Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2009-11-22-10:32 Hozzászólás: Ubuntu 9.10 + intel integrált vga = rossz állíthatatlan képernyő felbontás #2196449
Lehet hogy 16 bit-es színmélységben megy, nem? Hiányolok egy DefaultDepth 24 sort a Screen részből.
Section „Screen”
Identifier „Screen0”
Device „Card0”
Monitor „Monitor0”
DefaultDepth 24Na meg a monitor adatait is meg lehetne adni.
Javaslom, hogy a „Világ idiótái ide gyertek!” láthatatlan üzenetet távolítsuk el valahogyan!
csablak wrote:Hello Vector!Ha jól látom, akkor a skype telepítése videónál mintha az lwp figyelne ott a háttérben a kde 4.x- felületén. Ha igen, akkor elárulnád hogy miként oldottad meg?
Úgy, hogy nem használok karamba-t 🙂 Az nem liquid karamba téma, hanem egy rendes plasmoid. Egyébként csak a 9.1-ben megy mert a 4.3.x KDE-ben, csúnya nagyok a képek benne.
csablak wrote:Hello Vector!Ha jól látom, akkor a skype telepítése videónál mintha az lwp figyelne ott a háttérben a kde 4.x- felületén. Ha igen, akkor elárulnád hogy miként oldottad meg?
Úgy, hogy nem használok karamba-t 🙂 Az nem liquid karamba téma, hanem egy rendes plasmoid. Egyébként csak a 9.1-ben megy mert a 4.3.x KDE-ben, csúnya nagyok a képek benne.
Nem először volt ilyen.
norbert0630 wrote:oké te nyomi , próbálkozni lehet , kíváncsi leszek mit tudsz elérni.Én nem próbálkozom de te rendesen , kis gyökér.
norbert0630 wrote:oké te nyomi , próbálkozni lehet , kíváncsi leszek mit tudsz elérni.Én nem próbálkozom de te rendesen , kis gyökér.
2009-11-21-18:39 Hozzászólás: Ubuntu 9.10 + intel integrált vga = rossz állíthatatlan képernyő felbontás #21964441. ctrl+alt+f1
2. belépsz a felhasználóneveddel
3. sudo /etc/init.d/gdm stop
4. sudo Xorg -configure
5. sudo cp xorg.conf.new /etc/X11/xorg.conf
6. sudo /etc/init.d/gdm start2009-11-21-18:39 Hozzászólás: Ubuntu 9.10 + intel integrált vga = rossz állíthatatlan képernyő felbontás #21964451. ctrl+alt+f1
2. belépsz a felhasználóneveddel
3. sudo /etc/init.d/gdm stop
4. sudo Xorg -configure
5. sudo cp xorg.conf.new /etc/X11/xorg.conf
6. sudo /etc/init.d/gdm startnorbert0630 wrote:Leszarom ha bannolnak is ez az smf fórum olyan hogy semmit sem ér a kitiltás akármikor vissza jöhetek , ja és feltörni sem nagy dologElső lépcsőben akkor most csak nézegess… Aztán fokozzuk IP-re meg a tartományra ha kell.
-
SzerzőBejegyzés