Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hmm…
itt az fstab-om, hátha vki kiszúr egy hibát (bár eddig semelyik proginak sincs vele bajaCode:# /etc/fstab: static file system information.
# $Header: /home/cvsroot/gentoo-src/rc-scripts/etc/fstab,v 1.14 2003/10/13 20:03:38 azarah Exp $
#
# noatime turns off atimes for increased performance (atimes normally aren’t
# needed; notail increases performance of ReiserFS (at the expense of storage
# efficiency). It’s safe to drop the noatime options if you want and to
# switch between notail and tail freely.#
# NOTE: If your BOOT partition is ReiserFS, add the notail option to opts.
#/dev/BOOT /boot ext2 noauto,noatime 1 1
/dev/hda5 / reiserfs notail 0 0
/dev/hda6 none swap sw 0 0
#/dev/cdroms/cdrom0 /mnt/cdrom iso9660 noauto,ro 0 0
#/dev/fd0 /mnt/floppy auto noauto 0 0
/dev/hda1 /mnt/xp ntfs
/dev/hda7 /mnt/uhu ext3# NOTE: The next line is critical for boot!
none /proc proc defaults 0 0# glibc 2.2 and above expects tmpfs to be mounted at /dev/shm for
# POSIX shared memory (shm_open, shm_unlink).
# (tmpfs is a dynamically expandable/shrinkable ramdisk, and will
# use almost no memory if not populated with files)
# Adding the following line to /etc/fstab should take care of this:none /dev/shm tmpfs defaults 0 0
gimp2 rulez.. csináltam hátteret…
ami a témát illeti, Final Fantasy X-2
LINK
tudom, eléggé amatõr, a karakterek kivágása se a legjobb…enis adtam neked 🙂
dehat ugylatszik, hogy a csalokkal szemben semmi eselyunk… mondjuk ez nemis baj 😉
(egyebkent felraktam ma enis az xfce 4.2rc1-et, nemrossz, majd ha megunom az enlightenmentet, akkor ujra xfce, aztan fluxbox, majd megint enlightenment. nalam ilyen korforgas megy egy ideje ;))
[align=right][snapback]101047[/snapback][/align]fvmv vagy mi a fene… vagy afterstep? nah, mind1, szóval olvastam egy ablakkezelõrõl, amit egy leírófájl épít fel, és ezért nagyon eltérõ desktopokat lehet felépíteni…
ajánlom próbáld ki (nekem még kicsit túl hardcore) ^^enlighenmentben:
aterm -tr -bg
aztán jobbklikk a szegélyre, és
SET BORDER STYLE -> BORDERLESSés violá…
[amúgy meg gimp2 über alles, hátteret pingálok magamnak…]
nekem a legjújabb wine van fent, szóval akkor megpróbálom… próba cseresznye ^^
csak kíváncsi voltam, h egyáltalán lehetséges-e, mert ha nem, akkor nem szórakozok vele feleslegesen…nah, akkor feldobok egy kérdést… szóval mi van akkor, ha az embernek nincs windows-a?
lehet linux alól telepíteni?ha már táp: tudtok olyan tápról, amiben nincs ventillátor? az még hiányzik a boldogságomhoz…
[align=right][snapback]100895[/snapback][/align]én nem hallottam, de lehet csinálni ^^
Oké! Nem igazán olvastam el a szabályzatot.
[align=right][snapback]100828[/snapback][/align]pedig az nagyon nem ártana…
tovis: egyes programoknál megy (xterm – mármint elindítani), egyeseknél nem (aterm – elindítani xtermbõl)
lord of the boards: nekem enlightenment-em van… ott az alt+fN az a desktopváltás
kisbetu: ööö… ?
tovis: ? indítsam –nohup paraméterrel, vagy mi? -
SzerzőBejegyzés