Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jólesett volna ha leírod, hogy a blackPanther OS inspirált .D))) Azt nem mondtam, hogy Debinan-on is annyira jó meg szép lesz mint a bP-n:/
A non-free nem azt jelenti ebben az esetben, hogy nem-ingyenes, hanem azt, hogy nem-nyíltforrású illetve lehet, hogy egyes elemei a programnak valamilyen licenchez kötött…
Ettől még ingyen használható.script wrote:Most latom a gnome bejelentkezeskor, fel jon egy kis ablak ami azt irja 100% -ban felhasznaltam a root particiot.apt-get clean ?
script wrote:Ez a non-free mit jelent ebben az esetben? Hol kell fizetni? Kell egyaltalan?Talán a flashplayer-t is frissíteni fogja, azt meg nekem még sose kellett warezolni.
Több levelet is kaptam, hogy tesztelték eeepc-n a blackPanther OS-t… Bár az újabbról volt szó (900) azt a jelzést kaptam, hogy működik. Emiatt a repóban meg is találod az eeepc kezelőprogramját. (eee-control), illetve van hozzá plasmoid is…. Többet nem tudok mondani, ha esetleg gyenge a gép, akkor létezik a lemezen egy „nokdeinstall” opció, ha kell elmondom, hogy működik.
Talán „elpánikol” a kernel. Ki kéne venni a „splash” meg „quiet” boot paramétereket hogy azért többet lássunk (lehet hogy azt kérdezed hogy azt hogy)?.
Vagy most röhögni fogtok, akánljak ubuntu-t? Abban egyszerű mint az ágybakakilás liveusb-t csinálni.„ott leáll. (mindig más %-nál)”
Aha, akkor a %-al lesz a baj……..
A viccen kívül! Ugye segítséget nem remélsz erre a postra?
„mindig a kernel betöltésénél meghal a mutatvány. Mit rontottam el? „
Leírni a problémát, hogy mi is értsük…
Mivel nézed a filmet? Totem?
Szerintem ez a jó plugin, plusz talán firefox 3.5 kell hozzá. De ne izgulj, nekem sem működik (seamonkey-val), én már tudomásul vettem hogy a rendszeremet nem ilyen játékokra találták ki elsősorban. Egyébként meg:
vadkan wrote:v3cŧ0r wrote:schmied wrote:Igen, a rel14-et raktam fel, a sarki fény csak a grub menübe volt, betöltésnél már csak sima kék kép volt…Vadkan:
Te a re12-t mikor felraktad akkor a splash a sarki fény volt vagy valami más?Na ez egy új hiba még nekem is, imádom az ilyet 🙁
Nálam is az van, hogy beugrik a sakifényes aztán kék háttér előtt fut a folyamatjelző. Ez viszont csak az előzőekben jelzett üzenet (libping error: Not a PNG file) után jelentkezett.
Közben megtaláltam a hibát amit egy jpeg kép okozott :))) ( ha minden igaz, még nem tudtam tesztelni) A nyomtatási rendszer is elkészült az éjjel, akinek szükséges, tesztelheti, használhatja… Volt egy súlyos hiba az evolutionban, a backspace és a del billentyűre összeomlott a program, az éjjel ezt is javítottam és fenn van hozzá a frissítés. Ha valakit érintett volna….
Ui: az nem libpng error volt?
-
SzerzőBejegyzés