k3b-ben dvd-t rippelne, de nem megy

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok k3b-ben dvd-t rippelne, de nem megy

11 / 11 bejegyzés megtekintése
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1877946
    csaba
    Felhasználó

      Hali!

      K3b-ben dvd-t rippelnék, de mikor kiválasztom az adott title-nél, hogy másolás, akkor egyszerûen „lefagy” a program (vagy legalábbis úgy tesz 🙂 )
      A másik, hogy mikor rákattintok a directorylistben az íróra, akkor elõször azt írja ki, hogy hibás URL…azután ugyan felismeri, de szerintem ez akkor se normális.
      Valószínûleg összefüggés van a kettõ között…
      Lehet, hogy valamit állítani kellene a k3bsetupban? Ezt szivesen tenném, csak hogy se simple userként, se rootként nem találja….. ???
      Valami mountolási probléma lehet?

      Köszi elõre is.

    11 / 11 bejegyzés megtekintése
    • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.