admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Gnome és alternatív asztalok #2196473
    admin
    Adminisztrátor

      medveapuci: nem értem mit szeretnél 🙂
      kisbetu: bassza meg! tudtam, hogy elkúrom :D))))))))))

      Ui: láttam egy win7-et ma, nem sokáig, csak addig amíg nem bootolt rá a blackPanther OS lemezre a gép :D)))))

      admin
      Adminisztrátor
        kisbetu wrote:
        v3cŧ0r wrote:
        azt sem tudtam megoldani, hogy ilyen emberek nekem ne írogassanak maileket. Át kéne alakítani az egészet….

        Titkosított mélcím, esetleg nem titkosított, csak kamu. Az enyém asszem ilyen.

        Az nálam is az, csak, hogy engem az oldalon keresztül keresnek fel, teljesen más téma alatt. Pl:
        tárgy: „Segíteni tudok”
        üzenet: Hogy kell beállítani a VGA kártyát……? Nincs 3D”

        Hozzászólás: Csablak és a Liquid Weather probléma :) #2196526
        admin
        Adminisztrátor

          Na figyi csablak:

          Megnéztem ezt a témát, azon kívűl, hogy nagy jövőt már nem látok a xkaramba dolgokban (az okaiba most nem mennék bele) ez a téma egy rakat összetevőt ígényel amit az alap telepítések nem hordoznak.
          python-qt (nem python-qt4!)
          python-karamba
          ezeket fejből vágom, de most nem tudom, hogy ami még, hogy hiányzik melyik csomag providálja
          pl: urllib meg stringIO

          Szóval akkor fog menni, ha ezek a helyükön lesznek

          Hozzászólás: Csablak és a Liquid Weather probléma :) #2196527
          admin
          Adminisztrátor

            Na figyi csablak:

            Megnéztem ezt a témát, azon kívűl, hogy nagy jövőt már nem látok a xkaramba dolgokban (az okaiba most nem mennék bele) ez a téma egy rakat összetevőt ígényel amit az alap telepítések nem hordoznak.
            python-qt (nem python-qt4!)
            python-karamba
            ezeket fejből vágom, de most nem tudom, hogy ami még, hogy hiányzik melyik csomag providálja
            pl: urllib meg stringIO

            Szóval akkor fog menni, ha ezek a helyükön lesznek

            Hozzászólás: unzip #2196498
            admin
            Adminisztrátor

              jaja, jól mondja a tanár úr!

              Code:
              for unzip in `find $ittkeress/*.zip` ; do
                  unzip $unzip
              done

              pics: kimaradt az in

              Hozzászólás: unzip #2196499
              admin
              Adminisztrátor

                jaja, jól mondja a tanár úr!

                Code:
                for unzip in `find $ittkeress/*.zip` ; do
                    unzip $unzip
                done

                pics: kimaradt az in

                admin
                Adminisztrátor
                  uzsolt wrote:
                  De ha nem látjuk, hogy hol van, akkor hogy távolítsuk el? Vagy menjünk a szag után? 😀

                  Ezért írtam, hogy „valahogyan”. Nem tudom a megoldást, főleg, hogy még azt sem tudtam megoldani, hogy ilyen emberek nekem ne írogassanak maileket. Át kéne alakítani az egészet….

                  admin
                  Adminisztrátor

                    És csatolhatnál egy /var/log/Xorg.0.log-ot is. (csak .txt kiterjesztéssel fog menni)

                    admin
                    Adminisztrátor

                      És csatolhatnál egy /var/log/Xorg.0.log-ot is. (csak .txt kiterjesztéssel fog menni)

                      admin
                      Adminisztrátor

                        Lehet hogy 16 bit-es színmélységben megy, nem? Hiányolok egy DefaultDepth 24 sort a Screen részből.

                        Section „Screen”
                          Identifier „Screen0”
                          Device    „Card0”
                          Monitor    „Monitor0”
                          DefaultDepth 24

                        Na meg a monitor adatait is meg lehetne adni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 49,394