admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196547
    admin
    Adminisztrátor
      BlackPanther wrote:
      Asus 7600 GS ( nVidia )

      Nincs itt semmi gond, egy ki olvasás vagy érdeklődés oldja meg a kérdést. Ez a kártya gondolom a sima NV (nvidia) modullal nem megy, ezért leszedné a rendszer a netről a zárt meghajtót, ha lenne net. Mivel nincs, nem tudja. Na most annyit kell tenni, hogy a második menüponttal indítod el a lemezt: VideoSafeModeVesa

      Ha kész minden, a videó beállításánál vagy a zárt meghajtót választod, vagy leszeded magad az Nvidia lapjáról.

      Sok sikert.

      Hozzászólás: Gnome és alternatív asztalok #2196478
      admin
      Adminisztrátor
        bacsi2 wrote:
        Fekete alapon fekete felirat (a panelen) picit érdekes. Tudom, hogy blackPanther OS, de akkor is. 🙂

        Szerintem elrondítja az összhatást a sok betű. Amikor odakattintasz akkor úgy is látszik, a betűk meg elnyomják a logo-t. De köszönöm az észrevételt! Egyébként nem kívánok mélyebben a Gtk vonallal foglalkozni, csak beraktam, hogy nem tudjon sírni a szájuk a kritikusoknak :D)

        Hozzászólás: Gnome és alternatív asztalok #2196479
        admin
        Adminisztrátor
          bacsi2 wrote:
          Fekete alapon fekete felirat (a panelen) picit érdekes. Tudom, hogy blackPanther OS, de akkor is. 🙂

          Szerintem elrondítja az összhatást a sok betű. Amikor odakattintasz akkor úgy is látszik, a betűk meg elnyomják a logo-t. De köszönöm az észrevételt! Egyébként nem kívánok mélyebben a Gtk vonallal foglalkozni, csak beraktam, hogy nem tudjon sírni a szájuk a kritikusoknak :D)

          Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196542
          admin
          Adminisztrátor
            BlackPanther wrote:
            Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196543
            admin
            Adminisztrátor
              BlackPanther wrote:
              Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191439
              admin
              Adminisztrátor
                aerogarcia wrote:
                szia! sikerült most kidobja a választási lehetőségeket.
                console1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

                :))
                Érdekes, hogy akkor nem megy amikor kellene:) Ígérem kijavítom, ha lesz pár percem. Azóta több konverter programot is összeraktam. Tesztelni te tudod őket, ezt próbáld ki:
                ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/media3/audiomove-1.20-1bP.i586.rpm
                Ha valami kell neki a Devel alatt megtalálod

                Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191440
                admin
                Adminisztrátor
                  aerogarcia wrote:
                  szia! sikerült most kidobja a választási lehetőségeket.
                  console1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

                  :))
                  Érdekes, hogy akkor nem megy amikor kellene:) Ígérem kijavítom, ha lesz pár percem. Azóta több konverter programot is összeraktam. Tesztelni te tudod őket, ezt próbáld ki:
                  ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/media3/audiomove-1.20-1bP.i586.rpm
                  Ha valami kell neki a Devel alatt megtalálod

                  Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196538
                  admin
                  Adminisztrátor
                    BlackPanther wrote:
                    A lemezképen az alábbi mappák/fájlok vannak :

                    • Boot[/*:m]
                    • livecd.sqfs[/*:m]
                    • isolinux
                      [/*:m][/list:u]

                      Kiegészítve. Íróprogram pl: a k3b. De konzolon az md5sum /útvonal/isofájlneve.iso parancs is kiírja. Ezenkívül nem derült ki mit töltöttél le.

                    Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196539
                    admin
                    Adminisztrátor
                      BlackPanther wrote:
                      A lemezképen az alábbi mappák/fájlok vannak :

                      • Boot[/*:m]
                      • livecd.sqfs[/*:m]
                      • isolinux
                        [/*:m][/list:u]

                        Kiegészítve. Íróprogram pl: a k3b. De konzolon az md5sum /útvonal/isofájlneve.iso parancs is kiírja. Ezenkívül nem derült ki mit töltöttél le.

                      Hozzászólás: Gnome és alternatív asztalok #2196472
                      admin
                      Adminisztrátor

                        medveapuci: nem értem mit szeretnél 🙂
                        kisbetu: bassza meg! tudtam, hogy elkúrom :D))))))))))

                        Ui: láttam egy win7-et ma, nem sokáig, csak addig amíg nem bootolt rá a blackPanther OS lemezre a gép :D)))))

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 49,394