kiprobaltam vmwarerel a 0.2.2-t; tenyleg van gui es baromi gyors (persze, mert nem fut semmi 😉 csak vmi iszonyu instabil, modhatni hasznalhatatlan;
remelem egy ev mulva mar le lehet valtani az otthoni wineket vele (oke, ez csak vicc volt);
Csak érdekességképpen emliteném az oldalt, véletlenül bukkantam rá, http://www.reactos.com … windows véres térddel a betonon, szájpadlással masszírozza a broki végét…..:)))