zene

11 / 11 bejegyzés megtekintése
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1881325
    csaba
    Felhasználó

      légyszi valaki segítsen, tudom hogy linux-analfabéta vagyok teljesen, de akko se jövök rá hogy miért van hogy letöltök egy számot és sehogy nem sikerül utána meghallgatni, ugyanez van a rádiónál, elvileg elindul, de gyakorlatilag nem hallani semmit… nem tudjátok hogy miért lehet ez? elõre is köszi

    11 / 11 bejegyzés megtekintése
    • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.