Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › xine
- This topic has 15 hozzászólás, 6 résztvevő, and was last updated 21 years, 9 months telt el by
gUHU.
-
SzerzőBejegyzés
-
2004-09-12-08:19 #1971641
en meg nem talalkoztam a problemaval, igy erdemi segitseget nem adhatok:[
de ha leirod a verzioszamot, meg a disztrot hatha jobb otletet adnak
majd a tobbiek. esetleg //igy latatlanba proszald meg letolteni,
aztan felnyomni forrasbol :unsure:
http://freshmeat.net/projects/xine/
http://www.xinehq.de/
udv2004-09-12-08:21 #1971642en meg nem talalkoztam a problemaval, igy erdemi segitseget nem adhatok:[
de ha leirod a verzioszamot, meg a disztrot hatha jobb otletet adnak
majd a tobbiek. esetleg //igy latatlanba proszald meg letolteni,
aztan felnyomni forrasbol :unsure:
http://freshmeat.net/projects/xine/
http://www.xinehq.de/
udv
[align=right][snapback]82854[/snapback][/align]wazzee
slackin vagyok és arról van szó ami alapból benne van..
xine-0.99.1 😀köszi!
2004-09-12-08:39 #1971643A xine nekem alig volt használható! Esküszöm a totemmel több filmet lejátszottam, pedig elég kezdetlegesnek tûnt az is az mplayerhez képest! Miért nem mplayer-t használsz?
2004-09-12-08:51 #1971644Van németül, sõt spanyolul is. Magyarul nem vagyok biztos…
2004-09-12-09:14 #1971645A xine nekem alig volt használható! Esküszöm a totemmel több filmet lejátszottam, pedig elég kezdetlegesnek tûnt az is az mplayerhez képest! Miért nem mplayer-t használsz?
[align=right][snapback]82859[/snapback][/align]erre nincs normális válaszom… 😀 😀 😀
de tényleg…mit akartam lejátszani? egy mpeg fájlt, filmet
vizsla furcsán fog hangozni, de jelenleg németül tanulok (várhatóan csak holnapig), de az angolt mind a mai napig jobban értem…de soha nem tanultam 😀 😀 😀
2004-09-12-09:21 #1971646„jelenleg németül tanulok”
Tudom, azért írtam. A spanyolt meg azért, mert miért ne.„mit akartam lejátszani? egy mpeg fájlt, filmet”
Merevlemezrõl?2004-09-12-09:29 #1971647„jelenleg németül tanulok”
Tudom, azért írtam. A spanyolt meg azért, mert miért ne.„mit akartam lejátszani? egy mpeg fájlt, filmet”
Merevlemezrõl?
[align=right][snapback]82878[/snapback][/align]😀 😀
ja ja vinyóról
a libdvd fenn van…2004-09-12-09:34 #1971648Az akkor nem is kell.
Biztos egy mpeg plugin kell neki. Dobjál egy eredeti üzit.2004-09-12-10:11 #1971649😀 😀
ja ja vinyóról
a libdvd fenn van…
[align=right][snapback]82883[/snapback][/align]aalib esetleg? //gentoonal ez is kell neki…
2004-09-12-10:21 #1971650aalib esetleg? //gentoonal ez is kell neki…
[align=right][snapback]82907[/snapback][/align]Nálam nem…:)
(Bár mondjuk én csak próbaképpen kapcsolom be a xine-t.) -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.