UT2003 Linux alatt

11 / 11 bejegyzés megtekintése
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1870081
    csaba
    Felhasználó

      Szeretném felrakni az UT2003-at Linux alá. A telepítõ file-t felmásolom a vinyóra, elindítom, és kéri a CD-t, de nem tudom fel mountolni. A mount parancsal megnéztem, minden eszköz fel van mountolva, automatikusan indításkor. Mit kell csinálni?

    11 / 11 bejegyzés megtekintése
    • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.