Köszönöm mindenkinek a segítséget.
az automount likvidálásával és a CD iso9660 fájlrendszerként csatolásával elõkerültek a keresett fájlok. Sikerült a telepítõprogramot feltenni.
DE!
A samba-n keresztül LEHETETLEN a gépet userként elérni. Illetve W98 alól a guest ok = yes megosztáshoz hozzá lehet férni, de Xp alól már semmihez sem. Pedig a linuxos gépen van olyan felhasználó, mint a W98-on és az XP-n.
A nyomtató látható (a W98-ról és az XP-tõl is), de az elküldött nyomtatandó cucc nem nyomtatódik ki.
Tudom ez most nem kicsit amatõr megfogalmazás, de most enm a melóhelyen vagyok.
Az smbadduser mikor tûnt el a samba-ból?