Hali!
K3b-ben dvd-t rippelnék, de mikor kiválasztom az adott title-nél, hogy másolás, akkor egyszerûen „lefagy” a program (vagy legalábbis úgy tesz 🙂 )
A másik, hogy mikor rákattintok a directorylistben az íróra, akkor elõször azt írja ki, hogy hibás URL…azután ugyan felismeri, de szerintem ez akkor se normális.
Valószínûleg összefüggés van a kettõ között…
Lehet, hogy valamit állítani kellene a k3bsetupban? Ezt szivesen tenném, csak hogy se simple userként, se rootként nem találja….. ???
Valami mountolási probléma lehet?
Köszi elõre is.