xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,421-2,430 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962007
    xcut
    Felhasználó

      😀  ez most provokáció?  Mindenki egy szülinapi jókivánságra hajt?
      [align=right][snapback]99378[/snapback][/align]

      miazhogy… ^^

      Hozzászólás: winamp5-szerû lejátszó #1986343
      xcut
      Felhasználó

        thx, akik hozzászóltak…
        nos, nekem ami megvolt a winamp5-ben, és most hiányzik, az a media library orientáltság… az nagyon bejött, mert áttekinthetõ nekem…

        akkor megnézem az amarok-ot, meg letöltöm a winamp5-öt, és próba cseresznye… ^^

        Hozzászólás: winamp5-szerû lejátszó #1986336
        xcut
        Felhasználó

          http://linux-sound.org itt nezz korul. egyebkent az mplayernek van xmms pluginja, vagy forditva.
          pontosan mi kene?
          [align=right][snapback]99348[/snapback][/align]

          legjobban a winamp5 baromira jól áttekinthetõ médiakönyvtár-szerkezete hiányzik…

          Hozzászólás: Crossover nem akar telepedni #1973360
          xcut
          Felhasználó

            ./install-crossover.sh
            és gui telepítõje van neki, amin könnyû eligazodni…

            Hozzászólás: UHU & Live – a pofam leszakad #1985917
            xcut
            Felhasználó

              Ez nagyon tetszik.

              Hozzászólás: Javaslatok #1967484
              xcut
              Felhasználó

                Hiába tele a világ ökrökkel, mér pont a neten ne lennének??? 🙂
                [align=right][snapback]99074[/snapback][/align]

                ha _nagyon_ hülyéket keres vki, akkor #coders.hu ott vannak bõven… ^^

                Hozzászólás: enlightenment és az eltûnt feliratok… #1986101
                xcut
                Felhasználó

                  a netrõl szedett (freshmeat) theme-ek miért nem mennek? beállítom az user_theme.conf-ban, enlightenment restart, majd visszaáll eredetibe…

                  Hozzászólás: enlightenment és az eltûnt feliratok… #1986100
                  xcut
                  Felhasználó

                    http://amsn.sourceforge.net  ez pedig lenyegesen jobb, mint a kopete 😉
                    [align=right][snapback]99039[/snapback][/align]

                    thx, majd megnézem…

                    a kopete-t és a kget-et megoldottam úgy, hogy kde indít, alkalmazás indít, beállítások->systray indulás kilõve…

                    más. a konsole használhatatlan… már fluxbox alatt is az volt…

                    Hozzászólás: enlightenment és az eltûnt feliratok… #1986098
                    xcut
                    Felhasználó

                      ahh.. mindegyiknek van mas alternativaja is. ha mar nem hasznalsz kde-t, akkor a programjaitol is elkene szakadnod.
                      termeszetesen lehet automatikusan inditani programokat, a /home/xcut/.xsession file-ba ird be oket, majd utanuk egy & jelet rakj (exec programnev &), majd a vegere exec enlightenment.
                      systray az viszont nincs. ha az kell, akkor hasznalj kde-t (bar inkabb a post eleji dolgot javasolnam).
                      [align=right][snapback]99033[/snapback][/align]

                      nos, igen, csak a kopete az _lényegesen_ jobb, mint a gaim…

                      Hozzászólás: LISP #1985939
                      xcut
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,421-2,430 / 3,339