xine

6 bejegyzés megtekintése - 11-16 / 16
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1971651
    admin
    Adminisztrátor

      Nálam nem…:)
      (Bár mondjuk én csak próbaképpen kapcsolom be a xine-t.)
      [align=right][snapback]82910[/snapback][/align]

      tudod… kinek a pap, kinek a …
      en gentoo alat xine -t hasznalok. eddig meg (kopp-kopp) semmi gaz nem volt.
      szoval mindenevo a kicsike B)

      #1971652
      pointux
      Felhasználó

        De az aalib, akkor sem kell neki. Nekem gentoo alatt fel sincs téve, az sem tudom mi az 🙂

        #1971653
        admin
        Adminisztrátor

          Forrásból kell feltenni, akkor hõbörög ha hiányzik neki valami!

          #1971654
          killall
          Felhasználó

            en a xine+ogle kettosre eskuszom. soha semmi gond nemvolt veluk.
            xine siman lejatszik mindent, amit eddig probaltam. ogle-nel meg semmi sem jobb dvdnezesre.

            #1971655
            gUHU
            Felhasználó

              megoldódott a gond… egy rossz fájl volt…, de az mplayer lejátszotta…
              köszi a segítséget mindenkinek!

              #1875963
              csaba
              Felhasználó

                sziasztok!

                xine ezt dobja ki:
                input/output error
                mpeg stream demux plugin nincs

                tud valaki erre valami megoldást?
                ami mondjuk nem mplayer… 😀

                kerestem a neten, de mintha szerkesztgetni kéne fájlokat,de nem tudok angolul annyira,hoyg legyen hozzá lövésem…
                valaki megoldotta már ezt?
                legyen kedves megosztani velem 😀

              6 bejegyzés megtekintése - 11-16 / 16
              • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.