xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • xcut
    Felhasználó

      Itt van, hogyan kellene kinéznie a make.conf-odnak:

      Code:
      CFLAGS=”-march=pentium4 -O2 -pipe -fomit-frame-pointer”
      CHOST=”i686-pc-linux-gnu”
      CXXFLAGS=”${CFLAGS}”
      #MAKEOPTS=”-j2″
      ACCEPT_KEYWORDS=”x86″
      USE=” -ipv6 -java -xinerama -cups -oss sse sse2 mmx mmxext acpi opengl dri ncurses slang unicode nls ssl X alsa arts avi berkdb bitmap-fonts cairo cdr cli crypt cups dbus dlloader dri dvd dvdr eds elibc_glibc emboss encode esd fam firefox fortran gdbm gif gnome gpm gstreamer gtk hal input_devices_evdev input_devices_keyboard input_devices_mouse ipv6 isdnlog jpeg kde kernel_linux ldap libg++ mad mikmod mp3 mpeg ncurses nls nptl nptlonly ogg opengl oss pam pcre pdflib perl png ppds pppd python -qt3 -qt4 quicktime readline reflection sdl session spell spl ssl tcpd truetype truetype-fonts type1-fonts udev unicode userland_GNU vorbis win32codecs x86 xml xorg xv zlib”
      FEATURES=”sandbox -test fixpackages parallel-fetch”
      LINGUAS=”hu en”
      GENTOO_MIRRORS=”http://gentoo.inf.elte.hu http://gentoo.inode.at http://mirrors.sec.informatik.tu-darmstadt.de/gentoo/ ftp://ftp.nyx.hu/gentoo http://mirror.switch.ch/ftp/mirror/gentoo/
      VIDEO_CARDS=”radeon fglrx vesa fbdev v4l”
      INPUT_DEVICES=”keyboard mouse”
      xcut
      Felhasználó

        Itt van, hogyan kellene kinéznie a make.conf-odnak:

        Code:
        CFLAGS=”-march=pentium4 -O2 -pipe -fomit-frame-pointer”
        CHOST=”i686-pc-linux-gnu”
        CXXFLAGS=”${CFLAGS}”
        #MAKEOPTS=”-j2″
        ACCEPT_KEYWORDS=”x86″
        USE=” -ipv6 -java -xinerama -cups -oss sse sse2 mmx mmxext acpi opengl dri ncurses slang unicode nls ssl X alsa arts avi berkdb bitmap-fonts cairo cdr cli crypt cups dbus dlloader dri dvd dvdr eds elibc_glibc emboss encode esd fam firefox fortran gdbm gif gnome gpm gstreamer gtk hal input_devices_evdev input_devices_keyboard input_devices_mouse ipv6 isdnlog jpeg kde kernel_linux ldap libg++ mad mikmod mp3 mpeg ncurses nls nptl nptlonly ogg opengl oss pam pcre pdflib perl png ppds pppd python -qt3 -qt4 quicktime readline reflection sdl session spell spl ssl tcpd truetype truetype-fonts type1-fonts udev unicode userland_GNU vorbis win32codecs x86 xml xorg xv zlib”
        FEATURES=”sandbox -test fixpackages parallel-fetch”
        LINGUAS=”hu en”
        GENTOO_MIRRORS=”http://gentoo.inf.elte.hu http://gentoo.inode.at http://mirrors.sec.informatik.tu-darmstadt.de/gentoo/ ftp://ftp.nyx.hu/gentoo http://mirror.switch.ch/ftp/mirror/gentoo/
        VIDEO_CARDS=”radeon fglrx vesa fbdev v4l”
        INPUT_DEVICES=”keyboard mouse”
        xcut
        Felhasználó

          Akkor szépen sorban.
          #1. A coldplug ~1 éve elavult, mert az udev-be implementálták azt, amit a coldplug tudott. Ütközik is az újabb udev verziókkal.
          #2. Az ~x86-ot felejtsd el. Én 3 éve Gentoo-zok, de mégsem használom. Sokkal értlemesebbnek tartom a sima x86-ot, és ha valami kell (pl.: Netbeans), akkor arra ott a package.keywords.
          #3. Minek neked a FEATURES-be a buildpkg?

          xcut
          Felhasználó

            Akkor szépen sorban.
            #1. A coldplug ~1 éve elavult, mert az udev-be implementálták azt, amit a coldplug tudott. Ütközik is az újabb udev verziókkal.
            #2. Az ~x86-ot felejtsd el. Én 3 éve Gentoo-zok, de mégsem használom. Sokkal értlemesebbnek tartom a sima x86-ot, és ha valami kell (pl.: Netbeans), akkor arra ott a package.keywords.
            #3. Minek neked a FEATURES-be a buildpkg?

            xcut
            Felhasználó

              Az Atlanti (inkább Csendes, az nagyobb) óceán átúszása jó cél, mert:
              1.) közben nincsen internet
              2.) elég sokáig tart
              3.) sikertelenség esetén (amire nagy az esély) nem jön többet fórumozni ^^

              Új szlogen: Gentoo Linux — Álmokat váltunk valóra.

              xcut
              Felhasználó

                Az Atlanti (inkább Csendes, az nagyobb) óceán átúszása jó cél, mert:
                1.) közben nincsen internet
                2.) elég sokáig tart
                3.) sikertelenség esetén (amire nagy az esély) nem jön többet fórumozni ^^

                Új szlogen: Gentoo Linux — Álmokat váltunk valóra.

                xcut
                Felhasználó
                  vasy05 wrote:
                  Én New York-bak szeretnék élni, dolgozni. Mert nekem nagyon bejön a stylusa. Nagy házak, épületek. Nekem nagyon tetszik. Pl. mindegyik bolt 0-24 órás. Szóval éjjal-nappali. Meg még sok más is nagyon tetszik. 🙂

                  Ha ezt a szót „stylusa” meglátja kisbetu, kirohan a világból.

                  Nekem is voltak ilyen „álmaim”, hogy hol szeretnék élni (Osaka, Yokosuka, Okinawa), aztán felnőttem. Majd fel fogsz te is.

                  xcut
                  Felhasználó
                    vasy05 wrote:
                    Én New York-bak szeretnék élni, dolgozni. Mert nekem nagyon bejön a stylusa. Nagy házak, épületek. Nekem nagyon tetszik. Pl. mindegyik bolt 0-24 órás. Szóval éjjal-nappali. Meg még sok más is nagyon tetszik. 🙂

                    Ha ezt a szót „stylusa” meglátja kisbetu, kirohan a világból.

                    Nekem is voltak ilyen „álmaim”, hogy hol szeretnék élni (Osaka, Yokosuka, Okinawa), aztán felnőttem. Majd fel fogsz te is.

                    xcut
                    Felhasználó

                      Vasy, ugye te ha infózól, még véletlen se Szegedre akarsz jönni?

                      xcut
                      Felhasználó

                        Vasy, ugye te ha infózól, még véletlen se Szegedre akarsz jönni?

                      10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 3,339