Kezdőlap › Fórumok › MANDRIVA (ex-MANDRAKE, ex-CONECTIVA) › Mandriva kezdõ › Elszállt a terminal
- This topic has 28 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 21 years, 9 months telt el by
killall.
-
SzerzőBejegyzés
-
2004-09-28-21:11 #1975554
akkor marad az uhu
Igen marad az UHU, ezt már azon írom.
Ha elakadok a beállításokkal, majd nyitok egy fórumot az UHU részlegben.
Köszi mindenkinek a segítséget.
Konklúzió: a fórum egyre jobb, és csak okosan kérdezz!2004-09-28-21:15 #1975555Igen marad az UHU, ezt már azon írom.
Ha elakadok a beállításokkal, majd nyitok egy fórumot az UHU részlegben.
Köszi mindenkinek a segítséget.
Konklúzió: a fórum egyre jobb, és csak okosan kérdezz!2004-09-28-21:22 #1975556utolsó kérdés:
hogy tudom a szerzõt is idézni a hozzászólása mellé itt a fórumban?
pl: QUOTE(Guest @ 2004. Sep. 28. – 22:11 )
Nekem csak a szöveg idézése sikerül.2004-09-28-21:23 #1975557utolsó kérdés:
hogy tudom a szerzõt is idézni a hozzászólása mellé itt a fórumban?
pl: QUOTE(Guest @ 2004. Sep. 28. – 22:11 )
Nekem csak a szöveg idézése sikerül.
[align=right][snapback]86749[/snapback][/align]hm?
erre gondolsz?2004-09-28-21:26 #1975558majd nem,
hm?
erre gondolsz?ez megy, de ez nem
QUOTE(szerencsefia @ 2004. Sep. 28. – 22:22 )2004-09-28-21:32 #1975559majd nem,
ez megy, de ez nem
QUOTE(szerencsefia @ 2004. Sep. 28. – 22:22 )
[align=right][snapback]86752[/snapback][/align][quote.=szerencsefia,2004. Sep. 28. – 22:26 ]
majd nem,ez megy, de ez nem
QUOTE(szerencsefia @ 2004. Sep. 28. – 22:22 )
[align=right][snapback]86752[/snapback][/align]
[/quote.]a pontokat direkt azert raktam a quote moge, hogy lasd.
amugy quote gomb, aztan valaszol gomb.2004-09-28-21:43 #1975560a pontokat direkt azert raktam a quote moge, hogy lasd.
amugy quote gomb, aztan valaszol gomb.hát ez csúcs, köszi.
Akkor most ezt a fórumot lezárom. Tali egy másikon.2004-09-28-21:54 #1975561ok:), tali ott, vigyazz, moderator elott nezarogass 🙂
hihihi. na ez vicc volt, akkor lezarom en. irj majd, ha nemmegy vmi.2009-12-04-19:56 #1876216Már 3 napja van fent a Mandrake 10.0 Community, és ez már a harmadik topic amit megnyitnok, hogy találjak megoldást problémákra.
/ Az elõzõ 2 kérdésemre 1 órán belül kaptam megoldást, köszönet killall-nak és egy névtelen huszárnak./
Most a 10.0-ás kicsike terminaljai (mind!) mondták fel a szolgálatot egyik pillanatról a másikra. Leállítottam este a gépet a kijelentkezés után, és ma amikor elindítottam a rendszer mûködik, de a konzolok nem. Ez azt jelenti, hogy a konzol ablakot kiadja a gép a képernyõre, de promt nélkül az X alatt.
Mit kell még leírnom errõl a rejtéjes problémáról?
Igen. Amit a hiba megjelenése elõtt változtattam, itt találhatóak:
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=9947
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=9939
Nos? -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.