admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bérelni gépet: de hol? #2197082
    admin
    Adminisztrátor

      Ezek ténylegesen átlagos árak a piacon. Mekkora sávszél igényed van ?
      Tudok adni egy olyan hozzáférést amin tesztelheted a szervert, 1 hónap pénzvisszafizetési garanciával, de csak hosszútávú szerződéssel áll nálunk az üzlet.

      Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196758
      admin
      Adminisztrátor
        schmied wrote:
        Igen, a rel14-et raktam fel, a sarki fény csak a grub menübe volt, betöltésnél már csak sima kék kép volt…

        Vadkan:
        Te a re12-t mikor felraktad akkor a splash a sarki fény volt vagy valami más?

        Na ez egy új hiba még nekem is, imádom az ilyet 🙁

        Hozzászólás: Bérelni gépet: de hol? #2197080
        admin
        Adminisztrátor

          Nálunk a szerver bérlet mellé lehet venni készenléti csomagokat. A legkisebb 1+1 (a +1 akkor van ha valami gond van a kiszállással) óra, de azért ennek komoly ára van. Ha ezeket a szolgáltatás árakat sokallod akkor mard a BT. és lehet, hogy a rossz tapasztalat ellenére jobban is jársz. Ugyanis a kis cégek veszélyben vannak, ha fenn akar maradni akkor teljesíteni fog. A nagyoknál 1-1 partner lemorzsolódása nem probléma…

          Egyébként mekkora gépet bérelnél és neked mennyit érne meg? (jó PM-ben is) Azért kérdezem, mert dédelgetett álmom egy szuperszámítógép megépítése és majd a bérbeadása. Persze erre neked nem nagyon lesz szükséged, csak amolyan statisztikai céllal érdekel…

          Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196756
          admin
          Adminisztrátor
            kisbetu wrote:
            Ha v3cŧ0r túléli a Karácsonyt, akkor jövőre kiadja.

            A ma feltárt hiányosságok (az elérhető 10.000 csomag ellenére) a teljes kiadási dátumát kitolja egy bizonytalan határra. Nem mernék időt mondani, mert az első terv a karácsony volt, de ezt nem hiszem, hogy tudom tartani. Rajt vagyok, nekem is fontos a kiadás már minél előbb, mert nem érem be magam a verzióváltások miatt. Sajnos ma kb 100 csomagot kell pótolnom a nyomtatási rendszer miatt…

            schmied :

            Te a rel14-et raktad fel?
            Telepítés után megjelent a rendes splash? Amint a sarki fény van és nem egy üres kék kép…

            Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196751
            admin
            Adminisztrátor
              vadkan wrote:
              Most, hogy ujraindítottam a gépet a következő üzenet jelent meg a bootoláskor:

              libping error: Not a PNG file

              A külső HDD csatlakoztatva volt az idításkor és a DVD-meghajtóban benne volt a telepitő lemez.
              Ezeket eltávolitottam majd a gép ujraindult és ezt követően rövid tünődés után a rendszer elindult.
              Ennek a cstlakoztatott USB-s HDD az oka?

              Arra gondolok, hogy azon az USB HDD-n volt már valamilyen loader és a géped meg onnan akart bootolni?

              UI.. UUID hibát javítottam, akinek BETA rendszere van az kb 20 perc múlva indítsa el a frissítést

              Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196749
              admin
              Adminisztrátor
                vadkan wrote:
                vadkan wrote:
                Eddig live-ként próbáltam, most feltelepitettem de nálam semmi gond.
                Simán települt, majd újraindult.

                A blackPanther OS v9.1 verzión a (ATI Radeon Xpress 1100 kártya) 3D-t nem tudtam beállitani a telepített rendszeren a megfelelő driver hiánya miatt.
                Ez a blackPanther OS v10.1 verziónál már sikerült.
                A telepitett rendszer gyorsabban töltődik be mint az előző verziónál. Mint már irtam a hálózati beállítás a vezetékesnél felhasználói beavatkozás nélkül megtörténik mig a vezeték nélkülinél a felismert kártya (Atheros AR 5001) a hálózat kiválasztása után aktiválódik.
                A laptopra gyárilag telepített Vista mappáiba rendszergazdaként beléphetek , ugyan igy a v9.1 könyvtáraiba is.
                A csatlakoztatott USB-s eszközöket felismeri. A HD-s videokamerával rögzitett videot az SMplayer meglepően jól lejátsza.

                Köszönöm! Zene füleimnek:)
                Most ezen még javítok, mert bekerülnek további hardverek a támogatási listába, és valószínűleg ezt még a final kiadás előtt újra meg fogom tenni….

                Sajnos a megfelelő uuid hiányát én is tapasztaltam most, még az összefüggés nem világos, de még ma megoldom, mert holnap már egy éles környezetbe viszik a rendszert…

                Hozzászólás: Kocsma topik #1952440
                admin
                Adminisztrátor

                  Hehe, imádom az ilyen helyeket, mikor sikerül odaverni az Ubuntu-nak: D)
                  Gondolom a sok Ubuntu fertőzöttnek vérben forgott a szeme mikor ezt meglátta:D) Mivel utána még napokig egymást győzködték, hogy milyen jó az Ubuntu :D))))))))

                  #117 üzenetből idézek innen: http://techline.hu/szubjektiv/20091105_ubuntu_9_10.aspx?FullComment=true

                  „4. Nem ismertem még a Black Pantert, de most nagyon megtetszett és nem vertek át! megint!

                  5. Holnap ez is felkerül a gépemre! Vávává-juppié-sásásálááá. Hu-hu-hu-hu! terettöttő-törötttááá! :DDD

                  6. Videókarit is betudom állítani Linux alatt! Sá-sá-fá-fá-dááá-dááá! Going! Huhh. Jahh!? 😀 Rendszer-Beállítások-Képernyő. Az adinisztrációnál meg az esközmeghajtónál a videókarit ismereti fel! Tudok már mi???

                  7. Felraktam a Linuxra is effekteket! 😀 Amit írtatok a Comizt. Ez nagyon tutkóóóó!!! Meg van ilyn áttetsző ablakom is! 😛 A szomszéd csávó segített nekem MSN-n.

                  8.Zsíííírharang az éleeet!”

                  Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196746
                  admin
                  Adminisztrátor
                    schmied wrote:
                    v3cŧ0r wrote:
                    schmied wrote:
                    No, feldobtam a 9.1-est! Itt van, amit kértél:

                    http://www.2shared.com/file/9747301/be635afa/initrd-26291-desktop-1bP.html

                    Üdv:schmied

                    köszi, nagy keservesen meg is láttam a linket 🙂

                    Ja 🙂 eléggé eldugják az aljára a hivatkozást, de a data.hu(lladék) sokat pöcsölt és nem is sikerült vele a feltöltés 😛

                    Nem gond, köszönöm. Egyébként jöhetett volna mailben is…

                    admin
                    Adminisztrátor
                      GegSite wrote:
                      Köszönjük, ez nagyon hasznos volt.

                      Kb mint az általad bepostolt angol cikk. Ja persze, elfelejtettem, hogy lehet, hogy neked hasznos volt mert úgy gondolod, hogy elértél vele valamit. Megjegyzem, hogy az utolsó ilyen húzás volt…

                      GegSite wrote:
                      Apró popó. Az aláírásodban a képen lévő kék szöveg nem igazán reális. Persze szerintem. 😉

                      Miért mert az UHU a háttérben valamit csinál? Hát mindenki azt csinál az idejével amit akar, ezért készül még másik két disztri is..:D) De addig amíg a színfalak mögött zajlik az egész teljesen igaz a felirat.

                      Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196744
                      admin
                      Adminisztrátor
                        schmied wrote:
                        No, feldobtam a 9.1-est! Itt van, amit kértél:

                        http://www.2shared.com/file/9747301/be635afa/initrd-26291-desktop-1bP.html

                        Üdv:schmied

                        köszi, nagy keservesen meg is láttam a linket 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 49,394