Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
BlackPanther wrote:Asus 7600 GS ( nVidia )
Nincs itt semmi gond, egy ki olvasás vagy érdeklődés oldja meg a kérdést. Ez a kártya gondolom a sima NV (nvidia) modullal nem megy, ezért leszedné a rendszer a netről a zárt meghajtót, ha lenne net. Mivel nincs, nem tudja. Na most annyit kell tenni, hogy a második menüponttal indítod el a lemezt: VideoSafeModeVesa
Ha kész minden, a videó beállításánál vagy a zárt meghajtót választod, vagy leszeded magad az Nvidia lapjáról.
Sok sikert.
bacsi2 wrote:Fekete alapon fekete felirat (a panelen) picit érdekes. Tudom, hogy blackPanther OS, de akkor is. 🙂Szerintem elrondítja az összhatást a sok betű. Amikor odakattintasz akkor úgy is látszik, a betűk meg elnyomják a logo-t. De köszönöm az észrevételt! Egyébként nem kívánok mélyebben a Gtk vonallal foglalkozni, csak beraktam, hogy nem tudjon sírni a szájuk a kritikusoknak :D)
bacsi2 wrote:Fekete alapon fekete felirat (a panelen) picit érdekes. Tudom, hogy blackPanther OS, de akkor is. 🙂Szerintem elrondítja az összhatást a sok betű. Amikor odakattintasz akkor úgy is látszik, a betűk meg elnyomják a logo-t. De köszönöm az észrevételt! Egyébként nem kívánok mélyebben a Gtk vonallal foglalkozni, csak beraktam, hogy nem tudjon sírni a szájuk a kritikusoknak :D)
BlackPanther wrote:Innen: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/v9.1/Milyen a VGA kártya?
BlackPanther wrote:Innen: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/v9.1/Milyen a VGA kártya?
aerogarcia wrote:szia! sikerült most kidobja a választási lehetőségeket.
:))
Érdekes, hogy akkor nem megy amikor kellene:) Ígérem kijavítom, ha lesz pár percem. Azóta több konverter programot is összeraktam. Tesztelni te tudod őket, ezt próbáld ki:
ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/media3/audiomove-1.20-1bP.i586.rpm
Ha valami kell neki a Devel alatt megtalálodaerogarcia wrote:szia! sikerült most kidobja a választási lehetőségeket.
:))
Érdekes, hogy akkor nem megy amikor kellene:) Ígérem kijavítom, ha lesz pár percem. Azóta több konverter programot is összeraktam. Tesztelni te tudod őket, ezt próbáld ki:
ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/media3/audiomove-1.20-1bP.i586.rpm
Ha valami kell neki a Devel alatt megtalálodBlackPanther wrote:A lemezképen az alábbi mappák/fájlok vannak :- Boot[/*:m]
- livecd.sqfs[/*:m]
- isolinux
[/*:m][/list:u]Kiegészítve. Íróprogram pl: a k3b. De konzolon az md5sum /útvonal/isofájlneve.iso parancs is kiírja. Ezenkívül nem derült ki mit töltöttél le.
BlackPanther wrote:A lemezképen az alábbi mappák/fájlok vannak :- Boot[/*:m]
- livecd.sqfs[/*:m]
- isolinux
[/*:m][/list:u]Kiegészítve. Íróprogram pl: a k3b. De konzolon az md5sum /útvonal/isofájlneve.iso parancs is kiírja. Ezenkívül nem derült ki mit töltöttél le.
medveapuci: nem értem mit szeretnél 🙂
kisbetu: bassza meg! tudtam, hogy elkúrom :D))))))))))Ui: láttam egy win7-et ma, nem sokáig, csak addig amíg nem bootolt rá a blackPanther OS lemezre a gép :D)))))
-
SzerzőBejegyzés