Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
attila1964 wrote:Az Arch Linuxban csak bedugtam a T-Mobile web’n’walk stick-et és a Networkmanager az ország, a szolgáltató és az APN megadása után azonnal felkapcsolt a netre. (Ubuntu-ban, Fedora-ban, stb. is csak ennyi a teendő.)
Nem tűnt fel, hogy ez nem egy web’n’walk stick ?
A web’n’walk stick egy Globetortter eszköz…Az a 2.6.24-es kernel felett így működik minden disztriben… De De ha gondolod még vitatkozhatunk…Megjegyzem egyedül a blackPanther-ben működött a régebbi kernelekkel is úgy, hogy kattintottál, sőt a Pannon-os e220 és társai is elsőként nálam mentek, plug and play módon.. Szóval van némi rálátásom
Zene füleimnek! :D)
Már elkezdtem feltölteni az első tömörített ISO-t. Persze tartalmazza az összes eddigi változást és már a számlázó és készletkezelő programot is…
Az xsane csomagot javítottam és adtam hozzá pár bP specifikus dolgot, fordítást is. A Media2 repó frissítése után telepíthető a javított csomag.
Code:frissites repo Media2vagy ha már az újabb bP-apps csomagod van, akkor elég a
Code:frissites Media2parancs futtatása, majd a
Code:frissites csomagokután már az új lesz telepítve.
kisbetu wrote:Régi vicc: mi a különbség a geológia és a teológia között?Ég és föld!
De qurva jó! :D)
Ui. csak fordítva..Oks, utána néztem a dolgoknak. Az xsane csomag a jelenlegi formájában hibás, köszönöm a jelzést. A hibát ismert egyébként, de mivel én nem használom, nem bukott ki.
Addig amíg megjavítom javaslom, hogy használd a Qt-s felületet, telepíteni tudod a
Code:telepites kipi-pluginsfuttatásával.
Ezután a Grafika menüben AcquieImages ikonnal indíthatod
bacsi2 wrote:Amúgy ajánlom a Psych-ot, hasonló téma, picit „kreténebb” kivitelben.A közelébe sem ér ! :D)
uzsolt wrote:Akkor hülyék azok a normális rendszerek. Miért blokkolják a root logint? A világ legegészségesebb dolga…Dehogy, csak gondolnak az ilyen emberekre, mert ők ugye tudják mit csinálnak:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=291258#p291258uzsolt wrote:Nergy wrote:tényleg azok vagytok, ha ilyen következtetéseket vontok le. A Gép alatt nem mindegy, hogy mit értünk, mi a rendeltetése, célja, stb; és az én helyzetemben, amire én használom, teljesen mindegy, miből lépek be, és nem kell paranoiás sem legyek, hogy valaki megtámad.
Köszönjük eme információkat… Most már végre tudok rendesen aludni, hogy ezeket tudom… 😀Normális rendszereken már blokkolt a root login, csak, hogy ezt az értelmetlen és rossz berögződést ne lehessen terjeszteni
attila1964 wrote:Miért is?Akkor röviden:
Mert ez egy hardver és a hardverek kezeléséért a network-manager nem felel. Az már csak akkor lenne érdekes ha az eszköz megfelelő állapotban van.attila1964 wrote:Nem tudom, van-e a BP-ban NetworkManager, az korrektül kezeli ezeket a kütyüket! 😉Nincs és igazából köze sincs hozzá a network-manager-nek.
-
SzerzőBejegyzés