Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ez fura… fogta magát a gentoo, és gyors, mint a villám, pedig már több, mint 24 óra az uptime;
hmm… én is szívtam ezzel a driverrel; gondolom a xorg betölti a glx-et;
nekem vmi libeket kellett cserélgetni, csak már nem emléxek;bár mondjuk nekem semmi 3D nem ment;
gnome-meeting webcamos.
Nem tom van-e win megfelelõje?
[align=right][snapback]109927[/snapback][/align]pont az lenne a lényeg, h wines emberkékkel tudjak webcamozni; legjobb lenne msn-en keresztül;
//off: és van olyan messenger (yahoo, skype), amivel lehet webcamozni linux alatt?
szerk: vagy wine-nal nem lehet az msn-t életre kelteni?
nekem még mindig adott a kérdésem: van-e olyan, aki a szolnokon száll át (esetleg szolnoki)?
kérdés: a kopete támogatja a webkamerát?
vagy van olyan messenger, amivel ki lehet használni az msn webkamera és mikrofonos lehetõségét?Visszatérve a régi témához!
Nem tudom miért mondjátok, hogy belassul, most írtam egy iktató programot Windows alá MSSQL adatbázis alá eddig több, mint 1200 sor és semmi lassúság!
A TK-val nagyon szép külalakot tudtam csinálni, felhasználókezeléssel,stb.Ha egyszerre 10-en indítják a programot a hálózaton, akkor se lassul be!
Szerintem korrekt és gyors!
Csibu 🙂
[align=right][snapback]109101[/snapback][/align]1200 sor? az nem sok;
írj egy full OOP 10000 soros kódot, és legyen a szerveren mondjuk percenként 50+ query, és akkor rájössz, h a php mégsem olyan gyors;nem lehetne perl? abban sokkal könnyebb…
flagek: -O2 az a tuti, az -O3 már kockázatos;
-march=processzortipus -mcpu=processzortipus -fomit-frame-pointer (felgyorsít, de lehetetlenné teszi a debuggolást), stb… -
SzerzőBejegyzés