Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
aerogarcia wrote:1 kicsit más kérdés: 10.1 mikorra várható? Jézuska megtudja hozni nekem? 🙂
:D))))
Rajt vagyok. Tulajdonképpen kész van a disztribúció. Még kozmetikázni kell és összerakni egy lemezzé 🙂
Viszont örömmel venném, ha „kutatnál” ilyen programokat a neten, mert tegnap teszteltem ezt a programot és nem igazán megoldás a kérdésre.A probléma a Qt4-el van, Qt3-ra vannak megoldások, de azt meg nem akarom erőltetni már.
aerogarcia wrote:sajnos amint beteszek 1 file-t bezárja a programot. 😮Igen, ezt mondhattam volna, hogy várható. Ez már a v10.1-hez készült, más a Glibc és a Qt is….
Ha van kedved, akkor ezek a media1 alatt vannak. Elég azt a pár csomagot feltenni, visszafelé kompatibilisaerogarcia wrote:sajnos amint beteszek 1 file-t bezárja a programot. 😮Igen, ezt mondhattam volna, hogy várható. Ez már a v10.1-hez készült, más a Glibc és a Qt is….
Ha van kedved, akkor ezek a media1 alatt vannak. Elég azt a pár csomagot feltenni, visszafelé kompatibilisBlackPanther wrote:Köszi , sikerült nagyon jó kis rendszer!Sok sikert és köszönjük, átadjuk 🙂
BlackPanther wrote:Köszi , sikerült nagyon jó kis rendszer!Sok sikert és köszönjük, átadjuk 🙂
kisbetu wrote:CSAK úgy szabad írni. Tehát nem megpróbálom, hanem úgy csinálom.
Meg lehetőleg újraírhatóra.Így van, és még azt hozzá érdemes tenni, hogy alacsony sebességgel írd, az a biztos. Így későbbi értelmetlen kérdéseket takaríthatsz meg.
kisbetu wrote:CSAK úgy szabad írni. Tehát nem megpróbálom, hanem úgy csinálom.
Meg lehetőleg újraírhatóra.Így van, és még azt hozzá érdemes tenni, hogy alacsony sebességgel írd, az a biztos. Így későbbi értelmetlen kérdéseket takaríthatsz meg.
BlackPanther wrote:Tévedés mert van internetem és a választó menüig el sem jut mert odáig jut csak el hogy berakom a DVD újraindítom a számítógépet és bebootol és megjelenik a kis vonal a bal felső sarokba az villog várok egy darabig de semmi .Tehát rá sem bootol a lemezre. Vannak olyan olvasók (feltételezem, hogy jól van kiírva a lemez) amelyek nem tudnak a grub-ról bootolni. Emiatt készült az isolinux változat, ezt szedted le?
BlackPanther wrote:Tévedés mert van internetem és a választó menüig el sem jut mert odáig jut csak el hogy berakom a DVD újraindítom a számítógépet és bebootol és megjelenik a kis vonal a bal felső sarokba az villog várok egy darabig de semmi .Tehát rá sem bootol a lemezre. Vannak olyan olvasók (feltételezem, hogy jól van kiírva a lemez) amelyek nem tudnak a grub-ról bootolni. Emiatt készült az isolinux változat, ezt szedted le?
BlackPanther wrote:Asus 7600 GS ( nVidia )Nincs itt semmi gond, egy ki olvasás vagy érdeklődés oldja meg a kérdést. Ez a kártya gondolom a sima NV (nvidia) modullal nem megy, ezért leszedné a rendszer a netről a zárt meghajtót, ha lenne net. Mivel nincs, nem tudja. Na most annyit kell tenni, hogy a második menüponttal indítod el a lemezt: VideoSafeModeVesa
Ha kész minden, a videó beállításánál vagy a zárt meghajtót választod, vagy leszeded magad az Nvidia lapjáról.
Sok sikert.
-
SzerzőBejegyzés