Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha csatlakozik akkor fenn is marad a lebontásig ?
Amennyiben igen a DNS beállításokat meg kell nézni, illetve ha tűzfalat felraktál akkor azt újra be kell állítani.
A hibakeresésben ilyen esetben nekünk azCode:ifconfig
route
ping -c 3 google.comparancsok kimenetei adnak támpontot
BlackPanther wrote:Üdvözletem!Keresstem a fórumon de nem találtam ezzel kapcsolatban témát a Bp nél . Ezért azt szeretném kérdezni hogy bp re hogy ? hol ? lehet az amsn t feltelepíteni vagy valami hasonló kommunikációs szoftvert.
Nem teljesen világos a kérdés oka…..
A rendszer csomagkezelőjében a következő MSN kliensek érhetőek el:
aMSN, KMess, Mercury, Emesene, Pidgin, Empathy (Hiretelen több nem jut eszembe)De a rendszer alapértelmezett MSN kliense az első lemezen van, Kopete a neve.
A Kopete egy multiprotokollos csevegőkliens, MSN-től a Skype-ig mindent támogat, ez nem jó?kisbetu wrote:Ájunk meg 1 szóra!Megnéztem szoftverkezelőmben, szerinte az xorgom 7.4-x.x…
Megnéztem a disztrovicson: SUSE 11.1 (7.4), SUSE 11.2 1.6.5, SUSE factory 7.4.Mivaaaaaaaaaaaaaaan?
Nekem 11.2 van…
Megy benne az nvidia 173.xx.Nagyon nem vagyok képben, a tények meg csak összezavarnak.
Ok, tehát az Xfree verzió a 7,4… Az xorg verzió az 1.x.x… Amiről én beszélek az a te értésed szerint a 7.5… Ugyanis a blackPanther OS qurvára korszerű rendszer és már az 1.7.3-as Xorg-al használható:D)
kisbetu wrote:ATI-m soha nem volt, ATI-s ismerősöm sem.Nvidiánál van egy legacy driver az olyan régi modellekhez, mint pl. az enyém.
(Slacket megértettem. Köszönöm.)
Álmodj királylány…. lalalááá .:D))
Elmondanám, hogy ott is bukik a legacy valamelyik sorozata az xorg-1.7.x-el már…utgyuru wrote:v3cŧ0r wrote:utgyuru wrote:Valaki tudna segíteni ?Persze! Egy IT szaküzletben az eladó :D) Ez a kártya már itt is a kukával szemezget, vagy marad a mesa.
Szal akkor ez már reménytelen?
Amúgy csak a slacket használok, a többi distronál amit kérdeztem az nem nekem kellett, csak én írtam a kérdést a fórumra.gondolom az xorg ott is 1.7.x, jelenleg ezzel nem mennek a régi kártyák, mesa megy
vizsla wrote:Az már valóban túl perverz lenne, ha még nem is fiatal jóképű, hanem öreg pasikra gerjednél. :DDDUgyan már szívi, zavarna ha nekem is bejönnének az idősebbek mint neked? :D)
:D)))))))))
Ui: maradok az odvas fajtánál, nálam bejött 🙂
kisbetu wrote:(No, azt azért bevallom, hogy a Magnumot nem nézem.)Hát én nézném, ha Tom Selleck-t nem lenne már ~65 meg a halál között…:(
vadkan wrote:Várom!
A számlázó és a bP házassága jó huzás volt…Hát ha nálad működik a rendszer és most aktuálisak is a csomagok, akkor nem sok értelme lenne újratelepíteni…
A számlázó progi egy régi terv megvalósulása. Már az 5.x -ben is lehetett volna, ha nem vagyok körülvéve „ígéret-földje emberekkel”. Ez megint egy olyan történet amiből nagyon lehetett tanulni. Sajnos a Lafisoft akkor még nem portolta a programot Lazarus-ra.
Ha szükséged van a programra, vagy csak tesztelni akarod, akkor:
Code:telepites szamlaattila1964 wrote:Látom, Neked sincs ma jó napod…Most me’ ? :D) Kicsit felrántott a gyerek az előbb mert magára borított egy üveg kristály-gombát, de egyébként semmi bajom. Ezek a balesetek egyébként is, mondhatjuk, hogy folyamatos történetek nálunk 🙂 Szerintem félreértettél.
utgyuru wrote:Valaki tudna segíteni ?Persze! Egy IT szaküzletben az eladó :D) Ez a kártya már itt is a kukával szemezget, vagy marad a mesa.
-
SzerzőBejegyzés
