UT2003 Linux alatt Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › UT2003 Linux alatt This topic has 10 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 22 years, 11 months telt el by admin. 11 / 11 bejegyzés megtekintése ← 1 2 Szerző Bejegyzés 2009-12-04-19:55 #1870081 csabaFelhasználó Szeretném felrakni az UT2003-at Linux alá. A telepítõ file-t felmásolom a vinyóra, elindítom, és kéri a CD-t, de nem tudom fel mountolni. A mount parancsal megnéztem, minden eszköz fel van mountolva, automatikusan indításkor. Mit kell csinálni? Szerző Bejegyzés 11 / 11 bejegyzés megtekintése ← 1 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés