Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › GRUB & GEEXBOX
- This topic has 13 hozzászólás, 5 résztvevő, and was last updated 21 years, 6 months telt el by
admin.
-
SzerzőBejegyzés
-
2004-12-12-18:52 #1990918
Ez érdekelne…..
[align=right][snapback]103828[/snapback][/align]Ezt hogy érted?
Elküldjem a gépet? 🙂2004-12-12-19:32 #1990919Nekem megy klónozott gentoo-val, ilyen gépen 64MB rammal. smile.gif
Ezt hogy érted?
Elküldjem a gépet? smile.gifNem ara gondoltam, hogy a gépet küld el, hanem arra, hogy írhattál volna, hogy ez hogy sikerült?
Anno amikor a geexbox itt szóba került, akkortájt próbáltam gentoo-val megoldani a problémát.
Xorg
Fluxbox
és mplayer
2.6.7-es kernel
semmi több. De a DIVX-es avik akadoztak rendesen, ezért lett geexbox.De kiváncsi lennék, hogy „klónozott gentoo” mivel bírt, bír?
USE flag, X , mplayer mergelve, vagy manuálisan, grafikus környezet, stb, stb,2004-12-12-20:03 #1990920Nem ara gondoltam, hogy a gépet küld el, hanem arra, hogy írhattál volna, hogy ez hogy sikerült?
Anno amikor a geexbox itt szóba került, akkortájt próbáltam gentoo-val megoldani a problémát.
Xorg
Fluxbox
és mplayer
2.6.7-es kernel
semmi több. De a DIVX-es avik akadoztak rendesen, ezért lett geexbox.De kiváncsi lennék, hogy „klónozott gentoo” mivel bírt, bír?
USE flag, X , mplayer mergelve, vagy manuálisan, grafikus környezet, stb, stb,
[align=right][snapback]103844[/snapback][/align]A klónozás alapja PII-es 500-as gépen készült.
Code:USE=”xv slang readline gpm berkdb mmx 3dnow gdbm tcpd pam libwww ssl nls
arts perl python esd gif imlib sdl oggvorbis gnome gtk X -qt
-kde motif opengl avi png tiff gif xosd xvid zlib mpeg
msql -alsa pam xml java iconv imagemagick intltool mysql imap maildir sasl
pam-mysql -mozilla cups foomaticdb ppds lp usb other_var1 other_var2″Xorg, gnome ill fluxbox kde-nek nyoma sincs 🙂 ill a qt fenn van utólag(skype miatt).
A video kari savage s-3 vagy 4?
A kernel 2.6.7-handened (modulos) a bzImage 1.2 MB klónozás elõtt forgatva.
Mplayer paca5 installer scripttel forgatva klónozás elõtt.
mplayer -zoom valami.avi
Paranccsal megy fullscreenben, a klónozott gépen.
A filmek alig észlelhetõ módon akadnak, de nem zavaró módon!
Gondolom egy jobb videokarival ‘zoom’ opció nélkül tökéletes lenne.2009-12-04-19:56 #1877522Segítséget szeretnék kapni az alábbi témában:
Ismerõsöm gépére, telepítettem az UHU-t
(root=/dev/ide/host0/bus0/target0/lun0/part2)
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.