Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › Selected item cannot fit into memory
- This topic has 17 hozzászólás, 7 résztvevő, and was last updated 21 years, 1 month telt el by
admin.
-
SzerzőBejegyzés
-
2005-05-14-10:45 #2016462
Azért jó lenne, ha a tényeket írnád…
[align=right][snapback]134168[/snapback][/align]Elnézést a félrevezetésért. Ilyen zöldfülû vagyok… de tanulok!
2005-05-16-08:21 #2016463Elnézést a félrevezetésért. Ilyen zöldfülû vagyok… de tanulok!
[align=right][snapback]134173[/snapback][/align]bios-ban kapcsold ki a memory hole 14-15 Mb (nem tuti, hogy pontosan ez a neve, de valami ilyesmi) opciot, es akkor valoszinuleg jo lesz
2005-05-16-09:16 #2016464bios-ban kapcsold ki a memory hole 14-15 Mb (nem tuti, hogy pontosan ez a neve, de valami ilyesmi) opciot, es akkor valoszinuleg jo lesz
[align=right][snapback]134372[/snapback][/align]Már ki volt kapcsolva, még sem segített (nálam egyébként 15M-16M), de lehet hogy ott kellene valamit átállítani
2005-05-16-09:35 #2016465Már ki volt kapcsolva, még sem segített (nálam egyébként 15M-16M), de lehet hogy ott kellene valamit átállítani
[align=right][snapback]134383[/snapback][/align]Nem csoda. Mondtam, hogy 64M ram alatt nem érdemes próbálkozni, nem hiszel nekem?
2005-05-16-09:43 #2016466Nem csoda. Mondtam, hogy 64M ram alatt nem érdemes próbálkozni, nem hiszel nekem?
[align=right][snapback]134388[/snapback][/align]Hinni, már hogy ne hinnék… csak próbálkozom…
Gondoltam, hogy a harddisk-et mint külsõ HD-re installálom az uhu-t. Egy kicsit azért aggódom, hogy a másik gépen lévõ XP elszáll. Lehetséges, hogy irányítom az installálást a külsõ HD-re? Igaz?
2005-05-16-10:52 #2016467Hinni, már hogy ne hinnék… csak próbálkozom…
Gondoltam, hogy a harddisk-et mint külsõ HD-re installálom az uhu-t. Egy kicsit azért aggódom, hogy a másik gépen lévõ XP elszáll. Lehetséges, hogy irányítom az installálást a külsõ HD-re? Igaz?
[align=right][snapback]134392[/snapback][/align]Lehet hogy lehet, én még nem próbáltam 🙂
Az xp miatt ne aggódj, ha nem formázod le a partícióját és nem engeded a grubot az adott lemez mbrjéhez piszkálni, nem fogja bántani. Esetleg lehúzhatod addig a lemezt a kábelrõl, ha nagyon biztosra akarsz menni.2005-05-16-17:40 #2016468(nálam egyébként 15M-16M)
[align=right][snapback]134383[/snapback][/align]ja, igazad van, mondtam, hogy valami ilyesmi 🙂
2009-12-04-19:57 #1879608 -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.