xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,431-2,440 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: enlightenment és az eltûnt feliratok… #1986096
    xcut
    Felhasználó

      systray nincs. mire gondolsz pontosan? iconbox van „talca” helyett.
      [align=right][snapback]99025[/snapback][/align]

      arra, ahova induláskor automatikusan lerakja magát néhány kde program… pl: kopete, superkaramba, kget, klipper, stb…

      Hozzászólás: enlightenment és az eltûnt feliratok… #1986094
      xcut
      Felhasználó

        pl ird be konzolba 😉
        [align=right][snapback]99006[/snapback][/align]

        😀 próbáltam…

        lényeg az, h most már elindul, de veszett sok warning-gal…

        kérdés: de úgy mégis merre van? tehát pl hol találom a system tray-t?

        Hozzászólás: enlightenment és az eltûnt feliratok… #1986092
        xcut
        Felhasználó

          megoldódott…

          erre kellett módosítani a ~/.enlightenment/user_theme.cfg fájl tartalmát

          Code:
          /usr/share/enlightenment/themes/BlueSteel

          viszont felmerült egy másik kérdés… hogyan lehet KDE alkalmazásokat futtatni enlightenment alatt? mert pl a kopete az nem indul el egyáltalán…

          Hozzászólás: vicc #1922577
          xcut
          Felhasználó

            gondoltam írok ide…

            unzip;strip;touch;finger;mount;fsck;more;yes;umount;sleep
            vagy:
            who | grep -i blonde | talk; cd ~; wine; talk; touch; unzip; touch; strip; gasp; finger; mount; fsck; more; yes; gasp; umount; make clean; sleep;

            Windows: Where do you want to go today?
            Linux: Where do you want to go tomorrow?
            *BSD: Are you guys coming or what?!

            Microsoft is not the answer.
            Microsoft is the question.
            NO (or Linux) is the answer.

            Linux, DOS, NT. The good, the bad, the ugly.

            konzolbaírandó:
            echo 16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlb xq |dc
            (-

            Hozzászólás: „Kultúrsokk” #1986038
            xcut
            Felhasználó

              a linuxozást slakival kezdeni? hááát… szvsz nem a legjobb ötlet. inkább rakj fel vmi könnyebben használható disztrót (uhu, mandrake, ubuntu), és tanuld meg a linux alapjait… de ez csak az én véleményem…

              amúgy meg: http://www.szabilinux.hu – nagyon sok okosság van itt… többek közt részeletes leírás a könyvtárstruktúráról…

              Hozzászólás: Javaslatok #1967477
              xcut
              Felhasználó

                JAVASLAT, hogy azért legyen:
                mindenki „feltétlenul” nézze meg a honlaplyát.
                Megéri.
                Szerintem.
                Sajnos.
                [align=right][snapback]98948[/snapback][/align]

                én megnéztem jól, és übergagyi a szavazó… már vagy 5x szavaztam lol…

                Hozzászólás: Mandrake 10 telepítési gond #1942875
                xcut
                Felhasználó

                  Reiser 3.6. Gyorsabb mint az ext3.
                  [align=right][snapback]98890[/snapback][/align]

                  én is a reiserfs-t javasolnám… „kicsit” gyors… ^^

                  Hozzászólás: Véletlenszerû rendszer újraindulás #1985976
                  xcut
                  Felhasználó

                    nekem is volt ilyenem, amikor el volt romolva a memóriám…

                    Hozzászólás: dacos Suse 9.1 #1984136
                    xcut
                    Felhasználó

                      ez a probléma nálam is fent áll (sz*r procihûtõ rulez), de még jóval a linux elõtt megoldottam úgy, h a BIOS-ban feljebb állítottam a hõmérsékletet..

                      kérdés: amikor belépsz a windowsba, akkor nem szoktál olyan nagyon halk sípoló hangot hallani? én igen, és baromira idegesítõ tud lenni ^^

                      Hozzászólás: LISP #1985929
                      xcut
                      Felhasználó

                        hmmm… látom, azért néhányan benéztek ide… de azért ennyire nem kell tolakodni 🙂
                        ennyire senkit nem izgat a dolog?
                        Mert gondolom a LISP-rõl azért már hallott az, aki kicsit jártas a programozásban… nemde? :unsure:

                        kl223
                        [align=right][snapback]98828[/snapback][/align]

                        én annyit tudok róla, hogy egy valamilyen programnyelv… úgy semmi konkrétabbat…
                        de írd meg a doksit nyugodtan, hátha kedvetkapunk itt páran hozzá… ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,431-2,440 / 3,339