admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • admin
    Adminisztrátor
      zoltan22 wrote:
      Ha ennyire nepszeru, miert nem terjeszted torrenten is?

      A torrent oldalakat most számolják fel,( 🙁 ) milyen jövője lenne ott ?:)

      flambi:

      PIII-on 256MB rammal megy kiválóan KDE4 nélkül..
      KDE4-el minimum 512MB ram meg valami P4 CPU, idegrendszertől függően… Elképzelhető, hogy a telepítéshez a ‘nokedinstall’ opció kell, de telepítés után már remekül megy…

      Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196727
      admin
      Adminisztrátor
        schmied wrote:
        Kérdés: a béta repói és a készülő final repói ugyanazok, ugye? Tehát érdemes ezt feltenni, a frissítések stabilizálják a rendszert a végső kiadásig? ???

        Hülyén hangozhat, de van olyan linux, ahol RC-ről külön kell frissíteni final release-re, vagy a kettő repói nem kompatibilisek.

        Üdv:schmied 😉

        Nem hangzik hülyén, viszont a final-ban más lesz az elérési út, illetve elképzelhető, hogy a csomagok szerkezeti felépítése, megnevezése változik. Ha van időd vele tökölni akkor fel lehet rakni és frissítgetni, de ha most valamelyik kritikus összetevőt újrafordítom, akkor exponenciálisan egy rakat csomagot fogok frissíteni… btomyka tudna mesélni a frissítés borzalmairól, nála kb 1 hónapja fut a 10.1 🙂 Azért ez egy beta, vadkan példája is mutatja, hogy tesztelési céllal raktam fel, hogy kiforrja magát rendesen. Bár elég jól alakulnak a dolgok 🙂

        vadkan:
        leírnád bővebben, hogy a normál indításnál meddig jutott a boot folyamat? Hogy mit tapasztaltál? Így nem nagyon tudom javítani a hibát.. Amit úgy gondolok a kátyád okoz mert nem megy az nv modullal… Persze csak találgatok

        Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196723
        admin
        Adminisztrátor

          Köszönöm! Normál módban mi történt?
          Illetve milyen a VGA-?

          Hozzászólás: Vészesen telik a Home könyvtáram #2196712
          admin
          Adminisztrátor

            nincsenek olyan fájljaid, hogy pl: „core.3343” ? persze a számok változnak…

            Hozzászólás: (ki)tiltott dolgok… #2193020
            admin
            Adminisztrátor
              Tony Magic wrote:
              Szerintem meg igaza van. Hány Linuxos küzd napi szinten a vírusokkal?

              Elfelejted, hogy Linux alatt NINCS kész „riasztórendszer” mint a Winows-nál. (a blackPanther-ben van egy félmegoldás, így a külső portnyitásokat jelzi a rendszer)
              A legtöbben azt sem tudják, hogy vírusos-e a gépük, van-e rajt trójai, backdoor vagy bármilyen sebezhetőség. A sok hülye azt hiszi, ha Linuxot használ akkor halhatatlanná válik. Elárulom, a Linux sem gyémánt keménységű, sőt! Ennyi amatőr felhasználóval pont, hogy nagyon nagy veszélynek vannak kitéve a divatos rendszerek…. Bár ez már kevésbé érdekel:)

              Hozzászólás: (ki)tiltott dolgok… #2193018
              admin
              Adminisztrátor

                kzsolti:

                Ahhoz, hogy egy linuxot meg tudja fertőzni root jogokkal kellene futtatnod a linuxos vírust

                Az ilyen pancserek miatt van ennyi félreinformált pancser-pancser :D) Álmodozz kisapám és a szakmai napotokra hívjatok meg egyetlen hozzáértő embert. Ne csak a hülyeséget adjátok át a pancser-pancserenek…

                Hozzászólás: Évfordulók #2173819
                admin
                Adminisztrátor
                  kisbetu wrote:
                  Nagy nap (volt) ez a mai.

                  Fórumunk alapítója soha többé nem kezdheti éveinek számát hármassal.

                  Boldog öregedést, csaba!

                  bdaycake.gif

                  Az élet és kisbetu is kegyetlen! :D) Kitartás, már nem tart sokáig:D)))
                  Isten éltessen Csaba…

                  Hozzászólás: Évfordulók #2173820
                  admin
                  Adminisztrátor
                    kisbetu wrote:
                    Nagy nap (volt) ez a mai.

                    Fórumunk alapítója soha többé nem kezdheti éveinek számát hármassal.

                    Boldog öregedést, csaba!

                    bdaycake.gif

                    Az élet és kisbetu is kegyetlen! :D) Kitartás, már nem tart sokáig:D)))
                    Isten éltessen Csaba…

                    Hozzászólás: Videó dokumentáció kérése #2171667
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Privát vagy vállalati adataink védelme hogy lehetne egyszerűbb ennél? Íme a megoldás blackPanther OS v10.1-en!

                      Bővült a videó-dokumentumok listája az „Adatok titkosítása  egyszerűen” mozival.

                      Jó szórakozást ! :D)

                      Hozzászólás: Videó dokumentáció kérése #2171668
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Privát vagy vállalati adataink védelme hogy lehetne egyszerűbb ennél? Íme a megoldás blackPanther OS v10.1-en!

                        Bővült a videó-dokumentumok listája az „Adatok titkosítása  egyszerűen” mozival.

                        Jó szórakozást ! :D)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 49,394