Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
norbert0630 wrote:Leszarom ha bannolnak is ez az smf fórum olyan hogy semmit sem ér a kitiltás akármikor vissza jöhetek , ja és feltörni sem nagy dolog
Első lépcsőben akkor most csak nézegess… Aztán fokozzuk IP-re meg a tartományra ha kell.
E
Geeco wrote:Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan, illetve melyik kiterjesztéssel lehet megoldani, hogy Windows Media Playerre, illetve Winampra optimalizált veboldalakon rákattintva a hivatkozásokra, (zene, video, online rádió, stb…)meg tudjam azokat nyitni pl. az Mplayerrrel, szóval hogy meg lehet azt oldani, hogy pl az Mplayer, ugyanúgy lejátssza ezeket a hivatkozásokat, mint Win alatt a Media Player?
Bármilyen infót előre is köszi!
Ennek semmi köze a Firefox kiterjesztésekhez. És meg lehet oldani, elsősorban a linktől függ.
E
Geeco wrote:Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan, illetve melyik kiterjesztéssel lehet megoldani, hogy Windows Media Playerre, illetve Winampra optimalizált veboldalakon rákattintva a hivatkozásokra, (zene, video, online rádió, stb…)meg tudjam azokat nyitni pl. az Mplayerrrel, szóval hogy meg lehet azt oldani, hogy pl az Mplayer, ugyanúgy lejátssza ezeket a hivatkozásokat, mint Win alatt a Media Player?
Bármilyen infót előre is köszi!
Ennek semmi köze a Firefox kiterjesztésekhez. És meg lehet oldani, elsősorban a linktől függ.
levente50 wrote:Rendszerbeállítások>>blackPanther OS>>Kapcsolat varázsló
Ott van olyan hogy wi-fi, azt akartam telepíteni, >> widowsos meghajtóprogram használata >>„Bizonyos csomagokra (ndiswrapper) szükség van, de nem elérhetők. Ezek a csomagok megtalálhatóak a blackPanther OS Freeware, blackPanther OS Commercial-ben, vagy a hivatalos non-free csomag adatbázisban.
A következő komponens hiányzik: /usr/sbin/ndiswrapper”Levente! Írt itt valaki ehhez hasonlót, hogy ilyet tegyél?! És miért kéne a Wines meghajtó ha van olyan ami megy a blackPanther OS-el?
Ezt írja ki Hiba címen, a bal alsó sarokban, itt már csak egy OK-ra lehet kattintani. Mit kell tennem pontosan?
Amit írtam feljebb
sok sikert.
sok sikert.
látom megtaláltad a párhuzamot :D))))))))))))))))))
látom megtaláltad a párhuzamot :D))))))))))))))))))
2009-11-20-10:03 Hozzászólás: Failed to initialize GLX extension (Compatible NVIDIA X driver not found) #2196424linuxvirus wrote:Minden belépésnél képhibákvoltak…a helyzet, hogy a linuxos meghajtóknál ez a jelenség eléggé is mert, de örülj, hogy ment. az 1.7.x Xorg-al nem is mennek az nvidia driverek jelenleg! (elméletileg a legújabb, csak az új kártyákkal indul)
2009-11-20-10:03 Hozzászólás: Failed to initialize GLX extension (Compatible NVIDIA X driver not found) #2196425 -
SzerzőBejegyzés