boot üzenetek eltüntetése, hogyan?

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ boot üzenetek eltüntetése, hogyan?

8 bejegyzés megtekintése - 11-18 / 18
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2032284
    pointux
    Felhasználó

      „De ez persze feltételezi a grafikus felületet.”
      Csak egy vesa/vga kártya kell, de x nem – szerintem inkább erre gondolt.
      „Továbbá: azért unpraktikus, amit akarsz, mert ha bármi gond van a rendszeren, csak a legfontosabb információkat elrejtenéd saját magad elõl.”
      Hagyadmá’, ha ez így jó neki :)))))

      „A bootspalsh-ról akar nyekegni!
      Csak azt sem tudja mi az és csinálni akarja!”
      Na ezért lesz kicsi a siker esélye…

      „sany, elmondanád (lassan, hogy felfogjam), hogy ez a dizájnon kívül mire jó?”
      Ha válaszolhatok én: hogy a ringyózos, ne mondhassa, hogy a linux milyen ****, hogy még arra sem képes, hogy egy folyamatjelzõt megy egy zászlócskát mutasson butuláskor :))))))) Kb ennyi 🙂 másra nem.

      #2032285
      attila5
      Felhasználó

        Ezt a google nekem már tegnap megtalálta, errõl a patchról hebegtem.
        Arra jó, hogy az ember ne lássa hogy bootol a linux. Miért ennyire hihetetlen ez?
        Azt hittem a profik többet tudnak, mint a google.

        #2032286
        admin
        Adminisztrátor

          „Ha válaszolhatok én: hogy a ringyózos, ne mondhassa, hogy a linux milyen ****, hogy még arra sem képes, hogy egy folyamatjelzõt megy egy zászlócskát mutasson butuláskor )))))) Kb ennyi  másra nem.”

          Tökéletesen igazad van!
          De valamivel el kell kábítani a windowzos haverokat!
          Gongdolom ezé fontos :mellow: :ph34r:!

          #2032287
          admin
          Adminisztrátor

            „Azt hittem a profik többet tudnak, mint a google.”

            Nekem van is ijenem, gentoo és debian alatt is! 😛
            De ha nem tudod hogy kell elkezdeni, akkor olvass doksikat!
            Mert enélkül nem fog menni!  :ph34r:
            google „bootsplash” kidob sok lehetõséget, az már rajtad áll hogy melyiket érted meg,
            hogy hasznodra legyen!  :ph34r:

            #2032288
            pointux
            Felhasználó

              „Feketére semmiképp nem lehet a szöveget átvarázsolni?”
              Az alap beállításokat a kernel tartalmazza, amire a font stb készletet elindítja és meg tudnád változtatni késõ, tehát itt is kernel fordítás a magoldás.

              „Azt hittem a profik többet tudnak, mint a google.”
              Bár a gugli nagyon sokat tud, de nem zárom ki a te általad felvetett lehetõséget – legalábbis egy adott témában. Csak egy baj van itt nincsenek profik.

              „De valamivel el kell kábítani a windowzos haverokat!”
              Azt meg minek?

              #2032289
              Macskajancsi
              Felhasználó

                „De valamivel el kell kábítani a windowzos haverokat!”

                Most már ezt kezdjük túllihegni, de hadd lihegjek még egyet.
                Boot-splash-nek süsün be lehet állítani a „redmond” képet is, így úgy néz ki, mintha xp butulna…
                Megjegyzem, ezt még senkinél sem láttam alkalmazni, ki tudja, miért… :2funny:

                #2032290
                kisbetu
                Felhasználó

                  Kabcsold kija monitort.

                  #1880862
                  csaba
                  Felhasználó
                  8 bejegyzés megtekintése - 11-18 / 18
                  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.