admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191448
    admin
    Adminisztrátor
      aerogarcia wrote:
      1 kicsit más kérdés: 10.1 mikorra várható? Jézuska megtudja hozni nekem? 🙂

      :D))))
      Rajt vagyok. Tulajdonképpen kész van a disztribúció. Még kozmetikázni kell és összerakni egy lemezzé 🙂
      Viszont örömmel venném, ha „kutatnál” ilyen programokat a neten, mert tegnap teszteltem ezt a programot és nem igazán megoldás a kérdésre.

      A probléma a Qt4-el van, Qt3-ra vannak megoldások, de azt meg nem akarom erőltetni már.

      Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191443
      admin
      Adminisztrátor
        aerogarcia wrote:
        sajnos amint beteszek 1 file-t bezárja a programot. 😮

        Igen, ezt mondhattam volna, hogy várható. Ez már a v10.1-hez készült, más a Glibc és a Qt is….
        Ha van kedved, akkor ezek a media1 alatt vannak. Elég azt a pár csomagot feltenni, visszafelé kompatibilis

        Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191444
        admin
        Adminisztrátor
          aerogarcia wrote:
          sajnos amint beteszek 1 file-t bezárja a programot. 😮

          Igen, ezt mondhattam volna, hogy várható. Ez már a v10.1-hez készült, más a Glibc és a Qt is….
          Ha van kedved, akkor ezek a media1 alatt vannak. Elég azt a pár csomagot feltenni, visszafelé kompatibilis

          Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196574
          admin
          Adminisztrátor
            BlackPanther wrote:
            Köszi , sikerült nagyon jó kis rendszer!

            Sok sikert és köszönjük, átadjuk 🙂

            Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196575
            admin
            Adminisztrátor
              BlackPanther wrote:
              Köszi , sikerült nagyon jó kis rendszer!

              Sok sikert és köszönjük, átadjuk 🙂

              Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196566
              admin
              Adminisztrátor
                kisbetu wrote:
                CSAK úgy szabad írni. Tehát nem megpróbálom, hanem úgy csinálom.
                Meg lehetőleg újraírhatóra.

                Így van, és még azt hozzá érdemes tenni, hogy alacsony sebességgel írd, az a biztos. Így későbbi értelmetlen kérdéseket takaríthatsz meg.

                Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196567
                admin
                Adminisztrátor
                  kisbetu wrote:
                  CSAK úgy szabad írni. Tehát nem megpróbálom, hanem úgy csinálom.
                  Meg lehetőleg újraírhatóra.

                  Így van, és még azt hozzá érdemes tenni, hogy alacsony sebességgel írd, az a biztos. Így későbbi értelmetlen kérdéseket takaríthatsz meg.

                  Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196558
                  admin
                  Adminisztrátor
                    BlackPanther wrote:
                    Tévedés mert van internetem és a választó menüig el sem jut mert odáig jut csak el hogy berakom a DVD újraindítom a számítógépet és bebootol és megjelenik a kis vonal a bal felső sarokba az villog várok egy darabig de semmi .

                    Tehát rá sem bootol a lemezre. Vannak olyan olvasók (feltételezem, hogy jól van kiírva a lemez) amelyek nem tudnak a grub-ról bootolni. Emiatt készült az isolinux változat, ezt szedted le?

                    Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196559
                    admin
                    Adminisztrátor
                      BlackPanther wrote:
                      Tévedés mert van internetem és a választó menüig el sem jut mert odáig jut csak el hogy berakom a DVD újraindítom a számítógépet és bebootol és megjelenik a kis vonal a bal felső sarokba az villog várok egy darabig de semmi .

                      Tehát rá sem bootol a lemezre. Vannak olyan olvasók (feltételezem, hogy jól van kiírva a lemez) amelyek nem tudnak a grub-ról bootolni. Emiatt készült az isolinux változat, ezt szedted le?

                      Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196546
                      admin
                      Adminisztrátor
                        BlackPanther wrote:
                        Asus 7600 GS ( nVidia )

                        Nincs itt semmi gond, egy ki olvasás vagy érdeklődés oldja meg a kérdést. Ez a kártya gondolom a sima NV (nvidia) modullal nem megy, ezért leszedné a rendszer a netről a zárt meghajtót, ha lenne net. Mivel nincs, nem tudja. Na most annyit kell tenni, hogy a második menüponttal indítod el a lemezt: VideoSafeModeVesa

                        Ha kész minden, a videó beállításánál vagy a zárt meghajtót választod, vagy leszeded magad az Nvidia lapjáról.

                        Sok sikert.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 49,394