xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,671-2,680 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: wav 2 amr #1965830
    xcut
    Felhasználó

      nos, van vmi MIKSOFT converter, meg egy ericssonos… ezek nem jók a t630-asra…
      keresek tovább…

      + még annyit találtam, h vmi 3gpp codecen v min alapszik…

      Hozzászólás: hangkártya for linux #1965794
      xcut
      Felhasználó

        Ha van isa slotod, akkor adhatok egy sb16 vibrát.

        csak pci-m van… ^^
        de azért köszi ^^

        Hozzászólás: hangkártya for linux #1965792
        xcut
        Felhasználó

          thx

          Hozzászólás: ezt szeretem a linuxban #1965342
          xcut
          Felhasználó

            viszgáljunk meg mégegy érdekes tényt…
            a hibás hw alatti mûködés… a linux elvileg hibás memóriamodul alatt is stabil tud lenni… a windows meg nem…
            valamint az én esetem… haldoklik a táp, nagy áramingadozás, kevés áram… szvsz ebbe hal bele a windows, de a linux bírja…

            érdekes módon, „nem szabványos” környezetben a linux többnyire tud stabil maradni, míg a windows a legtöbb esetben „elvérzik”…

            nameg arról nem beszélek, h uhu alatt a mysql query-k ~10x gyorsabbak, legalább is a phpmyadmin szerint ^^

            nameg a linuxodnak te vagy az ura (de a tisztetnek meg kell lennie! „bár felül a gálya, és alul a víznek árja, azért mégis csak a víz az úr”), a windowsod meg csinálgatja a maga dolgait, és sokkal nehezeb rájönni, h mi a baj… ha egyáltalán rá lehet jönni… jó, vannak olyanok, akik képesek rá, de az ilyen nagy tudású emberek tisztelik a linuxot… nade már megint kicsit elkalandoztam… ^^

            Hozzászólás: Personal Home Page System #1962458
            xcut
            Felhasználó

              http://www.xcut.tk

              ilyet hogy tud az ember maganak csinalni? ingyenes?

              kl223

              http://www.dot.tk

              Hozzászólás: Personal Home Page System #1962456
              xcut
              Felhasználó

                nos, itt a lapom, publikus szerveren van: http://free.srv.hu/x/c/xcut vagy http://www.xcut.tk

                Hozzászólás: UNREAL Tournament 2004 – linux #1943551
                xcut
                Felhasználó

                  figyelj már.. most tényleg: miért nem nézel bele szktiptbe, sztem tuti, hogy kézzel is fel lehet másolgatni mindent az usr/local/games-be…
                  legfeljebb a binben nem jön létre az ut2k4 bináris állomány, ami indítana – ebben az esetben még mindig tudsz indítani az unrealmappa/systembõl..

                  másolgatásnál meg csak az olvashatóságra/futtathatóságra kell figyelned, nem kell semmi mounteres téma.

                  2k3 és 2k4 telepítõje sztem 90%-ban azonos. de mindegy, mert az installszkript tartalma fellelhetõ a tmp-ben (term csak futtatás közben), ez tartalmazza még a binárist is.. az adatok pedig a cd-n.. ha jól sejtem minden trükk nélkül(lehet hogy rosszul gondolom, javíts ki….) 
                  ezt próbáltad már?
                  üdv

                  ki fogom próbálni

                  Hozzászólás: UNREAL Tournament 2004 – linux #1943549
                  xcut
                  Felhasználó

                    na vájjá mert most nem értem.

                    ha írod az fstab-ot akkor miért nem lehet  umountolni?
                    ha felcsatolod a lemezt akkor miért nem másolja felk a cuccot?

                    az ut2k3 – nál éppen ezek miatt csináltuk az installer felmásolását, a lemez leválasztását, hogy a hdd-rõl indított szkript csatolja le és fel a lemezeket, term fstab alapján.

                    ha az uhu alatti leválasztásos nyûg (mount eszköz/umount eszköz  – helyetti mount eszköz/umount csatolási mappa 🙁 ) áll fent, abban sajnos már nem tudok segíteni, mivel igazán sosem értettem miért csinálja.

                    egyébként ha a szkriptbe nézel sztem onnan ki lehetne totózni, mi az amit felmásolgat a cd-krõl, azt meg struktúrahelyesen, kézzel gondolom nem olyan nagy szám megoldani.

                    csakhogy a 2k3 és a 2k4 telepítõje nem ugyanolyan T.T

                    nem értem… pedig egyszer simán felment…
                    a kérdés, hogy az kernelforgatás (2.4 -> 2.6) elõtt vagy után volt? lehet, h utána..

                    Hozzászólás: gentoo probléma #1964798
                    xcut
                    Felhasználó

                      na, ugy tunik egeszen megvan a gentoo.
                      most fordul a kde…
                      az eltart 1 darabig, gondolom.
                      sztetek meddig? aki mar forditotta, annak mennyi ido volt?

                      kl223

                      haver telepítette, neki P4 2,8HT-je van, és a gnome 3 óráig tartott ^^

                      Hozzászólás: UNREAL Tournament 2004 – linux #1943547
                      xcut
                      Felhasználó

                        tökmindegy, az ami nem kézzel csatol egy nagy trágya, jól tetted hogy kinyírtad.

                        hmmm valamelyik topikban már leírták a témát, de az a gáz hogy nekem még nem volt a kezemben UT2K4, de valahol itt van, hogyan lehet megoldani
                        – bár az az igazság, hogy kézi mounttal mennie kell, sõt kötelessége menni. eredeti lemez? ut2k3 – nál elõfordult, hogy a copy lemezek nem mentek.

                        üdv

                        eredeti természetesen…
                        akkor mondom, h mi a nagy helyzet…
                        ha benne van az fstab-ban, akkor nem lehet umount-olni
                        ha nincs, akkor meg az a dilettáns telepítõ nem fogja fel, bent van a cd a /mnt/cdrom-ban
                        és kéri a 2-es cd-t… egybõl úgy kezdi! felmásol 1-2 fájlt, majd kéri…
                        és az fstab-berhelés se segített… mármint akkor se másolta fel az 1-es cd-t…
                        mondjuk az elõzõ uhu-mra felment simán a warez változat… de most az se megy fel… T.T

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,671-2,680 / 3,339