Kezdőlap › Fórumok › SuSE Linux › SuSE kezdõ › boot üzenetek eltüntetése, hogyan?
- This topic has 17 hozzászólás, 6 résztvevő, and was last updated 20 years, 9 months telt el by
kisbetu.
-
SzerzőBejegyzés
-
2005-09-28-11:48 #2032284
„De ez persze feltételezi a grafikus felületet.”
Csak egy vesa/vga kártya kell, de x nem – szerintem inkább erre gondolt.
„Továbbá: azért unpraktikus, amit akarsz, mert ha bármi gond van a rendszeren, csak a legfontosabb információkat elrejtenéd saját magad elõl.”
Hagyadmá’, ha ez így jó neki :)))))„A bootspalsh-ról akar nyekegni!
Csak azt sem tudja mi az és csinálni akarja!”
Na ezért lesz kicsi a siker esélye…„sany, elmondanád (lassan, hogy felfogjam), hogy ez a dizájnon kívül mire jó?”
Ha válaszolhatok én: hogy a ringyózos, ne mondhassa, hogy a linux milyen ****, hogy még arra sem képes, hogy egy folyamatjelzõt megy egy zászlócskát mutasson butuláskor :))))))) Kb ennyi 🙂 másra nem.2005-09-28-11:50 #2032285Ezt a google nekem már tegnap megtalálta, errõl a patchról hebegtem.
Arra jó, hogy az ember ne lássa hogy bootol a linux. Miért ennyire hihetetlen ez?
Azt hittem a profik többet tudnak, mint a google.2005-09-28-11:51 #2032286„Ha válaszolhatok én: hogy a ringyózos, ne mondhassa, hogy a linux milyen ****, hogy még arra sem képes, hogy egy folyamatjelzõt megy egy zászlócskát mutasson butuláskor )))))) Kb ennyi másra nem.”
Tökéletesen igazad van!
De valamivel el kell kábítani a windowzos haverokat!
Gongdolom ezé fontos :mellow: :ph34r:!2005-09-28-11:55 #2032287„Azt hittem a profik többet tudnak, mint a google.”
Nekem van is ijenem, gentoo és debian alatt is! 😛
De ha nem tudod hogy kell elkezdeni, akkor olvass doksikat!
Mert enélkül nem fog menni! :ph34r:
google „bootsplash” kidob sok lehetõséget, az már rajtad áll hogy melyiket érted meg,
hogy hasznodra legyen! :ph34r:2005-09-28-11:55 #2032288„Feketére semmiképp nem lehet a szöveget átvarázsolni?”
Az alap beállításokat a kernel tartalmazza, amire a font stb készletet elindítja és meg tudnád változtatni késõ, tehát itt is kernel fordítás a magoldás.„Azt hittem a profik többet tudnak, mint a google.”
Bár a gugli nagyon sokat tud, de nem zárom ki a te általad felvetett lehetõséget – legalábbis egy adott témában. Csak egy baj van itt nincsenek profik.„De valamivel el kell kábítani a windowzos haverokat!”
Azt meg minek?2005-09-28-12:00 #2032289„De valamivel el kell kábítani a windowzos haverokat!”
Most már ezt kezdjük túllihegni, de hadd lihegjek még egyet.
Boot-splash-nek süsün be lehet állítani a „redmond” képet is, így úgy néz ki, mintha xp butulna…
Megjegyzem, ezt még senkinél sem láttam alkalmazni, ki tudja, miért… :2funny:2005-09-28-19:13 #2032290Kabcsold kija monitort.
2009-12-04-19:57 #1880862 -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.