admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196795
    admin
    Adminisztrátor
      vadkan wrote:
      Ujratelepítettem.
      Most aztán nem tudom beállítani a képernyőfelbontást sem. Gyanitom, hogy a telepítőlemezzel van a bibi.

      Azonban látom,hogy fent van a rel18…

      Így van! Ez a beta2 már, csak még nem volt időm írni egy összefoglalót…..
      A hibakeresésre a legjobb megoldás, ha az adott problémát még live módban kipróbálod. Ha letöltesz egy ISO-t érdemes az MD5-t összehasonlítani.

      Hozzászólás: nVidia griver kontra acpid #2197241
      admin
      Adminisztrátor

        Vazz.  😀

        Hozzászólás: nVidia griver kontra acpid #2197239
        admin
        Adminisztrátor
          SeGa wrote:
          borbi wrote:

          Option „ConnectToAcpid” „off”

          Valahogy így.
          Ezt próbáltam, de ismeretlen opciónak minősíti 🙁

          Akkor én már csak annyit tudok mondani hogy kommentezd az ati-s részt, hátha az zavar be. De ezt a sort csak így lehet beírni.

          Hozzászólás: nVidia griver kontra acpid #2197237
          admin
          Adminisztrátor

            Option „ConnectToAcpid” „off”

            Valahogy így.

            Hozzászólás: nVidia griver kontra acpid #2197235
            admin
            Adminisztrátor
              SeGa wrote:
              Ötlet?

              Oszd meg velünk az xorg.conf-odat. Kösz.

              Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191487
              admin
              Adminisztrátor
                aerogarcia wrote:
                okés. én már csak holnap leszek, azért köszönöm!

                Elindítottam egy lemezt, frissítettem az adatforrásokat, telepítettem a pidgin-t. Hiba nem jelentkezett és a pidgin telepedett. Nálad az adatforrás frissítést kellene ellenőrizni….

                Nemsokára rakok fel a varázslóhoz egy javítást, 0.28-as verzióval, ha ezt látod akkor már frissített az update adatforrás.

                admin
                Adminisztrátor
                  H Miki wrote:
                  Csak azoknak mondom, akik örülni is tudnak a sikereinknek:

                  Már a 37. helyen vagyunk!

                  http://distrowatch.com/index.php?dataspan=1

                  Nos úgy néz ki, hogy van kakaó a dologban, sikerült a 36. helyre lépnünk. Ami biztató, hogy a népszerűségi mutató még mindig felfelé mutat.:) A rel18-as ISO-t hamarosan indítom felfelé…

                  Hozzászólás: stdout #2197219
                  admin
                  Adminisztrátor

                    $ du -h / –exclude /usr


                    17G  /

                    $ df
                    Fájlrendszer          1K-blokk  Foglalt    Szabad Fo.% Csatl. pont
                    /dev/hda3              7692908  1975620  5326508  28% /

                    Kérem kapcsolja ki.

                    Hozzászólás: stdout #2197214
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Swap partíció helyett nem file-od van esetleg?

                      free  ?

                      filerendszer hiba van ott, vagy csak besokallt a rendszer, reboot-fsck
                      Egyébként ja, próbáltad már a puppy linux-ot? (root-ként megy) Olyan windows feeling!

                      Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191484
                      admin
                      Adminisztrátor
                        aerogarcia wrote:
                        szia! Hát tudom, mert nekem is seikerült csak barátnőmnek is feltettem, mert most kapott 1 laptopot és ott sajna nem ment. 🙁

                        jaajj! bocs, elfelejtettem… a Dr. House után megnézem:)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 49,394