Kicsi betûk gnome alatt

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott Kicsi betûk gnome alatt

2 bejegyzés megtekintése - 11-12 / 12
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1988622
    admin
    Adminisztrátor

      Ok. Köcc. Körülnézek. 🙂

      Még egy kérdés elvileg az Enlightenment-et is felraktam, de nem választható belépéskor. Lehet, h azért mert Gnome-ból telepítettem és nem terminálból?

      #1877351
      csaba
      Felhasználó

        Hali!
        Az lenne a gondom, hogy hogyan lehet a betûméretet növelni az alkalmazásokban? Nem a Gnome-ban, hanem a programokban. Mert néhány alkalmazásban nagyon picik. 🙁
        Hogy tiszta legyen, mellékeltem egy képernyõképet.

      2 bejegyzés megtekintése - 11-12 / 12
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.