boot üzenetek eltüntetése, hogyan?

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ boot üzenetek eltüntetése, hogyan?

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 18
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2032274
    Macskajancsi
    Felhasználó
      attila5 wrote:
      #2032275
      attila5
      Felhasználó

        Nincs grafikus felület.

        #2032276
        Macskajancsi
        Felhasználó
          attila5 wrote:
          Nincs grafikus felület.
          #2032277
          pointux
          Felhasználó

            ” Még a quiet mód se lenne rossz, asszem ott lehet F2-vel visszaváltani verbose-ra, de az sem megy.”
            Akkor írjál egy olyan splash témát, amiben „nem élnek” a billentyûfunkciók….

            #2032278
            admin
            Adminisztrátor
              Macskajancsi wrote:
              A célod érthetetlenül unpraktikus.
              Már láttál ilyet bármilyen oprendszeren?

              A bootspalsh-ról akar nyekegni!
              Csak azt sem tudja mi az és csinálni akarja! 😀

              attila5-nek:
              Ha nem támogatja a kerneled akkor kernel patch és forditás nélkül nem úszod meg!
              http://www.bootsplash.org

              #2032279
              attila5
              Felhasználó

                Azért suse-kezdõ a topik címe.  :mellow:
                Pedig fordítás nélkül lenne a jó. Feketére semmiképp nem lehet a szöveget átvarázsolni?

                #2032280
                attila5
                Felhasználó

                  „írjál egy olyan splash „

                  és azt hogy?
                  Gyanus hogy kell hozzá grafikus felület. Vagy nem?

                  #2032281
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    attila5 wrote:
                    „írjál egy olyan splash „

                    és azt hogy?
                    Gyanus hogy kell hozzá grafikus felület. Vagy nem?

                    Használhatsz olyan beállítást, hogy „No Splash Screen”.
                    De ez persze feltételezi a grafikus felületet.
                    Ezért kérdeztem, hogy hol láttál már ilyet.

                    Továbbá: azért unpraktikus, amit akarsz, mert ha bármi gond van a rendszeren, csak a legfontosabb információkat elrejtenéd saját magad elõl.
                    Mindazonáltal végtelenül örülök, hogy más problémád nincs.  ::vigyorgó szmájli::

                    #2032282
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Mindenki vak ebben a topicban!?
                      Olvassátok már el a fenti szólásom és a linket is nézzétek meg!!!!!

                      Itt hebeg-habog attila5, de nem képes olvasni!!!
                      De legalább a linket megnézni!

                      #2032283
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        sany wrote:
                        Mindenki vak ebben a topicban!?
                        Olvassátok már el a fenti szólásom és a linket is nézzétek meg!!!!!

                        Itt hebeg-habog attila5, de nem képes olvasni!!!
                        De legalább a linket megnézni!

                        Még süket is, nem csak vak.
                        sany, elmondanád (lassan, hogy felfogjam), hogy ez a dizájnon kívül mire jó?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 18
                      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.