10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 12
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1912473
    admin
    Adminisztrátor

      En mar regota (talan 2 eve?) figyelgetem. Jo kis kezdemenyezes, de sajna meglehetosen lassan halad a fejlesztese…

      #1912474
      admin
      Adminisztrátor

        … windows véres térddel a betonon, szájpadlással masszírozza a broki végét…..:)))

        végre tudtam egy jót nevetni :))))

        #1912475
        fellow
        Felhasználó

          biztato:

          ros-explorer.png[/img]

          #1912476
          admin
          Adminisztrátor

            Ezt hol talaltad?
            Az eddigi leirasok alapjan erosen fake 🙂

            #1912477
            fellow
            Felhasználó

              blaci:
              „Az eddigi leirasok alapjan erosen fake”
              lehet, mindenesetre az aktualis wwnben (http://www.winehq.org/?issue=187) talatam a linket (http://www.sky.franken.de/explorer/index.html);

              #1912478
              admin
              Adminisztrátor

                Akkor lemaradtam egy kicsit, bocs 🙂
                Ez a kep tenyleg jol nez ki, viszont amit nekem sikerult kihoznom belole, az nem igazan igy nezett ki 🙁

                #1912479
                admin
                Adminisztrátor

                  Ellenben ezt is az altalad talalt lapon olvastam, igy mar nem olyan szep a hir….

                  Q: On which platforms does it already run ?

                  A: It does run on Windows XP. It should also work under Windows 2000 and Windows Server 2003, however I did not test this. It does not yet run under ReactOS, since there is yet missing some functionality in this operating system.
                  But at some lucky day it will work with the help of a few DLLs of Wine. 🙂
                  Explorer is heavily dependent on operating system functions for managing the shell object namespace. So you will currently notice big differences between running it with original Windows system libraries and . For example if you run it using Wine, the context menus of the desktop and explorer windows are nearly empty. There is only basic functionality implemented in Wine’s shell32.dll. Hope that will change in the near future. Also does the whole shell namespace depend on correctly configured registry entries. And there are really many of them.

                  #1912480
                  fellow
                  Felhasználó

                    hoppa!
                    ugy latszik tenyleg lesz vmi a dologbol:

                    [img]http://www.winehq.org/hypermail/wine-devel/2004/04/att-0123/02-amazing.PNG[/img]

                    http://winehq.org/?issue=218#AbiWord on ReactOS

                    ha jol sejtem az „1 2 3 4” a munkaasztalok kozti valtogatst szolgalja;
                    nagyon helyes, ez elegge hianyzik a winbol;
                    persze az ms nem fogja belerakni, mert csak megkavarja szerencsetlen felhasznalot, ha tul sok mindent csinalhat 😉
                    az ie is eleg vicces, hogy meg ma sincs tabbed browsing alapbol, operaban mar a 2.x verzioban benne volt, ami win 3.11 ala keszult;

                    #1912481
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Ezt most akkor milyen rendszer akar lenni??? Linux alapú, vagy saját fejlesztés? Mivel kompatibilis? Minden esetre

                      #1912482
                      fellow
                      Felhasználó

                        „Ezt most akkor milyen rendszer akar lenni???”
                        http://en.wikipedia.org/wiki/ReactOS

                      10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 12
                      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.