admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mobil internet #2177641
    admin
    Adminisztrátor
      attila1964 wrote:
      Az Arch Linuxban csak bedugtam a T-Mobile web’n’walk stick-et és a Networkmanager az ország, a szolgáltató és az APN megadása után azonnal felkapcsolt a netre. (Ubuntu-ban, Fedora-ban, stb. is csak ennyi a teendő.)

      Nem tűnt fel, hogy ez nem egy  web’n’walk stick ?
      A  web’n’walk stick egy Globetortter eszköz…Az a 2.6.24-es kernel felett így működik minden disztriben… De De ha gondolod még vitatkozhatunk…

      Megjegyzem egyedül a blackPanther-ben működött a régebbi kernelekkel is úgy, hogy kattintottál, sőt a Pannon-os e220 és társai is elsőként nálam mentek, plug and play módon.. Szóval van némi rálátásom

      Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196812
      admin
      Adminisztrátor

        Zene füleimnek! :D)

        Már elkezdtem feltölteni az első tömörített ISO-t. Persze tartalmazza az összes eddigi változást és már a számlázó és készletkezelő programot is…

        Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196810
        admin
        Adminisztrátor

          Az xsane csomagot javítottam és adtam hozzá pár bP specifikus dolgot, fordítást is. A Media2 repó frissítése után telepíthető a javított csomag.

          Code:
          frissites repo Media2

          vagy ha már az újabb bP-apps csomagod van, akkor elég a

          Code:
          frissites Media2

          parancs futtatása, majd a

          Code:
          frissites csomagok

          után már az új lesz telepítve.

          Hozzászólás: Kocsma topik #1952453
          admin
          Adminisztrátor
            kisbetu wrote:
            Régi vicc: mi a különbség a geológia és a teológia között?

            Ég és föld!

            De qurva jó! :D)
            Ui. csak fordítva..

            Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196809
            admin
            Adminisztrátor

              Oks, utána néztem a dolgoknak. Az xsane csomag a jelenlegi formájában hibás, köszönöm a jelzést. A hibát ismert egyébként, de mivel én nem használom, nem bukott ki.

              Addig amíg megjavítom javaslom, hogy használd a Qt-s felületet, telepíteni tudod a

              Code:
              telepites kipi-plugins

              futtatásával.

              Ezután a Grafika menüben AcquieImages ikonnal indíthatod

              Hozzászólás: Kocsma topik #1952451
              admin
              Adminisztrátor
                bacsi2 wrote:
                Amúgy ajánlom a Psych-ot, hasonló téma, picit „kreténebb” kivitelben.

                A közelébe sem ér ! :D)

                Hozzászólás: (ki)tiltott dolgok… #2193032
                admin
                Adminisztrátor
                  uzsolt wrote:
                  Akkor hülyék azok a normális rendszerek. Miért blokkolják a root logint? A világ legegészségesebb dolga…

                  Dehogy, csak gondolnak az ilyen emberekre, mert ők ugye tudják mit csinálnak:
                  http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=291258#p291258

                  Hozzászólás: (ki)tiltott dolgok… #2193030
                  admin
                  Adminisztrátor
                    uzsolt wrote:
                    Nergy wrote:
                    tényleg azok vagytok, ha ilyen következtetéseket vontok le. A Gép alatt nem mindegy, hogy mit értünk, mi a rendeltetése, célja, stb; és az én helyzetemben, amire én használom, teljesen mindegy, miből lépek be, és nem kell paranoiás sem legyek, hogy valaki megtámad.
                    Köszönjük eme információkat… Most már végre tudok rendesen aludni, hogy ezeket tudom… 😀

                    Normális rendszereken már blokkolt a root login, csak, hogy ezt az értelmetlen és rossz berögződést ne lehessen terjeszteni

                    Hozzászólás: mobil internet #2177639
                    admin
                    Adminisztrátor
                      attila1964 wrote:
                      Miért is?

                      Akkor röviden:
                      Mert ez egy hardver és a hardverek kezeléséért a network-manager nem felel. Az már csak akkor lenne érdekes ha az eszköz megfelelő állapotban van.

                      Hozzászólás: mobil internet #2177637
                      admin
                      Adminisztrátor
                        attila1964 wrote:
                        Nem tudom, van-e a BP-ban NetworkManager, az korrektül kezeli ezeket a kütyüket!  😉

                        Nincs és igazából köze sincs hozzá a network-manager-nek.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 49,394