Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vadkan wrote:Ujratelepítettem.
Most aztán nem tudom beállítani a képernyőfelbontást sem. Gyanitom, hogy a telepítőlemezzel van a bibi.Azonban látom,hogy fent van a rel18…
Így van! Ez a beta2 már, csak még nem volt időm írni egy összefoglalót…..
A hibakeresésre a legjobb megoldás, ha az adott problémát még live módban kipróbálod. Ha letöltesz egy ISO-t érdemes az MD5-t összehasonlítani.Vazz. 😀
SeGa wrote:borbi wrote:Option „ConnectToAcpid” „off”
Valahogy így.
Ezt próbáltam, de ismeretlen opciónak minősíti 🙁Akkor én már csak annyit tudok mondani hogy kommentezd az ati-s részt, hátha az zavar be. De ezt a sort csak így lehet beírni.
Option „ConnectToAcpid” „off”
Valahogy így.
SeGa wrote:Ötlet?Oszd meg velünk az xorg.conf-odat. Kösz.
aerogarcia wrote:okés. én már csak holnap leszek, azért köszönöm!Elindítottam egy lemezt, frissítettem az adatforrásokat, telepítettem a pidgin-t. Hiba nem jelentkezett és a pidgin telepedett. Nálad az adatforrás frissítést kellene ellenőrizni….
Nemsokára rakok fel a varázslóhoz egy javítást, 0.28-as verzióval, ha ezt látod akkor már frissített az update adatforrás.
H Miki wrote:Csak azoknak mondom, akik örülni is tudnak a sikereinknek:Már a 37. helyen vagyunk!
http://distrowatch.com/index.php?dataspan=1
Nos úgy néz ki, hogy van kakaó a dologban, sikerült a 36. helyre lépnünk. Ami biztató, hogy a népszerűségi mutató még mindig felfelé mutat.:) A rel18-as ISO-t hamarosan indítom felfelé…
$ du -h / –exclude /usr
…
17G /$ df
Fájlrendszer 1K-blokk Foglalt Szabad Fo.% Csatl. pont
/dev/hda3 7692908 1975620 5326508 28% /Kérem kapcsolja ki.
Swap partíció helyett nem file-od van esetleg?
free ?
filerendszer hiba van ott, vagy csak besokallt a rendszer, reboot-fsck
Egyébként ja, próbáltad már a puppy linux-ot? (root-ként megy) Olyan windows feeling!aerogarcia wrote:szia! Hát tudom, mert nekem is seikerült csak barátnőmnek is feltettem, mert most kapott 1 laptopot és ott sajna nem ment. 🙁jaajj! bocs, elfelejtettem… a Dr. House után megnézem:)
-
SzerzőBejegyzés