Progik!

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ Progik!

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 24
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1971506
    kl223
    Felhasználó

      jó ez a suse… 😛

      egyébként mit értesz az alatt, hogy nem mûxik?

      #1971507
      killall
      Felhasználó

        csak az uj susek ilyen szarok.. 7.3-ig nemvolt gaz.

        #1971508
        aty
        Felhasználó

          Hali all! Az volna hogy ATI kártyám van és felkéne raknom hozzá 1 driver. 9600Asomvcan 256Mb rammal, és felkéne hozzá dobni 1 drivert. Adnátok 1 címet? Ahonnan lelehet tölteni? Mert amit a http://www.ati.com ról szedtem le nem müxik…. :angry: 

          #1971509
          aty
          Felhasználó

            Ati driver telepítésrõl pedig itt találsz leírást, szinte minden ismertebb disztróhoz:
            http://www.rage3d.com/content/articles/atilinuxhowto/

            #1971510
            admin
            Adminisztrátor

              Azt értem rajta hogy azt írja ki a Hardveres gyorsításnál hogy nem elérhetõ. :angry:

              #1971511
              admin
              Adminisztrátor
                #1971512
                admin
                Adminisztrátor

                  ajjajajjj… nem így értettem: hogyan installáltad?
                  Mit csináltál pontosan? Melyik fájlt szedted le és honnan, az INSTALL közben jött-e ki vmi hiba, ilyesmi…
                  Ha esetleg vmi grafikus úton tetted fel a drivert (pl. yast, vagy hasonló), akkor azt mondd, és esetleg megpróbáljuk más módon föltenni….

                  kl223

                  #1971513
                  aty
                  Felhasználó
                    #1971514
                    admin
                    Adminisztrátor

                      ajjajajjj… nem így értettem: hogyan installáltad?
                      Mit csináltál pontosan? Melyik fájlt szedted le és honnan, az INSTALL közben jött-e ki vmi hiba, ilyesmi…
                      Ha esetleg vmi grafikus úton tetted fel a drivert (pl. yast, vagy hasonló), akkor azt mondd, és esetleg megpróbáljuk más módon föltenni….

                      kl223
                      [align=right][snapback]82575[/snapback][/align]

                      Yast al raktam fel!

                      #1971515
                      admin
                      Adminisztrátor

                        ajjajajjj… nem így értettem: hogyan installáltad?
                        Mit csináltál pontosan? Melyik fájlt szedted le és honnan, az INSTALL közben jött-e ki vmi hiba, ilyesmi…
                        Ha esetleg vmi grafikus úton tetted fel a drivert (pl. yast, vagy hasonló), akkor azt mondd, és esetleg megpróbáljuk más módon föltenni….

                        kl223
                        [align=right][snapback]82575[/snapback][/align]

                        Bocsi, de én L

                      10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 24
                      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.