Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › Sharp GX20 UHU alatt?
- This topic has 12 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 22 years telt el by
admin.
-
SzerzőBejegyzés
-
2004-06-09-23:33 #1954214
Sziasztok!
Most keszulok az UHU telepitesere, es a kovetkezovel allok szemben.
Sharp GX22 es telefonom van (Ugyanaz mint a GX20, csak nem vodas), es szeretnem a Sharp Handset Managert hasznalni az UHU alatt. Vegul is az nem is erdekelne nagyon, ha csak siman be lehetne mountolni a telefont IrDA-n keresztul. Mindossze arra van szuksegem, hogy a kepeket letoltsem. Semmi mas funkciora nincs szuksegem, mint kepszerkesztes, stb. Szoval a kerdesem, hogy valakinek eddig sikerult mar a Sharp GX20 at osszekapcsolni az UHU van IrDA-n keresztul??
Koszi
Bence
Ha sikerül akkor írd meg, nekem nokia-telefonhoz kellene!:)
Még nem olvastam ilyet!2004-06-09-23:51 #1954215Hali
Termeszetesen szolok majd. Addig meg angol nyelvu forumokon is probalkozok, hatha osszehozzuk. Remelem valaki esetleg mar ezt megoldotta mielottunk.
Udv
Bence
2004-06-10-06:03 #1954216gx20 nekem speciel kábelen sem ment… nemhogy infrán…
ha megoldod dupla adag hála!2004-06-10-06:15 #1954217Hali
Egyenlore meg csak ott tartok, hogy az UHU fel van teve a notebookra. Szoval majd akkor a napokban hozzalatok, ahogy idom engedi. De en nem vagyok egy nagy linuxguru, azert remeltem hogy valamelyikotok mar ezt megoldotta 🙁
Minden jot
Bence
2004-06-10-06:21 #1954218haly
sajnos a kabel nekem sem megy…
de a sandisk SD kártyaolvasómat vigan kezeli az UHU. 🙂2004-06-10-06:28 #1954219Az se rossz de akkor ezek szerint neked GX30 asod van ugye? A GX20 es 22 nem tamogatja az SD kartyat meg. 🙁
2004-06-10-06:40 #1954220haly
bocsi, azt nem tudtam, hogy azokban nincs kivehetõ memória…2004-06-10-06:45 #1954221haly
bocsi, azt nem tudtam, hogy azokban nincs kivehetõ memória…Ra is tapintottal a problemara. Ezert kene rajonni, hogy an Infraval hogy lehet osszekotni. Jo lenne ha csak siman lehetne Windows emulatorral a Handset Managert hasznalni. Na majd meglatjuk. Mar eleg sokunkat birizgal ez, csak rajovunk majd valahogy.
Minden jot
Bence
2004-06-10-07:13 #1954222eléggé problémás egy telefon, egyéltalán a gprs-easyconnectet te meg tudod vele oldani??
érdekesen ennél a telefonnál vmiért a voda dnsszerverének címét nem tudom belõni… hogy miért az rejtély, más telefon pöccre megy.. ügyefelem telefonjáról van szó, + ami feletébb érdekes, hogy ringyóz alatt sem volt egy kis menet életre lehelni…
hmmmm….2004-06-10-07:14 #1954223egyéltelán=egyáltalán
feletébb=felettébb. sorry -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.