Lehetséges email-rõl mms-re küldeni? Esetleg csak chello nem támogatja ezt? (megpróbáltam de a mail server visszadobta)
This Message was undeliverable due to the following reason:
Each of the following recipients was rejected by a remote mail server.
The reasons given by the server are included to help you determine why
each recipient was rejected.
Recipient:
Reason: unknown user
Van olyan email szolgáltató akinél ez lehetséges? … esetleg a kimenõ levelezésem számára tudnék saját mail servert építeni (valakinek használható leírása? esetleg ezzel meg lehet oldani?)?