xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,051-2,060 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: MSN linux alatt #1995900
    xcut
    Felhasználó
      Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1995016
      xcut
      Felhasználó

        ez fura… fogta magát a gentoo, és gyors, mint a villám, pedig már több, mint 24 óra az uptime;

        Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996056
        xcut
        Felhasználó

          hmm… én is szívtam ezzel a driverrel; gondolom a xorg betölti a glx-et;
          nekem vmi libeket kellett cserélgetni, csak már nem emléxek;

          bár mondjuk nekem semmi 3D nem ment;

          Hozzászólás: MSN linux alatt #1995899
          xcut
          Felhasználó

            gnome-meeting webcamos.
            Nem tom van-e win megfelelõje?
            [align=right][snapback]109927[/snapback][/align]

            pont az lenne a lényeg, h wines emberkékkel tudjak webcamozni; legjobb lenne msn-en keresztül;

            Hozzászólás: MSN linux alatt #1995897
            xcut
            Felhasználó

              //off: és van olyan messenger (yahoo, skype), amivel lehet webcamozni linux alatt?

              szerk: vagy wine-nal nem lehet az msn-t életre kelteni?

              Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990175
              xcut
              Felhasználó

                nekem még mindig adott a kérdésem: van-e olyan, aki a szolnokon száll át (esetleg szolnoki)?

                Hozzászólás: MSN linux alatt #1995895
                xcut
                Felhasználó

                  kérdés: a kopete támogatja a webkamerát?
                  vagy van olyan messenger, amivel ki lehet használni az msn webkamera és mikrofonos lehetõségét?

                  Hozzászólás: Perl programozás #1983675
                  xcut
                  Felhasználó

                    Visszatérve a régi témához!

                    Nem tudom miért mondjátok, hogy belassul, most írtam egy iktató programot Windows alá MSSQL adatbázis alá eddig több, mint 1200 sor és semmi lassúság!
                    A TK-val nagyon szép külalakot tudtam csinálni, felhasználókezeléssel,stb.

                    Ha egyszerre 10-en indítják a programot a hálózaton, akkor se lassul be!

                    Szerintem korrekt és gyors!

                    Csibu 🙂
                    [align=right][snapback]109101[/snapback][/align]

                    1200 sor? az nem sok;
                    írj egy full OOP 10000 soros kódot, és legyen a szerveren mondjuk percenként 50+ query, és akkor rájössz, h a php mégsem olyan gyors;

                    Hozzászólás: sorismetles szurese #1995868
                    xcut
                    Felhasználó

                      nem lehetne perl? abban sokkal könnyebb…

                      xcut
                      Felhasználó

                        flagek: -O2 az a tuti, az -O3 már kockázatos;
                        -march=processzortipus -mcpu=processzortipus -fomit-frame-pointer (felgyorsít, de lehetetlenné teszi a debuggolást), stb…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,051-2,060 / 3,339