„írjál egy olyan splash „
és azt hogy?
Gyanus hogy kell hozzá grafikus felület. Vagy nem?
Használhatsz olyan beállítást, hogy „No Splash Screen”.
De ez persze feltételezi a grafikus felületet.
Ezért kérdeztem, hogy hol láttál már ilyet.
Továbbá: azért unpraktikus, amit akarsz, mert ha bármi gond van a rendszeren, csak a legfontosabb információkat elrejtenéd saját magad elõl.
Mindazonáltal végtelenül örülök, hogy más problémád nincs. ::vigyorgó szmájli::