légyszi valaki segítsen, tudom hogy linux-analfabéta vagyok teljesen, de akko se jövök rá hogy miért van hogy letöltök egy számot és sehogy nem sikerül utána meghallgatni, ugyanez van a rádiónál, elvileg elindul, de gyakorlatilag nem hallani semmit… nem tudjátok hogy miért lehet ez? elõre is köszi