xmms szanaszet van:) + k3b= doglott csiga

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok xmms szanaszet van:) + k3b= doglott csiga

2 bejegyzés megtekintése - 11-12 / 12
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1940537
    admin
    Adminisztrátor

      kar volt rakerdeznem…
      elolvastam a topik elso oldalat, meg az indexen kozzetett hir bevezetojet.
      asszem inkabb hagyjuk.
      nem akarom, hogy ennek a topiknak is olyan hangulata legyen mint hetfon annak a bozonyosnak….

      szegyen

      #1873839
      csaba
      Felhasználó

        foltettem egy ismerosnek az 111-et.
        mutattam neki az xmms -t, hogy tok olyan, mint a winamp, stb…
        tennem le a panelra, es a playlist, meg az equalizer ugy maradt az asztalon, ahogy volt 😯
        + k3b -nek tiz perc alatt sem sikeredett beolvasnia semmilyen cd -t.
        duhbol kiprobaltam meg vagy 4 masik gepen, de a dolgok nem valtoztak.
        bejelentkeztem a gnome -ba, utana vissza kde -] minimum 2db szemetes 🙂

        + ati 7000 -es karit hogy lehet beuzemelni?
        vegigmentem az osszes lehetseges beallitason (amit a telepito felajanl), aztan az X osszesz—-ta
        magat.
        igaz az xf86cfg -t meg nem proszaltam 😳

        a telehazba is uhukat akarok majd rakni, de sztem max rc7 lesz belole…

      2 bejegyzés megtekintése - 11-12 / 12
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.