Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › Selected item cannot fit into memory
- This topic has 17 hozzászólás, 7 résztvevő, and was last updated 21 years, 1 month telt el by
admin.
-
SzerzőBejegyzés
-
2005-05-14-06:44 #2016452
10MB? Nem inkább 10GB? Swapot nem is készítettél?
Azt is áruld el, hogy pontosan mikor, mi után írja ki ezt az üzenetet?2005-05-14-06:52 #2016453Mennyi RAM van a gépedben?
2005-05-14-07:50 #2016454Igen, 10 G-re gondoltam. Swap-ot nem tudom hogyan készítsem. Az üzenet a „telepítés” opció kiválasztása után jelenik meg. Error 28.
Cache memory 512M
2005-05-14-08:51 #201645510MB? Nem inkább 10GB? Swapot nem is készítettél?
Azt is áruld el, hogy pontosan mikor, mi után írja ki ezt az üzenetet?
[align=right][snapback]134145[/snapback][/align]Igen, 10 G-re gondoltam. Swap-ot nem tudom hogyan készítsem. Az üzenet a „telepítés” opció kiválasztása után jelenik meg. Error 28.
2005-05-14-09:16 #2016456Akkor most egy picit részletezd a géped: alaplap, proci, memória, vinyó(k), optikai egység(ek), bedugott USB-k, …
2005-05-14-10:02 #2016457Akkor most egy picit részletezd a géped: alaplap, proci, memória, vinyó(k), optikai egység(ek), bedugott USB-k, …
[align=right][snapback]134156[/snapback][/align]CPU: AMD-K6-2 (Co-Processor installed)
base memory: 640K
Extended memory: 23552K
Cache memory: 512K
Pri. Master Disk: LBA, UDMA 2, 10263MB
Sec. Master Disk: CDROM, UDMA 2EGA/VGA
más semmi.
2005-05-14-10:06 #2016458Akkor most egy picit részletezd a géped: alaplap, proci, memória, vinyó(k), optikai egység(ek), bedugott USB-k, …
[align=right][snapback]134156[/snapback][/align]Pontosabban még a következõk vannak:
IDE Controller
Serial Bus Controller
Multimedia Device
Simple COMM. Controller
Display Controller
ACPI Controller2005-05-14-10:14 #2016459Extended memory: 23552K
[align=right][snapback]134163[/snapback][/align]Ehem. Szóval van össze-vissza 24 Mb ramod, ugye? No, hát az kevés, 64 alatt már az 1.1 se moccan meg, 1.2-nek meg még több kell. Esetleg átdughatod a lemezt egy bikább gépbe, majd telepítés után vissza, úgy mûködni fog.
2005-05-14-10:28 #2016460Cache memory 512M
Cache memory: 512K
Azért jó lenne, ha a tényeket írnád…
2005-05-14-10:43 #2016461Ehem. Szóval van össze-vissza 24 Mb ramod, ugye? No, hát az kevés, 64 alatt már az 1.1 se moccan meg, 1.2-nek meg még több kell. Esetleg átdughatod a lemezt egy bikább gépbe, majd telepítés után vissza, úgy mûködni fog.
[align=right][snapback]134166[/snapback][/align]Köszönöm a segítséget, meg fogom próbálni, remélem mûködni is fog, de ezt csak a jövõ héten derül ki.
Még egyszer köszi a felvilágosítást.
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.