Progik!

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ Progik!

4 bejegyzés megtekintése - 21-24 / 24
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1971526
    kl223
    Felhasználó

      ezek szerint akkor a hang megy?

      kl223

      #1971527
      aty
      Felhasználó

        Megnéztem. A Readme t is de nem sokkal vaok elõbb:( Nem tudok angolul:(
        [align=right][snapback]82629[/snapback][/align]

        Elõször nézd meg az XF86configot az /etc/X11 mappában. Section „Device” résznél mi a Driver értéke?

        #1971528
        admin
        Adminisztrátor

          ezek szerint akkor a hang megy?

          kl223
          [align=right][snapback]82630[/snapback][/align]

          Igen a hang megy! Azt megoldotam… THX

          #1875952
          csaba
          Felhasználó

            Hali all! Az volna hogy ATI kártyám van és felkéne raknom hozzá 1 driver. 9600Asomvcan 256Mb rammal, és felkéne hozzá dobni 1 drivert. Adnátok 1 címet? Ahonnan lelehet tölteni? Mert amit a http://www.ati.com ról szedtem le nem müxik…. :angry:

          4 bejegyzés megtekintése - 21-24 / 24
          • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.