Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az új editor lassú. Túl sok benne a javascript, ezért gyilkolja a konqueror-t. Az sem tetszik, hogy válasznál nem alulra töltődik be a hozzászólás. Ha pedig mégis a topic-oknál megjelenő alsó felületen akarok hozzászólást írni, akkor nem küldi el, hanem továbbvisz a szerkesztőfelületre, és kiírja, hogy üres hozzászólást nem bír elküldeni.
Nincs esetleg lehetőség arra, hogy valaki kikapcsolhassa?
balev wrote:Photoshop -> GIMPAz a vicc, hogy FF-hoz van IE plugin. Csakhogy csak windows alá. De oda minek, mikor ott lehet IE-t futtatni?
Könyörgöm, linux alá miért nincs?Flash-re visszatérve, többször frissítettem már FF-t, és a legújabb Flash plugin raktam fel, mégis fagy videóknál.
Azért van pár dolog, amire a PS jobb. A GIMP nagyon ígéretes, fejlődik is ezerrel, de vannak még elmaradásai.
Az az ie plugin annyit csinál, hogy meghívja egy activex control formájában az internet explorer-t. Volt anno egy videó, hogy ruby-ban 10 perc alatt írtak böngészőt (gecko motorral). Na, ugyanezt lehet Windows alatt, ie-vel.
balev wrote:Photoshop -> GIMPAz a vicc, hogy FF-hoz van IE plugin. Csakhogy csak windows alá. De oda minek, mikor ott lehet IE-t futtatni?
Könyörgöm, linux alá miért nincs?Flash-re visszatérve, többször frissítettem már FF-t, és a legújabb Flash plugin raktam fel, mégis fagy videóknál.
Azért van pár dolog, amire a PS jobb. A GIMP nagyon ígéretes, fejlődik is ezerrel, de vannak még elmaradásai.
Az az ie plugin annyit csinál, hogy meghívja egy activex control formájában az internet explorer-t. Volt anno egy videó, hogy ruby-ban 10 perc alatt írtak böngészőt (gecko motorral). Na, ugyanezt lehet Windows alatt, ie-vel.
Nekem most ez fogta meg a fantáziám: https://help.ubuntu.com/community/SeamlessVirtualization
Marhajó. Tudok majd photoshopozni „Linux alatt”. Juhé.A Microsoft a legjobb munkahely az ügyvédek számára.
Code:cat file | grep -v ‘úr’ > kesz_fileminden topicban…
65536. post foglalt.
balev wrote:Valaki szóljon már az Adobe-nak, hogy csináljanak már normális flash lejátszó plugin-t linux alá. Ez nem állapot, hogy állandóan lefagy a FF.Nálam nincs ilyen gond (flash: 9.0.31.0, firefox: 2.0.0.4)
balev wrote:Valaki szóljon már az Adobe-nak, hogy csináljanak már normális flash lejátszó plugin-t linux alá. Ez nem állapot, hogy állandóan lefagy a FF.Nálam nincs ilyen gond (flash: 9.0.31.0, firefox: 2.0.0.4)
-
SzerzőBejegyzés