xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,331-2,340 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: krusader nem indul #1988263
    xcut
    Felhasználó

      hmm…
      itt az fstab-om, hátha vki kiszúr egy hibát (bár eddig semelyik proginak sincs vele baja

      Code:
      # /etc/fstab: static file system information.
      # $Header: /home/cvsroot/gentoo-src/rc-scripts/etc/fstab,v 1.14 2003/10/13 20:03:38 azarah Exp $
      #
      # noatime turns off atimes for increased performance (atimes normally aren’t
      # needed; notail increases performance of ReiserFS (at the expense of storage
      # efficiency).  It’s safe to drop the noatime options if you want and to
      # switch between notail and tail freely.

      #                        

      # NOTE: If your BOOT partition is ReiserFS, add the notail option to opts.
      #/dev/BOOT  /boot  ext2  noauto,noatime  1 1
      /dev/hda5  /  reiserfs notail   0 0
      /dev/hda6  none  swap  sw   0 0
      #/dev/cdroms/cdrom0 /mnt/cdrom iso9660  noauto,ro  0 0
      #/dev/fd0  /mnt/floppy auto  noauto   0 0
      /dev/hda1  /mnt/xp  ntfs
      /dev/hda7  /mnt/uhu ext3

      # NOTE: The next line is critical for boot!
      none   /proc  proc  defaults  0 0

      # glibc 2.2 and above expects tmpfs to be mounted at /dev/shm for
      # POSIX shared memory (shm_open, shm_unlink).
      # (tmpfs is a dynamically expandable/shrinkable ramdisk, and will
      #  use almost no memory if not populated with files)
      # Adding the following line to /etc/fstab should take care of this:

      none   /dev/shm tmpfs  defaults  0 0

      Hozzászólás: Háttér képek #1978873
      xcut
      Felhasználó

        gimp2 rulez.. csináltam hátteret…
        ami a témát illeti, Final Fantasy X-2
        LINK
        tudom, eléggé amatõr, a karakterek kivágása se a legjobb…

        Hozzászólás: desktop szépségverseny #1986999
        xcut
        Felhasználó

          enis adtam neked 🙂
          dehat ugylatszik, hogy a csalokkal szemben semmi eselyunk… mondjuk ez nemis baj 😉
          (egyebkent felraktam ma enis az xfce 4.2rc1-et, nemrossz, majd ha megunom az enlightenmentet, akkor ujra xfce, aztan fluxbox, majd megint enlightenment. nalam ilyen korforgas megy egy ideje ;))
          [align=right][snapback]101047[/snapback][/align]

          fvmv vagy mi a fene… vagy afterstep? nah, mind1, szóval olvastam egy ablakkezelõrõl, amit egy leírófájl épít fel, és ezért nagyon eltérõ desktopokat lehet felépíteni…
          ajánlom próbáld ki (nekem még kicsit túl hardcore) ^^

          Hozzászólás: desktop szépségverseny #1986997
          xcut
          Felhasználó

            enlighenmentben:
            aterm -tr -bg
            aztán jobbklikk a szegélyre, és
            SET BORDER STYLE -> BORDERLESS

            és violá…

            [amúgy meg gimp2 über alles, hátteret pingálok magamnak…]

            Hozzászólás: Diablo 2 #1982736
            xcut
            Felhasználó

              nekem a legjújabb wine van fent, szóval akkor megpróbálom… próba cseresznye ^^
              csak kíváncsi voltam, h egyáltalán lehetséges-e, mert ha nem, akkor nem szórakozok vele feleslegesen…

              Hozzászólás: Diablo 2 #1982732
              xcut
              Felhasználó

                nah, akkor feldobok egy kérdést… szóval mi van akkor, ha az embernek nincs windows-a?
                lehet linux alól telepíteni?

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948149
                xcut
                Felhasználó

                  ha már táp: tudtok olyan tápról, amiben nincs ventillátor? az még hiányzik a boldogságomhoz…
                  [align=right][snapback]100895[/snapback][/align]

                  én nem hallottam, de lehet csinálni ^^

                  Hozzászólás: 2.6-os kernel gondok #1988014
                  xcut
                  Felhasználó

                    Oké! Nem igazán olvastam el a szabályzatot.
                    [align=right][snapback]100828[/snapback][/align]

                    pedig az nagyon nem ártana…

                    Hozzászólás: programok vs terminál #1988091
                    xcut
                    Felhasználó

                      tovis: egyes programoknál megy (xterm – mármint elindítani), egyeseknél nem (aterm – elindítani xtermbõl)

                      lord of the boards: nekem enlightenment-em van… ott az alt+fN az a desktopváltás

                      Hozzászólás: programok vs terminál #1988088
                      xcut
                      Felhasználó

                        kisbetu: ööö… ?
                        tovis: ? indítsam –nohup paraméterrel, vagy mi?

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,331-2,340 / 3,339