Sziasztok!
Most keszulok az UHU telepitesere, es a kovetkezovel allok szemben.
Sharp GX22 es telefonom van (Ugyanaz mint a GX20, csak nem vodas), es szeretnem a Sharp Handset Managert hasznalni az UHU alatt. Vegul is az nem is erdekelne nagyon, ha csak siman be lehetne mountolni a telefont IrDA-n keresztul. Mindossze arra van szuksegem, hogy a kepeket letoltsem. Semmi mas funkciora nincs szuksegem, mint kepszerkesztes, stb. Szoval a kerdesem, hogy valakinek eddig sikerult mar a Sharp GX20 at osszekapcsolni az UHU van IrDA-n keresztul??
Koszi
Bence