Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › xmms szanaszet van:) + k3b= doglott csiga
- This topic has 11 hozzászólás, 5 résztvevő, and was last updated 22 years, 1 month telt el by
admin.
-
SzerzőBejegyzés
-
2004-04-29-23:14 #1940527
Az 1.0 sztem strapabíróbb, új kernelt teszel bele és szárnyakat kap!
2004-04-29-23:22 #1940528irom a szakdolit, mi? 😀 😀
2004-04-30-08:27 #1940529Az 1.2.akárhanyas xmms verzió file-listáját fizikailag képtelenség iconba tenni (le van tiltva).
Csak úgy lehet, hogy az ember „elbújtatja” az xmms fõablakán lévõ gombbal / bezárja.
Mégis érdemes a gyárit feltenni, mert nekem pl. az UHU-ban lévõ mindig elfelejtette a filelistát.Az ati 7000-nek mûködnie kellene még a 2.4.x-es kernellel is csuklóból. Ha nem akkor gatos/2.6.x
A teleházban gondolom rendesen ütve-verve lesznek a gépek. Lehet, hogy jobban járnál egy jóstabil distribbel.
2004-04-30-08:53 #194053010 uhu jobb lenne?
sztem nem:
gané az automounter
eléggé tré az initfolyamat is -] ez a legszembeötlõbb nekem.
a kernel az ugyan ok, de
régi a hangszolgáltatás és az x is…
hibás a cups
stb stbmire ezeket helyrehoznod és kicserélned, háát.. na az a nem kis teljesítmény
ha uhu akkor már inkább 11
2004-04-30-09:01 #1940531Ha már az xmms-nél járunk, feltennék én is egy kérdést.
Hogy lehet az beállítani / belehet-e egyátalán, hogy az m3u-ban lévõ metaadatok, akkor is megmaradjanak az xmms-ben, ha rá lett kattintva.
(pls-ben) nekem meg sem jelenik 😥 , persze lehet, hogy rosszul csinálom 😕2004-04-30-09:21 #1940532Az, hogy a lejátszási lista nem megy az xmms-el együtt, az nem az xmms, hanem a KDE hibája, próbáld ki másik ablakkezelõ alatt, ott menni fog!
2004-04-30-13:28 #1940533Az 1.2.akárhanyas xmms verzió file-listáját fizikailag képtelenség iconba tenni (le van tiltva).
Csak úgy lehet, hogy az ember „elbújtatja” az xmms fõablakán lévõ gombbal / bezárja.hogy ez miert jo?
Az ati 7000-nek mûködnie kellene még a 2.4.x-es kernellel is csuklóból. Ha nem akkor gatos/2.6.x
A teleházban gondolom rendesen ütve-verve lesznek a gépek. Lehet, hogy jobban járnál egy jóstabil distribbel.
mintpeldul?
azert olyasvalami kellene, amin kiralyul mennek a jatekok is.
rh9 volt mar font az egyiken, amivel a netet osztom, de vmiert piszok lassu volt:[
nem tudom, miert, mert lassabb gepen is hasznaltam mar es egesz jol ment.
ido hianyaban folraktam egy susu9 -et…
ott nem akarok gentooval szorozniigazabol nem hiszem, hogy szetcsesznek az uhut.
2004-04-30-13:51 #1940534Az UHU-t sem tudják szétszedni, mert az UHU sem enged olyat, amit nem szabad.
Máskülönben meg meggondoltam magam. Lássák csak, hogy van magyar OS is, és mégis a M$ kapja a nagy lóvét!
(Egyébként ezzel az „ingyen” Windows-zal egyre több embernek mossák át az agyát, nem gyõzöm magyarázni, hogy ez azért nem teljesen így van.)2004-04-30-14:07 #1940535Az UHU-t sem tudják szétszedni, mert az UHU sem enged olyat, amit nem szabad.
Máskülönben meg meggondoltam magam. Lássák csak, hogy van magyar OS is, és mégis a M$ kapja a nagy lóvét!
(Egyébként ezzel az „ingyen” Windows-zal egyre több embernek mossák át az agyát, nem gyõzöm magyarázni, hogy ez azért nem teljesen így van.)ingyenringyoz????
whattafuck?!
asszem vmirol lemaradtam…2004-04-30-14:17 #19405362000 valamennyi Ft az oktatás résztvevõinek (mindkét oldalról), de ha lemásolod és csak a kulcs kell, akkor ingyen. Köszönhetõ ez a M$ megtámogatásának.
Régen volt. Alig találtam meg:
http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=…niszter&start=0 -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.