nem probáltam UHU-n de az UT2003-at Mandrake alatt valami UT-s bug miatt nem lehetett használni mert sehogy nem volt hajlandó a cd-t hasnálni se mountolva se unmountolva……
RedHat 9-en tökéletesen megy a telepítõ és a játék is. Ha végképp nem boldogulsz vele, valaki másnak a gépérõl másold át a cuccot a saját vinyódra (2,7GB). Akkor legalább ki udod próbálni, hogy megy-e a game.
Nem lehetne valahogy a W$ (az fel van telepítve) verziót átrakni, a szükséges file-kat meg belemásolni? (csak simán átmásolom és felrakom a patch-ket hozzá?)