admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mobil internet #2177647
    admin
    Adminisztrátor

      Ha csatlakozik akkor fenn is marad a lebontásig ?
      Amennyiben igen a DNS beállításokat meg kell nézni, illetve ha tűzfalat felraktál akkor azt újra be kell állítani.
      A hibakeresésben ilyen esetben nekünk az

      Code:
      ifconfig
      route
      ping -c 3 google.com

      parancsok kimenetei adnak támpontot

      Hozzászólás: Amsn vagy hasonló #2197323
      admin
      Adminisztrátor
        BlackPanther wrote:
        Üdvözletem!

        Keresstem a fórumon de nem találtam ezzel kapcsolatban témát a Bp nél . Ezért azt szeretném kérdezni hogy bp re hogy ? hol ? lehet az amsn t feltelepíteni vagy valami hasonló kommunikációs szoftvert.

        Nem teljesen világos a kérdés oka…..
        A rendszer csomagkezelőjében a következő MSN kliensek érhetőek el:
        aMSN, KMess, Mercury, Emesene, Pidgin, Empathy (Hiretelen több nem jut eszembe)

        De a rendszer alapértelmezett MSN kliense az első lemezen van, Kopete a neve.
        A Kopete egy multiprotokollos csevegőkliens, MSN-től a Skype-ig mindent támogat, ez nem jó?

        Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191494
        admin
        Adminisztrátor

          Nos, mától az e17 (Enlightenment) is repóból telepíthető 🙂

          normal_e17.jpg

          Hozzászólás: Ati driver telepítése #2080491
          admin
          Adminisztrátor
            kisbetu wrote:
            Ájunk meg 1 szóra!

            Megnéztem szoftverkezelőmben, szerinte az xorgom 7.4-x.x…
            Megnéztem a disztrovicson: SUSE 11.1 (7.4), SUSE 11.2 1.6.5, SUSE factory 7.4.

            Mivaaaaaaaaaaaaaaan?

            Nekem 11.2 van…
            Megy benne az nvidia 173.xx.

            Nagyon nem vagyok képben, a tények meg csak összezavarnak.

            Ok, tehát az Xfree verzió a 7,4… Az xorg verzió az 1.x.x… Amiről én beszélek az a te értésed szerint a 7.5… Ugyanis a blackPanther OS qurvára korszerű rendszer és már az 1.7.3-as Xorg-al használható:D)

            Hozzászólás: Ati driver telepítése #2080488
            admin
            Adminisztrátor
              kisbetu wrote:
              ATI-m soha nem volt, ATI-s ismerősöm sem.

              Nvidiánál van egy legacy driver az olyan régi modellekhez, mint pl. az enyém.

              (Slacket megértettem. Köszönöm.)

              Álmodj királylány…. lalalááá .:D))
              Elmondanám, hogy ott is bukik a legacy valamelyik sorozata az xorg-1.7.x-el már…

              utgyuru wrote:
              v3cŧ0r wrote:
              utgyuru wrote:
              Valaki tudna segíteni ?

              Persze! Egy IT szaküzletben az eladó :D) Ez a kártya már itt is a kukával szemezget, vagy marad a mesa.

              Szal akkor ez már reménytelen?
              Amúgy csak a slacket használok, a többi distronál amit kérdeztem az nem nekem kellett, csak én írtam a kérdést a fórumra.

              gondolom az xorg ott is 1.7.x, jelenleg ezzel nem mennek a régi kártyák, mesa megy

              Hozzászólás: Kocsma topik #1952459
              admin
              Adminisztrátor
                vizsla wrote:
                Az már valóban túl perverz lenne, ha még nem is fiatal jóképű, hanem öreg pasikra gerjednél. :DDD

                Ugyan már szívi, zavarna ha nekem is bejönnének az idősebbek mint neked? :D)

                :D)))))))))

                Ui: maradok az odvas fajtánál, nálam bejött 🙂

                Hozzászólás: Kocsma topik #1952457
                admin
                Adminisztrátor
                  kisbetu wrote:
                  (No, azt azért bevallom, hogy a Magnumot nem nézem.)

                  Hát én nézném, ha Tom Selleck-t nem lenne már ~65 meg a halál között…:(

                  Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196814
                  admin
                  Adminisztrátor
                    vadkan wrote:
                    Várom!
                    A számlázó és a bP házassága jó huzás volt…

                    Hát ha nálad működik a rendszer és most aktuálisak is a csomagok, akkor nem sok értelme lenne újratelepíteni…

                    A számlázó progi egy régi terv megvalósulása. Már az 5.x -ben is lehetett volna, ha nem vagyok körülvéve „ígéret-földje emberekkel”. Ez megint egy olyan történet amiből nagyon lehetett tanulni. Sajnos a Lafisoft akkor még nem portolta a programot Lazarus-ra.

                    Ha szükséged van a programra, vagy csak tesztelni akarod, akkor:

                    Code:
                    telepites szamla
                    Hozzászólás: mobil internet #2177643
                    admin
                    Adminisztrátor
                      attila1964 wrote:
                      Látom, Neked sincs ma jó napod…

                      Most me’ ? :D) Kicsit felrántott a gyerek az előbb mert magára borított egy üveg kristály-gombát, de egyébként semmi bajom. Ezek a balesetek egyébként is, mondhatjuk, hogy folyamatos történetek nálunk 🙂 Szerintem félreértettél.

                      Hozzászólás: Ati driver telepítése #2080485
                      admin
                      Adminisztrátor
                        utgyuru wrote:
                        Valaki tudna segíteni ?

                        Persze! Egy IT szaküzletben az eladó :D) Ez a kártya már itt is a kukával szemezget, vagy marad a mesa.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 49,394