2 bejegyzés megtekintése - 11-12 / 12
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1912483
    fellow
    Felhasználó

      kiprobaltam vmwarerel a 0.2.2-t; tenyleg van gui es baromi gyors (persze, mert nem fut semmi 😉 csak vmi iszonyu instabil, modhatni hasznalhatatlan;
      remelem egy ev mulva mar le lehet valtani az otthoni wineket vele (oke, ez csak vicc volt);

      #1870629
      csaba
      Felhasználó

        Sziasztok!

        Csak érdekességképpen emliteném az oldalt, véletlenül bukkantam rá, http://www.reactos.com … windows véres térddel a betonon, szájpadlással masszírozza a broki végét…..:)))

      2 bejegyzés megtekintése - 11-12 / 12
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.