Progik! Kezdőlap › Fórumok › SuSE Linux › SuSE kezdõ › Progik! This topic has 23 hozzászólás, 5 résztvevő, and was last updated 21 years, 9 months telt el by admin. 4 bejegyzés megtekintése - 21-24 / 24 ← 1 2 3 Szerző Bejegyzés 2004-09-11-15:52 #1971526 kl223Felhasználó ezek szerint akkor a hang megy? kl223 2004-09-11-15:54 #1971527 atyFelhasználó Megnéztem. A Readme t is de nem sokkal vaok elõbb:( Nem tudok angolul:( [align=right][snapback]82629[/snapback][/align] Elõször nézd meg az XF86configot az /etc/X11 mappában. Section „Device” résznél mi a Driver értéke? 2004-09-11-16:24 #1971528 adminAdminisztrátor ezek szerint akkor a hang megy? kl223 [align=right][snapback]82630[/snapback][/align] Igen a hang megy! Azt megoldotam… THX 2009-12-04-19:56 #1875952 csabaFelhasználó Hali all! Az volna hogy ATI kártyám van és felkéne raknom hozzá 1 driver. 9600Asomvcan 256Mb rammal, és felkéne hozzá dobni 1 drivert. Adnátok 1 címet? Ahonnan lelehet tölteni? Mert amit a http://www.ati.com ról szedtem le nem müxik…. :angry: Szerző Bejegyzés 4 bejegyzés megtekintése - 21-24 / 24 ← 1 2 3 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés