Grafikus felulet fagyas

11 / 11 bejegyzés megtekintése
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1876699
    csaba
    Felhasználó

      Sziasztok!

      Par honapja hasznalok Uhu linux kamiont.
      Most jott elo egy igen idegesito problema amit nem tudok megoldani
      Amikor grafikus feluletrol (KDE) atvaltok karakteresre (ctrl+alt+f1) minden ok
      ha vissza akarok menni grafra (ctrl+alt+f7) akkor nem tortenik semmi, mintha nem is lenne graf kepernyo, viszont ha ment egy letoltes graf. feluleten az szepen megy akkor is amikor mar nem tudok visszalepni. Graf feluletet csak akkor tudok csiholni ha rootkent karakteresen init 3, es utana init 5 utana megy szepen , perszegrafikus feluleten bejelentkezest kovetoen.
      Ha tud valaki tippet legyszi mondja mert ez igy ……
      A masik regota megoldasra varo problemam a Gnome Comm. ravetele a FAM hasznalatara, ha ebben is tudna valaki segiteni vegtelelnul halas lennek
      Koszi
      Otike

    11 / 11 bejegyzés megtekintése
    • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.