GRUB & GEEXBOX

4 bejegyzés megtekintése - 11-14 / 14
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1990918
    admin
    Adminisztrátor

      Ez érdekelne…..
      [align=right][snapback]103828[/snapback][/align]

      Ezt hogy érted?
      Elküldjem a gépet? 🙂

      #1990919
      admin
      Adminisztrátor

        Nekem megy klónozott gentoo-val, ilyen gépen 64MB rammal. smile.gif

        Ezt hogy érted?
        Elküldjem a gépet? smile.gif

        Nem ara gondoltam, hogy a gépet küld el, hanem arra, hogy írhattál volna, hogy ez hogy sikerült?
        Anno amikor a geexbox itt szóba került, akkortájt próbáltam gentoo-val megoldani a problémát.
        Xorg
        Fluxbox
        és mplayer
        2.6.7-es kernel
        semmi több. De a DIVX-es avik akadoztak rendesen, ezért lett geexbox.

        De kiváncsi lennék, hogy „klónozott gentoo” mivel bírt, bír?
        USE flag, X , mplayer mergelve, vagy manuálisan, grafikus környezet, stb, stb,

        #1990920
        admin
        Adminisztrátor

          Nem ara gondoltam, hogy a gépet küld el, hanem arra, hogy írhattál volna, hogy ez hogy sikerült?
          Anno amikor a geexbox itt szóba került, akkortájt próbáltam gentoo-val megoldani a problémát.
          Xorg
          Fluxbox
          és mplayer
          2.6.7-es kernel
          semmi több. De a DIVX-es avik akadoztak rendesen, ezért lett geexbox.

          De kiváncsi lennék, hogy „klónozott gentoo” mivel bírt, bír?
          USE flag, X , mplayer mergelve, vagy manuálisan, grafikus környezet, stb, stb,
          [align=right][snapback]103844[/snapback][/align]

          A klónozás alapja PII-es 500-as gépen készült.

          Code:
          USE=”xv slang readline gpm berkdb mmx 3dnow gdbm tcpd pam libwww ssl nls
              arts perl python esd gif imlib sdl oggvorbis gnome gtk X -qt
                  -kde motif opengl avi png tiff gif xosd  xvid  zlib mpeg
            msql -alsa pam xml java iconv imagemagick intltool mysql imap maildir sasl
            pam-mysql -mozilla cups foomaticdb ppds lp  usb other_var1 other_var2″

          Xorg, gnome ill fluxbox kde-nek nyoma sincs 🙂 ill a qt fenn van utólag(skype miatt).
          A video kari savage s-3 vagy 4?
          A kernel 2.6.7-handened (modulos) a bzImage 1.2 MB klónozás elõtt forgatva.
          Mplayer paca5 installer scripttel forgatva klónozás elõtt.
          mplayer -zoom valami.avi
          Paranccsal megy fullscreenben, a klónozott gépen.
          A filmek alig észlelhetõ módon akadnak, de nem zavaró módon!
          Gondolom egy jobb videokarival ‘zoom’ opció nélkül tökéletes lenne.

          #1877522
          csaba
          Felhasználó

            Segítséget szeretnék kapni az alábbi témában:

            Ismerõsöm gépére, telepítettem az UHU-t

            (root=/dev/ide/host0/bus0/target0/lun0/part2)

          4 bejegyzés megtekintése - 11-14 / 14
          • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.