foltettem egy ismerosnek az 111-et.
mutattam neki az xmms -t, hogy tok olyan, mint a winamp, stb…
tennem le a panelra, es a playlist, meg az equalizer ugy maradt az asztalon, ahogy volt 😯
+ k3b -nek tiz perc alatt sem sikeredett beolvasnia semmilyen cd -t.
duhbol kiprobaltam meg vagy 4 masik gepen, de a dolgok nem valtoztak.
bejelentkeztem a gnome -ba, utana vissza kde -] minimum 2db szemetes 🙂
+ ati 7000 -es karit hogy lehet beuzemelni?
vegigmentem az osszes lehetseges beallitason (amit a telepito felajanl), aztan az X osszesz—-ta
magat.
igaz az xf86cfg -t meg nem proszaltam 😳
a telehazba is uhukat akarok majd rakni, de sztem max rc7 lesz belole…