xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,351-2,360 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Megeszi az erõforrásokat a Kupdated! #1987911
    xcut
    Felhasználó

      killall kupdate
      ?

      Hozzászólás: desktop szépségverseny #1986990
      xcut
      Felhasználó

        kiraktam én is a KDE-s desktopom… enlightenment-eset nem rakom még ki, majd felrakom (?) a ps8-at, aztán megpróbálok összedobni vmi frankó hátteret éééésss… majd akkor ^^

        xcut
        Felhasználó

          nem kell virrasztani ^^
          este elkezded, elindítod a bootstrap-ot, lefekszel aludni… reggel korán kelsz, pár dolgot beállítasz -> `emerge system`. elmész dolgozni… hazaérsz, kényelmesen ebédelsz[, behúzod az asszonyt a hálószobába ^^]
          aztán `emerge system`… elutazol ‘nyaralni’ 1 hétre/kiolvasol egy vaskos könyvet…
          pár dolgot beállítasz, és megvan a rendszer ^^
          a gentoo az ráérõs embereknek való ^^

          Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986619
          xcut
          Felhasználó

            hmm… írjátok, h az sms egy része más kézben landol…
            nos, létezik postaköltség is, meg a banki átutalás is pénzbe kerül…

            Hozzászólás: desktop szépségverseny #1986985
            xcut
            Felhasználó

              Az ablakok átlátszóságát kde alatt hol lehet beállítani? Vagy melyik témában ad lehetõséget rá?

              xcut
              Felhasználó

                és az ilyenek teszik annyira lenézetté a gentoo-sokat… sokan az ilyenek alapján általánosítanak -amit mellesleg nem szeretek-.

                xcut
                Felhasználó

                  A schmidt.linuxforum.hu alá feldobok estére egy mambot, a widomboval.
                  Aki jelzi, adok neki admin jogot.
                  Ott lehet prübálkozni. Ha van eredmény akkor már csak egy kis sql mutyi az egész és kinn is van a linuxforumon.
                  Vélemény ?
                  [align=right][snapback]100516[/snapback][/align]

                  1 próbát mindenféleképp’ megér, de szvsz ésszerûbb út az egyedi, erre kihegyezett rendszer elkészítése…

                  kl223: fellow kérte, h ne legyen túlbonyolított a design (eredetileg olyasmit akartam, mint az alien bunny-nak van)
                  amúgy akkor ugye te is részt veszel a php részében a dolognak…

                  Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987237
                  xcut
                  Felhasználó

                    Igazatok van, mit jártatom a számat. De nézd vissza, már nem is szóltam!

                    Kezdõ linux-os vagyok, hiszek a szabadságban, hiszek, hogy vannak okos emberek, akik tudnak valamit, és a tudásukat megosztják az emberiséggel. Tálcán kínálják másoknak, hogy tanuljanak, okosodjanak õk is. Ezt a gondolkodást látom a linux-ban illetve Linus-ban.
                    Vannak, akik a megszerzett tudásukat görcsösen féltik, miközben probálják vele a mások fölötti a hatalmat megszerezni.
                    Az elsõ ember típusból van kevesebb, ezért „kisebbség”-ben vannak. Ebbõl fakadóan, némelyekben okozhat kisebbségi érzést ez a helyzet. De ha az ember valóban az elsõ csoportba tartozik, van olyan bölcs is, hogy nem küszködik ezzel az érzéssel.
                    Van aki látszatot kelt, gyakorlatilag a második csoportba tartozik, de nem tud felérni a hatalom csúcsaira, és ettõl beteg. (gondolkodjunk el azon, miért is lesz egy második kiadást megért disztribucio szabad szoftver, de nem ingyenes?)

                    Hogy miért is írom mindezt?
                    Látok egy-kettõ dolgot – no nem számtechmatematikusfenoménmittudoménki szemmel. Lehetne itt tenni sokat az ügy érdekében, de … hagyjuk.
                    Azért egy tanácsot – talán utoljára, az új fórum tervbe vegyetek egy olyan részt is, hogy regisztráció törlés, ha jól látom hiányzik. De alaposan utánna nézek hátha mégis van, és ez megint problémát szül.

                    és mindezt gondolja egy másként gondolkodó.

                    … és most jöhetnek a kötekedõk:
                    [align=right][snapback]100520[/snapback][/align]

                    http://esr.fsf.hu/smart-questions_hu.html
                    nehogy azt hidd, h bármelyik nagy guru ‘kézenfogva’ vezetne el téged… sõt, õk még durvábban viselkednénak veled, mint mi… lásd fenti link.

                    xcut
                    Felhasználó

                      hmm… jó 5let…
                      és az én regisztrációs rendszerem hogyan tetszik?

                      xcut
                      Felhasználó

                        azt hiszem nálam lehetne a teszoldal… igaz nem rendelkezek folyamatos neteléréssel, de ált napi 10-15 órát be van kapcsolva a gépem…

                        ha vkit érdekel, akkor összedobhatok egy cuccost php-ben próbaként… mármint egy alaprendszert postgres alapokon… hmm… lehet, a mysql is elég lesz… vééégülis… hmm… majd meglátom…
                        alap sima html design-nal persze… ^^
                        ha pedig megfelel, akkor fel lehet tölteni…
                        jah, még1 dolog: nem hiszem, h kompatibilis lesz a mambo-val, szóval különálló lap lenne.. külön lenne csak adminoknak bejelentkezés, és akkor a regisztráció úgy mûködne, h a fõadmin (superroot) hozhat csak létre accountokat… szvsz így jó lenne…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,351-2,360 / 3,339