Sharp GX20 UHU alatt?

3 bejegyzés megtekintése - 11-13 / 13
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1954224
    admin
    Adminisztrátor

      Erre ne pazarolj el heteket !

      #1954225
      admin
      Adminisztrátor

        A GPRS easy connectet nem probaltam meg, de arra nekem nincs is szuksegem. Annyi lenne az egesz, hogy a kepeimet szeretnem letolteni. Ha ez megoldhato lenne, akkor vegre szugsegtelenne valna az a FAT32 particio :D. Amikor a szabadba vagyok, kenytelen vagyok ezt a gepet hasznalni, es a telefon ha nincs rajta semmi JAVA, csak email kliens, akkor is csak 32 kepet tud tarolni nagy felbontasban.

        #1874595
        csaba
        Felhasználó

          Sziasztok!

          Most keszulok az UHU telepitesere, es a kovetkezovel allok szemben.

          Sharp GX22 es telefonom van (Ugyanaz mint a GX20, csak nem vodas), es szeretnem a Sharp Handset Managert hasznalni az UHU alatt. Vegul is az nem is erdekelne nagyon, ha csak siman be lehetne mountolni a telefont IrDA-n keresztul. Mindossze arra van szuksegem, hogy a kepeket letoltsem. Semmi mas funkciora nincs szuksegem, mint kepszerkesztes, stb. Szoval a kerdesem, hogy valakinek eddig sikerult mar a Sharp GX20 at osszekapcsolni az UHU van IrDA-n keresztul??

          Koszi

          Bence

        3 bejegyzés megtekintése - 11-13 / 13
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.