xmms szanaszet van:) + k3b= doglott csiga

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok xmms szanaszet van:) + k3b= doglott csiga

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 12
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1940527
    admin
    Adminisztrátor

      Az 1.0 sztem strapabíróbb, új kernelt teszel bele és szárnyakat kap!

      #1940528
      admin
      Adminisztrátor

        irom a szakdolit, mi? 😀 😀

        #1940529
        pointux
        Felhasználó

          Az 1.2.akárhanyas xmms verzió file-listáját fizikailag képtelenség iconba tenni (le van tiltva).
          Csak úgy lehet, hogy az ember „elbújtatja” az xmms fõablakán lévõ gombbal / bezárja.
          Mégis érdemes a gyárit feltenni, mert nekem pl. az UHU-ban lévõ mindig elfelejtette a filelistát.

          Az ati 7000-nek mûködnie kellene még a 2.4.x-es kernellel is csuklóból. Ha nem akkor gatos/2.6.x

          A teleházban gondolom rendesen ütve-verve lesznek a gépek. Lehet, hogy jobban járnál egy jóstabil distribbel.

          #1940530
          kovi
          Felhasználó

            10 uhu jobb lenne?

            sztem nem:
            gané az automounter
            eléggé tré az initfolyamat is -] ez a legszembeötlõbb nekem.
            a kernel az ugyan ok, de
            régi a hangszolgáltatás és az x is…
            hibás a cups
            stb stb

            mire ezeket helyrehoznod és kicserélned, háát.. na az a nem kis teljesítmény

            ha uhu akkor már inkább 11

            #1940531
            pointux
            Felhasználó

              Ha már az xmms-nél járunk, feltennék én is egy kérdést.
              Hogy lehet az beállítani / belehet-e egyátalán, hogy az m3u-ban lévõ metaadatok, akkor is megmaradjanak az xmms-ben, ha rá lett kattintva.
              (pls-ben) nekem meg sem jelenik 😥 , persze lehet, hogy rosszul csinálom 😕

              #1940532
              PcZolee
              Felhasználó

                Az, hogy a lejátszási lista nem megy az xmms-el együtt, az nem az xmms, hanem a KDE hibája, próbáld ki másik ablakkezelõ alatt, ott menni fog!

                #1940533
                admin
                Adminisztrátor

                  Az 1.2.akárhanyas xmms verzió file-listáját fizikailag képtelenség iconba tenni (le van tiltva).
                  Csak úgy lehet, hogy az ember „elbújtatja” az xmms fõablakán lévõ gombbal / bezárja.

                  hogy ez miert jo?

                  Az ati 7000-nek mûködnie kellene még a 2.4.x-es kernellel is csuklóból. Ha nem akkor gatos/2.6.x

                  A teleházban gondolom rendesen ütve-verve lesznek a gépek. Lehet, hogy jobban járnál egy jóstabil distribbel.

                  mintpeldul?
                  azert olyasvalami kellene, amin kiralyul mennek a jatekok is.
                  rh9 volt mar font az egyiken, amivel a netet osztom, de vmiert piszok lassu volt:[
                  nem tudom, miert, mert lassabb gepen is hasznaltam mar es egesz jol ment.
                  ido hianyaban folraktam egy susu9 -et…
                  ott nem akarok gentooval szorozni

                  igazabol nem hiszem, hogy szetcsesznek az uhut.

                  #1940534
                  pointux
                  Felhasználó

                    Az UHU-t sem tudják szétszedni, mert az UHU sem enged olyat, amit nem szabad.
                    Máskülönben meg meggondoltam magam. Lássák csak, hogy van magyar OS is, és mégis a M$ kapja a nagy lóvét!
                    (Egyébként ezzel az „ingyen” Windows-zal egyre több embernek mossák át az agyát, nem gyõzöm magyarázni, hogy ez azért nem teljesen így van.)

                    #1940535
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Az UHU-t sem tudják szétszedni, mert az UHU sem enged olyat, amit nem szabad.
                      Máskülönben meg meggondoltam magam. Lássák csak, hogy van magyar OS is, és mégis a M$ kapja a nagy lóvét!
                      (Egyébként ezzel az „ingyen” Windows-zal egyre több embernek mossák át az agyát, nem gyõzöm magyarázni, hogy ez azért nem teljesen így van.)

                      ingyenringyoz????
                      whattafuck?!
                      asszem vmirol lemaradtam…

                      #1940536
                      pointux
                      Felhasználó

                        2000 valamennyi Ft az oktatás résztvevõinek (mindkét oldalról), de ha lemásolod és csak a kulcs kell, akkor ingyen. Köszönhetõ ez a M$ megtámogatásának.

                        Régen volt. Alig találtam meg:
                        http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=…niszter&start=0

                      10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 12
                      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.