Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott ›
- This topic has 11 hozzászólás, 4 résztvevő, and was last updated 22 years telt el by
fellow.
-
SzerzőBejegyzés
-
2003-09-05-05:05 #1912473
En mar regota (talan 2 eve?) figyelgetem. Jo kis kezdemenyezes, de sajna meglehetosen lassan halad a fejlesztese…
2003-09-05-07:23 #1912474… windows véres térddel a betonon, szájpadlással masszírozza a broki végét…..:)))
végre tudtam egy jót nevetni :))))
2003-09-13-16:19 #1912475biztato:
[/img]2003-09-13-18:39 #1912476Ezt hol talaltad?
Az eddigi leirasok alapjan erosen fake 🙂2003-09-14-15:52 #1912477blaci:
„Az eddigi leirasok alapjan erosen fake”
lehet, mindenesetre az aktualis wwnben (http://www.winehq.org/?issue=187) talatam a linket (http://www.sky.franken.de/explorer/index.html);2003-09-14-17:41 #1912478Akkor lemaradtam egy kicsit, bocs 🙂
Ez a kep tenyleg jol nez ki, viszont amit nekem sikerult kihoznom belole, az nem igazan igy nezett ki 🙁2003-09-14-17:47 #1912479Ellenben ezt is az altalad talalt lapon olvastam, igy mar nem olyan szep a hir….
Q: On which platforms does it already run ?
A: It does run on Windows XP. It should also work under Windows 2000 and Windows Server 2003, however I did not test this. It does not yet run under ReactOS, since there is yet missing some functionality in this operating system.
But at some lucky day it will work with the help of a few DLLs of Wine. 🙂
Explorer is heavily dependent on operating system functions for managing the shell object namespace. So you will currently notice big differences between running it with original Windows system libraries and . For example if you run it using Wine, the context menus of the desktop and explorer windows are nearly empty. There is only basic functionality implemented in Wine’s shell32.dll. Hope that will change in the near future. Also does the whole shell namespace depend on correctly configured registry entries. And there are really many of them.2004-04-10-14:24 #1912480hoppa!
ugy latszik tenyleg lesz vmi a dologbol:[img]http://www.winehq.org/hypermail/wine-devel/2004/04/att-0123/02-amazing.PNG[/img]
http://winehq.org/?issue=218#AbiWord on ReactOS
ha jol sejtem az „1 2 3 4” a munkaasztalok kozti valtogatst szolgalja;
nagyon helyes, ez elegge hianyzik a winbol;
persze az ms nem fogja belerakni, mert csak megkavarja szerencsetlen felhasznalot, ha tul sok mindent csinalhat 😉
az ie is eleg vicces, hogy meg ma sincs tabbed browsing alapbol, operaban mar a 2.x verzioban benne volt, ami win 3.11 ala keszult;2004-04-10-15:08 #1912481Ezt most akkor milyen rendszer akar lenni??? Linux alapú, vagy saját fejlesztés? Mivel kompatibilis? Minden esetre
2004-04-13-11:47 #1912482„Ezt most akkor milyen rendszer akar lenni???”
http://en.wikipedia.org/wiki/ReactOS -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
[/img]