Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
aerogarcia wrote:szia! Köszi eddig sikerült, de kérhetek 1 részletesebb leírást a behergeléshez? Cdnek látja amikor bedugom a modemet. Az korrekt? 🙂
Akkor nem futott le az udev mert az eszközazonosító más, mint amit beleraktam. Gondolom már fel volt rakva a csomag.
kellene egy lsusb parancs kimenet, hogy lássuk az eszközazonosítót
ui: az usb_modeswitch programot futtathatod kézzel is, ekkor már átvált cd módból.
kisbetu wrote:Akkor én kiestem.Majd megosztom veled, 3-3! Na?:D)
kisbetu wrote:v3cŧ0r wrote:már elérhetőMár megint nem alvásra használod az éjszakát.
🙂
A helyzet az, hogy ha aludnék, akkor bizony még hónapokat is csúszna a kiadás.. Ez pedig értelmetlenné tenné az egészet, mert elavulna. Így is több csomagot harmadszor cserélek az első boot óta ..
vadkan wrote:Használok scannert amit felismer a bP, viszont az emlitett csomagot kéri…Most végképp nem értem. Az írd meg, hogy mit szeretnél csinálni és, hogy miért nem jó neked a Qt-s frontend? Az xsane-t azért nem raktam be, mivel elég régi és primitív. Ennél van sokkal korszerűbb előtétprogram… Bár ez még mindig nem magyarázza, hogy a ‘task-scanning’ csomag neked miért kell?
Ui(megint): ugye már mondtam, hogy a nálad levő rendszeren valami qurvára nem szerszáma?! Hol van az urpmi motor a rendszerből?
Én azt gyanítom, hogy vagy frissítettél a 9.1-re, vagy rátelepítettél és ez bizony nem teljes így. A repókat is ellnőrizzed! Illetve futtassad a:
Code:frissites forrasok
frissites csomagok
telepites urpmi xsaneparancsokat…
vadkan wrote:Nem kekeckedni akarok de szomoruan tapasztalom, hogy a task-scanning csomag továbbra sem része a bP-nak…Mihez van erre szükség? Ez csak egy meta csomag volt, már „kidobásra” került..
Ui: egyébként megírtam, hogy nem véglegesek a repók, nagyjából 500 csomagot szeretnék még berakni a véglegesig…
elnoyle wrote:most nemtudom mire gondolsz, de ezelőtt hibátlanul ment ugyanezzel a konfiggal másfél éven át…Bár nem tudom, hogy hogyan megy nálad és milyen konfiggal, milyen disztri, de csodálkozom ha akkor ment úgy, hogy nem tudod miről van szó! Nézd meg a saslpasswd(2) programot és adj egy sasl jelszót a hitelesítéshez.
Ui: a pi….a, megláttam milyen topic-ba írogatok
egy kérdés: a sasl jelszavat beállítottad, megadtad az usernek?
vizsla wrote:Lafi wrote:Hamarosan letölthető lesz a LafiSoft Számlázó FreePascalra adoptált 2.0-ás beta2 verziója.Ingyenesen csak a blackPanther OS-ban lesz használható,
a két cég sikeres együttműködésének köszönhetően.Legalább, érdemes lesz bP-t használni, Ubi helyett. :DDDD
Ettől függetlenül is érdemes volt már eddig is :D)
Persze a bP használat megkövetel egy bizonyos IQ-t és akinek a -szerintük letisztult- primitív felület kell, annak ott marad most is a lehetőség:) Bár a 10.1-ben is választható bármilyen ócska desktop, ha valaki mazohista :D)v3cŧ0r wrote:Tony Magic wrote:Szerintem meg igaza van. Hány Linuxos küzd napi szinten a vírusokkal?Elfelejted, hogy Linux alatt NINCS kész „riasztórendszer” mint a Winows-nál. (a blackPanther-ben van egy félmegoldás, így a külső portnyitásokat jelzi a rendszer)
A legtöbben azt sem tudják, hogy vírusos-e a gépük, van-e rajt trójai, backdoor vagy bármilyen sebezhetőség. A sok hülye azt hiszi, ha Linuxot használ akkor halhatatlanná válik. Elárulom, a Linux sem gyémánt keménységű, sőt! Ennyi amatőr felhasználóval pont, hogy nagyon nagy veszélynek vannak kitéve a divatos rendszerek…. Bár ez már kevésbé érdekel:)Na TonyMagic! Remélem hamar olvasod, hogy pár láda sörrel meg tudj követni :D) Szóval nem, hogy elkezdődött, már meg is mutatja magát a sötét oldal! Az egész motorja pedig a sok idióta lesz, akik felraknak mindent, mint ahogy a winen is szokták.
Erről pofázok évek óta nektek: http://hup.hu/cikkek/20091210/malware-t_talaltak_a_gnome-look.org_oldalrol_letoltheto_egyik_kepernyokimelo_csomagjaba_rejtve
Gyorsan vissza is kérdeznék: Hány tud róla, hogy mi küszködik a kulisszák mögött?!
-
SzerzőBejegyzés
