Elszállt a terminal

10 bejegyzés megtekintése - 11-20 / 29
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1975544
    admin
    Adminisztrátor

      Na az van, hogy ez sem segített. A hiba ugyanaz az új user-rel is, hiába loggolok be azzal.
      Hûûûhaaa. Lehet, hogy re-install egy másik disztróval?
      killall mit ajánlanál KDE orientált megoldásnak?
      Amit már próbáltam: Suse 9.1, FC2, UHU 1.1, Redhat 9
      Amit meg nem tudtam még felrakni több próba után sem, Debian.
      ???????

      #1975545
      killall
      Felhasználó

        sztem uhu-t rakj, az mindenkeppen jobb, mint a mandrake, es mivel dpkg-t hasznal, ezert baromi jo alap lesz egy jovobeli debianozashoz is 🙂
        a debian telepites csak elsore tunik neheznek, nemszabad megijedni tole 🙂

        #1975546
        killall
        Felhasználó

          ja hogy mar probaltad… miert nem volt jo az uhu?
          ha ablakkezelo alternativat kerdezel, akkor mindenkeppen az xfce-t ajanlanam, ami szep, kicsi es gyors. persze annyira nem csicsas, de joval stabilabb. en mar regota ezthasznalom.

          #1975547
          admin
          Adminisztrátor

            Oksi, kiprózálom azt az UHU 1.2 -eset.
            Tudunk róla valamit?

            #1975548
            admin
            Adminisztrátor

              Oksi, kiprózálom azt az UHU 1.2 -eset.
              Tudunk róla valamit?
              [align=right][snapback]86649[/snapback][/align]

              Azt inkább ne!
              Ez még fejlesztõi állapotban van.
              A uhu1.1.1 vagy uhu1.0-t próbáld!

              #1975549
              admin
              Adminisztrátor

                Azt inkább ne!
                Ez még fejlesztõi állapotban van.

                #1975550
                killall
                Felhasználó

                  sok 🙂
                  maradj az elozo 2 uhu verzional. amugy mar kerdeztem: mivolt a gond veluk?

                  #1975551
                  admin
                  Adminisztrátor

                    ja hogy mar probaltad… miert nem volt jo az uhu?
                    amugy mar kerdeztem: mivolt a gond veluk?

                    Egyszerûen nem értettem a Xnux-hoz eléggé, és csak a megjelenés alapján alkottam véleményt, mint ahogy a csajok a kocsit választják.
                    Sebtiben kipróbáltam a 3-4 legelterjedtebb fajtát az *nux-ból, mert amikor nem találtam megoldást valamilyen nehézségre (az 1-2 napig tartó keresgélés végén sem) ezedigg lecseréltem a mûszert.

                    #1975552
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Ha vegigjatszod a userrel azt amit a roottal ugy mukodik?
                      (Nem gdm/kdm beleptetessel.)

                      nem

                      #1975553
                      killall
                      Felhasználó

                        akkor marad az uhu 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 11-20 / 29
                      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.