Selected item cannot fit into memory

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Selected item cannot fit into memory

8 bejegyzés megtekintése - 11-18 / 18
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2016462
    OBo
    Felhasználó

      Azért jó lenne, ha a tényeket írnád…
      [align=right][snapback]134168[/snapback][/align]

      Elnézést a félrevezetésért. Ilyen zöldfülû vagyok… de tanulok!

      #2016463
      admin
      Adminisztrátor

        Elnézést a félrevezetésért. Ilyen zöldfülû vagyok… de tanulok!
        [align=right][snapback]134173[/snapback][/align]

        bios-ban kapcsold ki a memory hole 14-15 Mb (nem tuti, hogy pontosan ez a neve, de valami ilyesmi) opciot, es akkor valoszinuleg jo lesz

        #2016464
        OBo
        Felhasználó

          bios-ban kapcsold ki a memory hole 14-15 Mb (nem tuti, hogy pontosan ez a neve, de valami ilyesmi) opciot, es akkor valoszinuleg jo lesz
          [align=right][snapback]134372[/snapback][/align]

          Már ki volt kapcsolva, még sem segített (nálam egyébként 15M-16M), de lehet hogy ott kellene valamit átállítani

          #2016465
          kelemengabor
          Felhasználó

            Már ki volt kapcsolva, még sem segített (nálam egyébként 15M-16M), de lehet hogy ott kellene valamit átállítani
            [align=right][snapback]134383[/snapback][/align]

            Nem csoda. Mondtam, hogy 64M ram alatt nem érdemes próbálkozni, nem hiszel nekem?

            #2016466
            OBo
            Felhasználó

              Nem csoda. Mondtam, hogy 64M ram alatt nem érdemes próbálkozni, nem hiszel nekem?
              [align=right][snapback]134388[/snapback][/align]

              Hinni, már hogy ne hinnék… csak próbálkozom…

              Gondoltam, hogy a harddisk-et mint külsõ HD-re installálom az uhu-t. Egy kicsit azért aggódom, hogy a másik gépen lévõ XP elszáll. Lehetséges, hogy irányítom az installálást a külsõ HD-re? Igaz?

              #2016467
              kelemengabor
              Felhasználó

                Hinni, már hogy ne hinnék… csak próbálkozom…

                Gondoltam, hogy a harddisk-et mint külsõ HD-re installálom az uhu-t. Egy kicsit azért aggódom, hogy a másik gépen lévõ XP elszáll. Lehetséges, hogy irányítom az installálást a külsõ HD-re? Igaz?
                [align=right][snapback]134392[/snapback][/align]

                Lehet hogy lehet, én még nem próbáltam 🙂
                Az xp miatt ne aggódj, ha nem formázod le a partícióját és nem engeded a grubot az adott lemez mbrjéhez piszkálni, nem fogja bántani. Esetleg lehúzhatod addig a lemezt a kábelrõl, ha nagyon biztosra akarsz menni.

                #2016468
                admin
                Adminisztrátor

                  (nálam egyébként 15M-16M)
                  [align=right][snapback]134383[/snapback][/align]

                  ja, igazad van, mondtam, hogy valami ilyesmi 🙂

                  #1879608
                  csaba
                  Felhasználó
                  8 bejegyzés megtekintése - 11-18 / 18
                  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.