Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
medveapuci: nem értem mit szeretnél 🙂
kisbetu: bassza meg! tudtam, hogy elkúrom :D))))))))))Ui: láttam egy win7-et ma, nem sokáig, csak addig amíg nem bootolt rá a blackPanther OS lemezre a gép :D)))))
kisbetu wrote:v3cŧ0r wrote:azt sem tudtam megoldani, hogy ilyen emberek nekem ne írogassanak maileket. Át kéne alakítani az egészet….Titkosított mélcím, esetleg nem titkosított, csak kamu. Az enyém asszem ilyen.
Az nálam is az, csak, hogy engem az oldalon keresztül keresnek fel, teljesen más téma alatt. Pl:
tárgy: „Segíteni tudok”
üzenet: Hogy kell beállítani a VGA kártyát……? Nincs 3D”Na figyi csablak:
Megnéztem ezt a témát, azon kívűl, hogy nagy jövőt már nem látok a xkaramba dolgokban (az okaiba most nem mennék bele) ez a téma egy rakat összetevőt ígényel amit az alap telepítések nem hordoznak.
python-qt (nem python-qt4!)
python-karamba
ezeket fejből vágom, de most nem tudom, hogy ami még, hogy hiányzik melyik csomag providálja
pl: urllib meg stringIOSzóval akkor fog menni, ha ezek a helyükön lesznek
Na figyi csablak:
Megnéztem ezt a témát, azon kívűl, hogy nagy jövőt már nem látok a xkaramba dolgokban (az okaiba most nem mennék bele) ez a téma egy rakat összetevőt ígényel amit az alap telepítések nem hordoznak.
python-qt (nem python-qt4!)
python-karamba
ezeket fejből vágom, de most nem tudom, hogy ami még, hogy hiányzik melyik csomag providálja
pl: urllib meg stringIOSzóval akkor fog menni, ha ezek a helyükön lesznek
jaja, jól mondja a tanár úr!
Code:for unzip in `find $ittkeress/*.zip` ; do
unzip $unzip
donepics: kimaradt az in
jaja, jól mondja a tanár úr!
Code:for unzip in `find $ittkeress/*.zip` ; do
unzip $unzip
donepics: kimaradt az in
uzsolt wrote:De ha nem látjuk, hogy hol van, akkor hogy távolítsuk el? Vagy menjünk a szag után? 😀Ezért írtam, hogy „valahogyan”. Nem tudom a megoldást, főleg, hogy még azt sem tudtam megoldani, hogy ilyen emberek nekem ne írogassanak maileket. Át kéne alakítani az egészet….
2009-11-22-11:05 Hozzászólás: Ubuntu 9.10 + intel integrált vga = rossz állíthatatlan képernyő felbontás #2196450És csatolhatnál egy /var/log/Xorg.0.log-ot is. (csak .txt kiterjesztéssel fog menni)
2009-11-22-11:05 Hozzászólás: Ubuntu 9.10 + intel integrált vga = rossz állíthatatlan képernyő felbontás #2196451És csatolhatnál egy /var/log/Xorg.0.log-ot is. (csak .txt kiterjesztéssel fog menni)
2009-11-22-10:32 Hozzászólás: Ubuntu 9.10 + intel integrált vga = rossz állíthatatlan képernyő felbontás #2196448Lehet hogy 16 bit-es színmélységben megy, nem? Hiányolok egy DefaultDepth 24 sort a Screen részből.
Section „Screen”
Identifier „Screen0”
Device „Card0”
Monitor „Monitor0”
DefaultDepth 24Na meg a monitor adatait is meg lehetne adni.
-
SzerzőBejegyzés