Kicsi betûk gnome alatt Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › Kicsi betûk gnome alatt This topic has 11 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 21 years, 6 months telt el by admin. 2 bejegyzés megtekintése - 11-12 / 12 ← 1 2 Szerző Bejegyzés 2004-12-03-10:31 #1988622 adminAdminisztrátor Ok. Köcc. Körülnézek. 🙂 Még egy kérdés elvileg az Enlightenment-et is felraktam, de nem választható belépéskor. Lehet, h azért mert Gnome-ból telepítettem és nem terminálból? 2009-12-04-19:56 #1877351 csabaFelhasználó Hali! Az lenne a gondom, hogy hogyan lehet a betûméretet növelni az alkalmazásokban? Nem a Gnome-ban, hanem a programokban. Mert néhány alkalmazásban nagyon picik. 🙁 Hogy tiszta legyen, mellékeltem egy képernyõképet. Szerző Bejegyzés 2 bejegyzés megtekintése - 11-12 / 12 ← 1 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés