UT2003 Linux alatt

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 11
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1909012
    admin
    Adminisztrátor

      nem probáltam UHU-n de az UT2003-at Mandrake alatt valami UT-s bug miatt nem lehetett használni mert sehogy nem volt hajlandó a cd-t hasnálni se mountolva se unmountolva……

      #1909013
      admin
      Adminisztrátor

        Hm, kár. Gondolom vinyóról se lehet telepíteni… (Asszem W$ alatt lehet)

        #1909014
        admin
        Adminisztrátor

          RedHat 9-en tökéletesen megy a telepítõ és a játék is. Ha végképp nem boldogulsz vele, valaki másnak a gépérõl másold át a cuccot a saját vinyódra (2,7GB). Akkor legalább ki udod próbálni, hogy megy-e a game.

          #1909015
          admin
          Adminisztrátor

            Sajna senkinek nincs meg…. pláne Linuxon…

            Nem lehetne valahogy a W$ (az fel van telepítve) verziót átrakni, a szükséges file-kat meg belemásolni? (csak simán átmásolom és felrakom a patch-ket hozzá?)

            #1909016
            admin
            Adminisztrátor

              Na, nagy nehezen sikerült felrakni!!!
              Köszönet érte gabaman! 😀

              Kérdés: hogy kell felrakni a bonus pack-okat???

              #1909017
              admin
              Adminisztrátor

                Hm, nincs hang…

                #1909018
                fellow
                Felhasználó

                  „Kérdés: hogy kell felrakni a bonus pack-okat???”
                  gondolom egy umod alomanyrol van szo, ami egy specko tomoritmeny; nezd at az ut doksikat;

                  „Hm, nincs hang… „
                  ez igy keves, milyen hangkartya, mi a hibauzenet (log?), mas alkalmazasoknal elofordulo hibak, stb;

                  #1909019
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Audigy-m van, minden program megy, nincs semmi gond. Ha felrakom az UT2003 demóját, annak van hangja. (Hardware 3D+EAX)

                    #1909020
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Hm.

                      #1909021
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Na, meg van oldva minden: megy a game, fent van mindkét bonus pack (igaz van egy kis hiba)
                        😆

                      10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 11
                      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.