xine

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 16
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1971641
    admin
    Adminisztrátor

      en meg nem talalkoztam a problemaval, igy erdemi segitseget nem adhatok:[
      de ha leirod a verzioszamot, meg a disztrot hatha jobb otletet adnak
      majd a tobbiek. esetleg //igy latatlanba proszald meg letolteni,
      aztan felnyomni forrasbol :unsure:
      http://freshmeat.net/projects/xine/
      http://www.xinehq.de/
      udv

      #1971642
      gUHU
      Felhasználó

        en meg nem talalkoztam a problemaval, igy erdemi segitseget nem adhatok:[
        de ha leirod a verzioszamot, meg a disztrot hatha jobb otletet adnak
        majd a tobbiek. esetleg //igy latatlanba proszald meg letolteni,
        aztan felnyomni forrasbol :unsure:
        http://freshmeat.net/projects/xine/
        http://www.xinehq.de/
        udv
        [align=right][snapback]82854[/snapback][/align]

        wazzee

        slackin vagyok és arról van szó ami alapból benne van..
        xine-0.99.1 😀

        köszi!

        #1971643
        pomm
        Felhasználó

          A xine nekem alig volt használható! Esküszöm a totemmel több filmet lejátszottam, pedig elég kezdetlegesnek tûnt az is az mplayerhez képest! Miért nem mplayer-t használsz?

          #1971644
          pointux
          Felhasználó

            Van németül, sõt spanyolul is. Magyarul nem vagyok biztos…

            #1971645
            gUHU
            Felhasználó

              A xine nekem alig volt használható! Esküszöm a totemmel több filmet lejátszottam, pedig elég kezdetlegesnek tûnt az is az mplayerhez képest! Miért nem mplayer-t használsz?
              [align=right][snapback]82859[/snapback][/align]

              erre nincs normális válaszom… 😀 😀 😀
              de tényleg…

              mit akartam lejátszani? egy mpeg fájlt, filmet

              vizsla furcsán fog hangozni, de jelenleg németül tanulok (várhatóan csak holnapig), de az angolt mind a mai napig jobban értem…de soha nem tanultam 😀 😀 😀

              #1971646
              pointux
              Felhasználó

                „jelenleg németül tanulok”
                Tudom, azért írtam. A spanyolt meg azért, mert miért ne.

                „mit akartam lejátszani? egy mpeg fájlt, filmet”
                Merevlemezrõl?

                #1971647
                gUHU
                Felhasználó

                  „jelenleg németül tanulok”
                  Tudom, azért írtam. A spanyolt meg azért, mert miért ne.

                  „mit akartam lejátszani? egy mpeg fájlt, filmet”
                  Merevlemezrõl?
                  [align=right][snapback]82878[/snapback][/align]

                  😀 😀

                  ja ja vinyóról
                  a libdvd fenn van…

                  #1971648
                  pointux
                  Felhasználó

                    Az akkor nem is kell.
                    Biztos egy mpeg plugin kell neki. Dobjál egy eredeti üzit.

                    #1971649
                    admin
                    Adminisztrátor

                      😀  😀

                      ja ja vinyóról
                      a libdvd fenn van…
                      [align=right][snapback]82883[/snapback][/align]

                      aalib esetleg? //gentoonal ez is kell neki…

                      #1971650
                      pointux
                      Felhasználó

                        aalib esetleg? //gentoonal ez is kell neki…
                        [align=right][snapback]82907[/snapback][/align]

                        Nálam nem…:)
                        (Bár mondjuk én csak próbaképpen kapcsolom be a xine-t.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 16
                      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.