admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mobil internet #2177635
    admin
    Adminisztrátor
      aerogarcia wrote:
      szia! Köszi eddig sikerült, de kérhetek 1 részletesebb leírást a behergeléshez? Cdnek látja amikor bedugom a modemet. Az korrekt? 🙂

      Akkor nem futott le az udev mert az eszközazonosító más, mint amit beleraktam. Gondolom már fel volt rakva a csomag.

      kellene egy lsusb parancs kimenet, hogy lássuk az eszközazonosítót

      ui: az usb_modeswitch programot futtathatod kézzel is, ekkor már átvált cd módból.

      admin
      Adminisztrátor
        kisbetu wrote:
        Akkor én kiestem.

        Majd megosztom veled, 3-3! Na?:D)

        Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191493
        admin
        Adminisztrátor
          kisbetu wrote:
          v3cŧ0r wrote:
          már elérhető

          Már megint nem alvásra használod az éjszakát.

          🙂

          A helyzet az, hogy ha aludnék, akkor bizony még hónapokat is csúszna a kiadás.. Ez pedig értelmetlenné tenné az egészet, mert elavulna. Így is több csomagot harmadszor cserélek  az első boot óta ..

          Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191491
          admin
          Adminisztrátor

            Nos már elérhető az LXDE munkakörnyezet is blackPanther OS v10.1-re is….

            normal_blackPanther-lxde.jpg

            Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196806
            admin
            Adminisztrátor
              vadkan wrote:
              Használok  scannert amit felismer a bP,  viszont az emlitett csomagot kéri…

              Most végképp nem értem. Az írd meg, hogy mit szeretnél csinálni és, hogy miért nem jó neked a Qt-s frontend? Az xsane-t azért nem raktam be, mivel elég régi és primitív. Ennél van sokkal korszerűbb előtétprogram… Bár ez még mindig nem magyarázza, hogy a ‘task-scanning’ csomag neked miért kell?

              Ui(megint): ugye már mondtam, hogy a nálad levő rendszeren valami qurvára nem szerszáma?! Hol van az urpmi motor a rendszerből?

              Én azt gyanítom, hogy vagy frissítettél a 9.1-re, vagy rátelepítettél és ez bizony nem teljes így. A repókat is ellnőrizzed! Illetve futtassad a:

              Code:
              frissites forrasok
              frissites csomagok
              telepites urpmi xsane

              parancsokat…

              Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196804
              admin
              Adminisztrátor
                vadkan wrote:
                Nem kekeckedni akarok de szomoruan tapasztalom, hogy  a task-scanning csomag továbbra sem része a bP-nak…

                Mihez van erre szükség? Ez csak egy meta csomag volt, már „kidobásra” került..

                Ui: egyébként megírtam, hogy nem véglegesek a repók, nagyjából 500 csomagot szeretnék még berakni a véglegesig…

                admin
                Adminisztrátor
                  elnoyle wrote:
                  most nemtudom mire gondolsz, de ezelőtt hibátlanul ment ugyanezzel a konfiggal másfél éven át…

                  Bár nem tudom, hogy hogyan megy nálad és milyen konfiggal, milyen disztri, de csodálkozom ha akkor ment úgy, hogy nem tudod miről van szó! Nézd meg a saslpasswd(2) programot és adj egy sasl jelszót a hitelesítéshez.

                  Ui: a pi….a, megláttam milyen topic-ba írogatok

                  admin
                  Adminisztrátor

                    egy kérdés: a sasl jelszavat beállítottad, megadtad az usernek?

                    Hozzászólás: LafiSoft hírek #2026751
                    admin
                    Adminisztrátor
                      vizsla wrote:
                      Lafi wrote:
                      Hamarosan letölthető lesz a LafiSoft Számlázó FreePascalra adoptált 2.0-ás beta2 verziója.

                      Ingyenesen csak a blackPanther OS-ban lesz használható,
                      a két cég sikeres együttműködésének köszönhetően.

                      Legalább, érdemes lesz bP-t használni, Ubi helyett. :DDDD

                      Ettől függetlenül is érdemes volt már eddig is :D)
                      Persze a bP használat megkövetel egy bizonyos IQ-t és akinek a -szerintük letisztult- primitív felület kell, annak ott marad most is a lehetőség:) Bár a 10.1-ben is választható bármilyen ócska desktop, ha valaki mazohista :D)

                      Hozzászólás: (ki)tiltott dolgok… #2193022
                      admin
                      Adminisztrátor
                        v3cŧ0r wrote:
                        Tony Magic wrote:
                        Szerintem meg igaza van. Hány Linuxos küzd napi szinten a vírusokkal?

                        Elfelejted, hogy Linux alatt NINCS kész „riasztórendszer” mint a Winows-nál. (a blackPanther-ben van egy félmegoldás, így a külső portnyitásokat jelzi a rendszer)
                        A legtöbben azt sem tudják, hogy vírusos-e a gépük, van-e rajt trójai, backdoor vagy bármilyen sebezhetőség. A sok hülye azt hiszi, ha Linuxot használ akkor halhatatlanná válik. Elárulom, a Linux sem gyémánt keménységű, sőt! Ennyi amatőr felhasználóval pont, hogy nagyon nagy veszélynek vannak kitéve a divatos rendszerek…. Bár ez már kevésbé érdekel:)

                        Na TonyMagic! Remélem hamar olvasod, hogy pár láda sörrel meg tudj követni :D) Szóval nem, hogy elkezdődött, már meg is mutatja magát a sötét oldal! Az egész motorja pedig a sok idióta lesz, akik felraknak mindent, mint ahogy a winen is szokták.

                        Erről pofázok évek óta nektek: http://hup.hu/cikkek/20091210/malware-t_talaltak_a_gnome-look.org_oldalrol_letoltheto_egyik_kepernyokimelo_csomagjaba_rejtve

                        Gyorsan vissza is kérdeznék: Hány tud róla, hogy mi küszködik a kulisszák mögött?!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 49,394