Na az van, hogy ez sem segített. A hiba ugyanaz az új user-rel is, hiába loggolok be azzal.
Hûûûhaaa. Lehet, hogy re-install egy másik disztróval?
killall mit ajánlanál KDE orientált megoldásnak?
Amit már próbáltam: Suse 9.1, FC2, UHU 1.1, Redhat 9
Amit meg nem tudtam még felrakni több próba után sem, Debian.
???????