admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: KDE4 Debian #2197138
    admin
    Adminisztrátor

      Jólesett volna ha leírod, hogy a blackPanther OS inspirált .D))) Azt nem mondtam, hogy Debinan-on is annyira jó meg szép lesz mint a bP-n:/

      A non-free nem azt jelenti ebben az esetben, hogy nem-ingyenes, hanem azt, hogy nem-nyíltforrású illetve lehet, hogy egyes elemei a programnak valamilyen licenchez kötött…
      Ettől még ingyen használható.

      Hozzászólás: KDE4 Debian #2197136
      admin
      Adminisztrátor
        script wrote:
        Most latom  a gnome bejelentkezeskor, fel jon egy kis ablak ami azt irja 100% -ban felhasznaltam a root particiot.

        apt-get clean ?

        Hozzászólás: KDE4 Debian #2197133
        admin
        Adminisztrátor
          script wrote:
          Ez a  non-free mit jelent ebben az esetben? Hol kell fizetni? Kell egyaltalan?

          Talán a flashplayer-t is frissíteni fogja, azt meg nekem még sose kellett warezolni.

          Hozzászólás: Black Panther ASUS eee 701-en??? #2197127
          admin
          Adminisztrátor

            Több levelet is kaptam, hogy tesztelték eeepc-n a blackPanther OS-t… Bár az újabbról volt szó (900) azt a jelzést kaptam, hogy működik. Emiatt a repóban meg is találod az eeepc kezelőprogramját. (eee-control), illetve van hozzá plasmoid is…. Többet nem tudok mondani, ha esetleg gyenge a gép, akkor létezik a lemezen egy „nokdeinstall” opció, ha kell elmondom, hogy működik.

            Hozzászólás: KDE4 Debian #2197131
            admin
            Adminisztrátor
              Hozzászólás: Live USB Stick #2197117
              admin
              Adminisztrátor

                Talán „elpánikol” a kernel. Ki kéne venni a „splash” meg „quiet” boot paramétereket hogy azért többet lássunk (lehet hogy azt kérdezed hogy azt hogy)?.
                Vagy most röhögni fogtok, akánljak ubuntu-t? Abban egyszerű mint az ágybakakilás liveusb-t csinálni.

                Hozzászólás: Live USB Stick #2197114
                admin
                Adminisztrátor

                  „ott leáll. (mindig más %-nál)”

                  Aha, akkor a %-al lesz a baj……..

                  A viccen kívül! Ugye segítséget nem remélsz erre a postra?

                  „mindig a kernel betöltésénél meghal a mutatvány. Mit rontottam el? „

                  Leírni a problémát, hogy mi is értsük…

                  Hozzászólás: Néhány kérdés Debiannal kapcsolatban #2185715
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Mivel nézed a filmet? Totem?

                    admin
                    Adminisztrátor

                      Szerintem ez a jó plugin, plusz talán firefox 3.5 kell hozzá. De ne izgulj, nekem sem működik (seamonkey-val), én már tudomásul vettem hogy a rendszeremet nem ilyen játékokra találták ki elsősorban. Egyébként meg:

                      http://hup.hu/node/79732#comment-901870

                      Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196761
                      admin
                      Adminisztrátor
                        vadkan wrote:
                        v3cŧ0r wrote:
                        schmied wrote:
                        Igen, a rel14-et raktam fel, a sarki fény csak a grub menübe volt, betöltésnél már csak sima kék kép volt…

                        Vadkan:
                        Te a re12-t mikor felraktad akkor a splash a sarki fény volt vagy valami más?

                        Na ez egy új hiba még nekem is, imádom az ilyet 🙁

                        Nálam is az van, hogy beugrik a sakifényes aztán kék háttér előtt fut a folyamatjelző. Ez viszont csak az előzőekben jelzett üzenet (libping error: Not a PNG file) után jelentkezett.

                        Közben megtaláltam a hibát amit egy jpeg kép okozott :))) ( ha minden igaz, még nem tudtam tesztelni) A nyomtatási rendszer is elkészült az éjjel, akinek szükséges, tesztelheti, használhatja… Volt egy súlyos hiba az evolutionban, a backspace és a del billentyűre összeomlott a program, az éjjel ezt is javítottam és fenn van hozzá a frissítés. Ha valakit érintett volna….

                        Ui: az nem libpng error volt?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 49,394