xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007335
    xcut
    Felhasználó

      Az új editor lassú. Túl sok benne a javascript, ezért gyilkolja a konqueror-t. Az sem tetszik, hogy válasznál nem alulra töltődik be a hozzászólás. Ha pedig mégis a topic-oknál megjelenő alsó felületen akarok hozzászólást írni, akkor nem küldi el, hanem továbbvisz a szerkesztőfelületre, és kiírja, hogy üres hozzászólást nem bír elküldeni.

      Nincs esetleg lehetőség arra, hogy valaki kikapcsolhassa?

      Hozzászólás: Root jelszó #2112424
      xcut
      Felhasználó
        balev wrote:
        Photoshop -> GIMP

        Az a vicc, hogy FF-hoz van IE plugin. Csakhogy csak windows alá. De oda minek, mikor ott lehet IE-t futtatni?
        Könyörgöm, linux alá miért nincs?

        Flash-re visszatérve, többször frissítettem már FF-t, és a legújabb Flash plugin raktam fel, mégis fagy videóknál.

        Azért van pár dolog, amire a PS jobb. A GIMP nagyon ígéretes, fejlődik is ezerrel, de vannak még elmaradásai.

        Az az ie plugin annyit csinál, hogy meghívja egy activex control formájában az internet explorer-t. Volt anno egy videó, hogy ruby-ban 10 perc alatt írtak böngészőt (gecko motorral). Na, ugyanezt lehet Windows alatt, ie-vel.

        Hozzászólás: Root jelszó #2112425
        xcut
        Felhasználó
          balev wrote:
          Photoshop -> GIMP

          Az a vicc, hogy FF-hoz van IE plugin. Csakhogy csak windows alá. De oda minek, mikor ott lehet IE-t futtatni?
          Könyörgöm, linux alá miért nincs?

          Flash-re visszatérve, többször frissítettem már FF-t, és a legújabb Flash plugin raktam fel, mégis fagy videóknál.

          Azért van pár dolog, amire a PS jobb. A GIMP nagyon ígéretes, fejlődik is ezerrel, de vannak még elmaradásai.

          Az az ie plugin annyit csinál, hogy meghívja egy activex control formájában az internet explorer-t. Volt anno egy videó, hogy ruby-ban 10 perc alatt írtak böngészőt (gecko motorral). Na, ugyanezt lehet Windows alatt, ie-vel.

          Hozzászólás: Root jelszó #2112417
          xcut
          Felhasználó

            Nekem most ez fogta meg a fantáziám: https://help.ubuntu.com/community/SeamlessVirtualization
            Marhajó. Tudok majd photoshopozni „Linux alatt”. Juhé.

            Hozzászólás: vicc #1923696
            xcut
            Felhasználó

              A Microsoft a legjobb munkahely az ügyvédek számára.

              Hozzászólás: Segítség Fontos!!! #2063352
              xcut
              Felhasználó
                Code:
                cat file | grep -v ‘úr’ > kesz_file
                Hozzászólás: Kocsma topik #1950876
                xcut
                Felhasználó

                  minden topicban…

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1950874
                  xcut
                  Felhasználó

                    65536. post foglalt.

                    Hozzászólás: Root jelszó #2112310
                    xcut
                    Felhasználó
                      balev wrote:
                      Valaki szóljon már az Adobe-nak, hogy csináljanak már normális flash lejátszó plugin-t linux alá. Ez nem állapot, hogy állandóan lefagy a FF.

                      Nálam nincs ilyen gond (flash: 9.0.31.0, firefox: 2.0.0.4)

                      Hozzászólás: Root jelszó #2112311
                      xcut
                      Felhasználó
                        balev wrote:
                        Valaki szóljon már az Adobe-nak, hogy csináljanak már normális flash lejátszó plugin-t linux alá. Ez nem állapot, hogy állandóan lefagy a FF.

                        Nálam nincs ilyen gond (flash: 9.0.31.0, firefox: 2.0.0.4)

                      10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 3,339