admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Párduc kicsi gépre #2120847
    admin
    Adminisztrátor
      vadkan wrote:
      Sikerült a telepítés. A monitor felbontása egyébként 1600×1200 de a kép a kijelző közepén jelenik meg.

      Ez azért van mert „Easy” módban a felbontás statikus 1024×768. A DELL gépeken van egy hotkey a Fn+ F3 vagy F? valami, ami a képet „zoomolja”, hogy teljes képben lássad. De a megoldás, hogy beállítod az X-et.

      Ui: azért boldogít a tudat, hogy ekkora gépre is felmegy a v10.1! Ha kell az LXDE akkor : telepites lxde-desktop-environment
      Ez elég látványos környezet és rettentően gyors az OpenBox alapok miatt

      Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197258
      admin
      Adminisztrátor
        v3cŧ0r wrote:
        kisbetu: ellenőrzöm!

        nálam sem stimmel az md5, de nézd meg a MediaCheck menüvel, mert most hirtelen már nem tudom, hogy hajnalban mint kevertem össze…. (egyébként a tömörített iso-val is vannak gondok úgy látom)

        Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197257
        admin
        Adminisztrátor

          meg egyébként sem jó a parancs, azt hittem azért kéred mert értesz hozzá…

          így a helyes:
          „rsync -va –progress http://ftp.blackpanther.hu::ISOs//v10.1/blackPantherOS_v10.1_Beta2_rel20.iso .”

          kisbetu: ellenőrzöm!

          Hozzászólás: Párduc kicsi gépre #2120843
          admin
          Adminisztrátor
            vadkan wrote:
            Ma beszereztem egy Dell Inspiron 8000 laptopot. ( CPU Pentium III 997,83MHz 254Mib RAM ) http://pcworld.about.com
            Kedves v3ctor! Lesz e  olyan lehetőség, hogy eleve XFCE desktoppal tölthessük le a bP-t?

            A mostani változat lehetővé teszi ezt, töltsed le a rel20-at és mehet fel EasyQuickInstall módban. Erre a gépre a KDE4 kevés, de ha a napokban figyelted a történéseket, akkor láthatod, hogy LXDE -től kezdve pár desktop elérhető már

            Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197253
            admin
            Adminisztrátor
              Joco8192 wrote:
              Halli esetleg torrenten fent van valahol? 2 alkalommal hibássan jőt le és kiszeretném javítani az iso-t. Esetleg 1 rsync link is jó lenne.

              Köszi joco

              Van rsync lehetőség a szerveren, innen indulhatsz:
              rsync -va –progress „ftp.blackpanther.hu::”

              Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196819
              admin
              Adminisztrátor
                kisbetu wrote:
                Jól látom, hogy rel20-at látok?

                Igen, hajnalban még azt is felraktam, de cikkezni még nem volt időm… Majd írok egy összefoglalót

                Hozzászólás: Amsn vagy hasonló #2197327
                admin
                Adminisztrátor
                  BlackPanther wrote:
                  Köszönöm!

                  Nincs mit. Itt meg tudtad volna nézni, hogy melyik a szimpatikusabb:
                  normal_msn_variansok.jpg

                  Közben eszembe jutott, hogy QuteCom is telepíthető. Ez is egy multiprotokollos kliens, ráadásul telefonálni is lehet vele, ha van Viop fiókod.
                  normal_voip_client.jpg

                  Hozzászólás: CrossOver Office (installer) #2197333
                  admin
                  Adminisztrátor
                    BlackPanther wrote:
                    Hát nem tudom hogy steamet lehet telepíteni Blackpanther alá , van nem lehetséges?

                    bocs én nem tudom mi ez/az, ha leírnád bővebben…

                    Hozzászólás: Amsn vagy hasonló #2197325
                    admin
                    Adminisztrátor
                      BlackPanther wrote:
                      Igen a kopeta megvan  Alkalmazások/internet/kopeta/  

                      de az Amsn az nem található meg ott.

                      Neked erre az oldalra nagy szükséged van a rendszer zökkenőmentes használatához:

                      http://www.blackpanther.hu/modules/wiwimod/index.php?page=Hogyan+kell?&back=Online+Bemutat%F3k

                      Ajánlom figyelmedbe a 9.x szekcióban található, videó-dokumentumot :
                      Skype install / telepítése, hogyan?! :
                      # [AVI/Xvid videó, 3,11 perc] url=http://www.blackpanther.hu/%7Evector/counter/click.php?id=30](1024×768) Lejátszás/Playing[/url

                      Ui: természetesen a skype-t váltsad át amsn-re, előre szólok, hogy az amsn egyes üzeneteket megtart magának:)

                      Hozzászólás: CrossOver Office (installer) #2197331
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Ha megírod, hogy mihez van szükséged a CrossOverre, akkor könnyebben tudunk segíteni. Valóban ez már régi változat és a program motorja is sokat fejlődött, szinte már erre szükség sincs…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 49,394